Afrodizyak Aşk Flört Güncel Kalp Çarpıntısı Şifa Niyetine Yaşam

Ayrılık Çanlarının Çaldığını Gösteren 7 İşaret!

Duygusal ilişkilerin dinamiği son derece farklı olabiliyor. İlişkilerde iniş ve çıkışların yaşanması son derece normal. Ancak bazen ilişkiler tıkanma noktasına gelebiliyor. Bu durumda ise çoğunlukla tek bir kişi tüm ilişkinin yükünü omuzlamak durumunda kalabiliyor. Fakat ne yazık ki tek bir kişinin çabası yani tek taraflı bir ilişki, bunu ayakta tutmaya yetmeyebilir. Bu durumda ise yapmanız gereken ilişkinizi gözden geçirmek ve gerçekten çabanıza değip değmediğini analiz etmektir. Peki bir ilişkinin kurtarılmaya değer olmadığını gösteren işaretler neler? İşte bir ilişkinin gerçekten bittiğini ve artık çabalamamanız gerektiğini gösteren 7 kritik işaret.

1. Partneriniz sizinle vakit geçirmekten kaçınır

Partneriniz size ayıracak zaman bulamıyor, ancak başka şeylerle ilgilenecek zaman buluyorsa aslında bu size olan ilgisini kaybettiğinin açık bir işareti. Gerçekten sizinle olmak isteyen biri, size ayıracağı bir vakit mutlaka bulur. Bundan daha iyisini hak ediyorsunuz! eÇift bu noktada sizin aradığınız doğru adres! Haftalık üye önerileri arasından size en uygun adayı bulabilirsiniz!

2. Onun davranışlarının farklılaştığını hissedersiniz

Birini gerçekten sevdiğinizde, onları olduğu gibi kabul edersiniz. Birlikte olduğunuz kişinin alışkanlıklarını ya da davranışlarını değiştirmek ilişki için çok sağlıklı değil. Bunun yanı sıra ilişkilerdeki o ilk heyecanın sarhoşluğuyla çiftler birbirlerine uyum sağlamak adına çok daha sevgi dolu davranışlarda bulunabilir. Ancak partneriniz bu davranışlardan vazgeçtiyse ve siz onun hiç tanımadığınız bir yüzüyle karşılaşıyorsanız muhtemelen size karşı eski duygu yoğunluğunda değildir. Bu nedenle ilişkiniz hakkında oturup düşünmeniz gerekebilir.

3- Konuşmalarınızın çoğu kavgaya dönüşür
İlişkilerin her evresinde iniş ve çıkışlar olabilir. Ancak bunlar son zamanlarda sıklaştıysa ve partnerinizle hemen hemen her konuşmanız tartışmaya dönüşüyorsa aslında bu ilişkinin alarm verdiğinin önemli bir işareti. Çünkü iki kişi mutlu olmak için bir ilişki yaşar. Fakat bir süre sonra onunla konuşmak sizi mutlu etmiyor, aksine gerilmenize neden oluyorsa gerçekten çabalamanıza gerek var mı?

4-Onunla vakit geçireceğiniz için eskisi kadar heyecanlanmazsınız

Aslında bu durum normal sayılabilir. İlişkilerde başlarda olan heyecanı her daim korumak son derece zor. Ancak bu heyecanın tamamen kaybolacağı anlamını taşımıyor. Onunla vakit geçirmek sizi eskisi kadar heyecanlandırmıyor ya da onu düşünmek yüzünüzde bir tebessüme sebep olmuyorsa, ilişkiniz hakkında düşünmenin vakti gelmiş demektir. Bunu göz ardı etmeyin, ilişkinin kurtarılmaya değip değmeyeceğini düşünün.

5-  Bu ilişkinin size bir şey katmadığını hissedersiniz

Gelişim, ister kişisel ister karşılıklı gelişim olsun, herhangi bir ilişkinin önemli bir yönü. Birlikte olduğunuz kişiden hayata dair yeni şeyler öğrenip bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Mutlu ilişkilerde insanlar birbirlerini destekler ve birlikte gelişirler. Sizin için durum böyle değilse ve partneriniz size ilham vermek yerine, sizi aşağı çekiyorsa, ilişkiyi bitirmek muhtemelen en iyisidir. İlişkinin nereye gittiğini düşünün.

6- Partnerinizin önceliği değilsinizdir
Her zaman partnerinizin önceliği olamazsınız. Aynı şekilde o da sizin önceliğiniz olamaz. İnsanların hayatlarındaki öncelik sıralaması farklıdır. Evet belki onun hayatında ilk sırada değilsiniz, ancak kesinlikle öncelik listesinde yer alıyor olmanız gerekiyor. Ancak durum böyle değilse, belki de bazı şeyleri yeniden gözden geçirme vaktidir.

7-  Sevilmediğinizi ve istenmediğinizi hissedersiniz

Sevgi ve iki kişi arasındaki iletişimin sıcaklığı bir ilişkiyi sürdürebilmek için son derece önemli. Ancak partnerinizin size hak ettiğiniz gibi davranmadığınız, sizi sevmediğini ya da istemediğini düşünüyorsanız neden bu ilişkiye devam ediyorsunuz? Eğer tek yaptığınız partneriniz yüzünden ağlamaksa, durumu yeniden gözden geçirin. Mutlu olmayı hak ettiğinizi ve zihinsel sağlığınızın önemli olduğunu unutmayın!

Kaynak