Afrodizyak Aşk Astroloji Burçlar Flört Güncel Ruhun Gıdası

Burçlar İlişkilerini Nasıl Sabote Ediyorlar?

İlişkiler söz konusu olduğunda, bazen kendimizin düşmanı olabiliyoruz. Genelde küçük durumları büyük sorunlar haline getirip, tartışmalar çıkarabiliyor ya da hiç farkında olmadığımız bazı davranışlarla ilişkilerimizi sabote edebiliyoruz. İlişkiler son derece karmaşıktır, bu nedenle arada bir tartışmak da normal. Ancak sürekli aynı konular üzerine tartışıyorsanız mutlaka gözden geçirmeniz gereken noktalar var demektir. Burçlar ise bu tip konularda bize çok fazla fikir verebilir. Olumlu özelliklerinizin yanı sıra, burcunuzun sahip olduğu olumsuz özellikleri de bilmelisiniz.

Koç burcu biraz şıpsevdi olarak bilinir. Bu nedenle tek bir kişiye odaklanmakta zorluk yaşarlar. Zihinlerinin başka yerlerde gezinmesine izin verebilirler. Bu da kafalarını karıştırır. Ayrıca yedekte birini tutmak, onlara kendilerini güvende hissettirir. Ancak aşk böyle bir şey değil ve ilişkiler bu şekilde yürümez. Kendinize ve karşınızdaki kişiye dürüst olmalısınız.

Boğalar kıskanç yapılarıyla bilinir. Ancak bunun dozunu zaman zaman kaçırırlar. Karşınızdaki kişi sizin yol arkadaşınız, köleniz değil. Bu nedenle sınırlara saygı duymayı öğrenmeli ve bu toksik davranıştan vazgeçmelisiniz. Öte yandan özellikle bir ilişkiye başlarken, kendinizi kaptırmamak için etrafınıza duvarlar örüyorsunuz. Bu da çoğu zaman karşınızdaki kişiyle gerçek bir bağ kurmanızı engelliyor.

Değişken ruh halleriyle bilinen ikizler burcu mensupları genel olarak her şeyden kolayca sıkılabilirler. Buna ilişkiler de dahil. Ancak hayatınızda gerçekten güzel bir ilişki istiyorsanız, yapmanız gereken şey öncelikle kendinizi daha iyi tanımanız. Kendinizi tanımadan yeni bir ilişkiye başlamayın. Bu iki taraf için de kalp kırıklıklarıyla sonuçlanabilir.

Burçların aşk hayatında yaptığı hatalarda sıra yengeç burçlarında. Duygusallıklarıyla bilinen yengeç burçları, zaman zaman kendilerini çok çabuk kaptırıyorlar. Bu da kendilerinden çok fazla ödün vermelerine neden oluyor ve karşı tarafın da ilgisini azaltıyor. Bir ilişkiyi sürdürmeyi düşünüyorsanız, acele etmemeye çalışın.

Aslan burçları kendilerini çok sever, bunu hepimiz biliyoruz. Bazen bu ilişkilerinde sorun yaşamalarına neden olabilir. Çünkü zaman zaman bencillik derecesinde kendilerini düşünürler. Aslan burcu olarak ilişkinizin sürmesi için biraz fedakarlık yapmanız gerekli.

Çok düşünen başak burçları ilişkilerinde de bazı şeyleri derinlemesine irdeliyorlar. Ancak bu kadar derine inmenize gerek yok. Bazen yüzeydeki kısım sizin için yeterli olabilir. Bütün bu fazla düşünme, ilişkilerinizi zedeliyor.

Doğru kişiyi bulma konusunda bu kadar endişelenmemelisiniz. Hazır olduğunuzda doğru kişi hayatınıza girecektir. Bu olmadan önce yalnız kalmanızda sorun yok. Kendinizi tanımanın tadını çıkarın.

Burçların aşk hayatında yaptığı hatalar listemize akrep burcu ile devam ediyoruz. Akrepler şunu bilmeniz gerek; bazı insanlar, romantizmden sizin kadar keyif almıyor. Herkes her zaman romantik jestlerin gölgesinde kalmayı sevmez. Her şeyin bir zamanı ve yeri vardır, eğer aşırıya kaçarsanız tüm bu romantizm anlamını yitirir.

Özgürlüğüne düşkün yay burçları için de bir çift lafımız var: Bu kadar seçici olmayı bırakmalısınız. Elbette ki karşınızdaki kişide sevmediğiniz yanlar olacak. Sevmediğiniz bir ya da iki özelliğin olması ayrılmanız gerektiği anlamına gelmiyor.  Hiç kimse mükemmel değildir, eğer mükemmellik arıyorsanız, asla mutlu olamazsınız. Birini kusurlarıyla bile sevmeyi öğrenmelisiniz.

Bu kadar olumsuz olmayı bırakmalısınız. Onları her daim aşağı çeken biriyle birlikte olmayı kimse sevmez. Önce kendi içinizde mutluluğu bulun ve sonra aşk gelecektir.

Sahip olabileceğiniz şeyleri düşünerek dikkatinizi dağıtmayı bırakmalı ve sahip olduklarınıza odaklanmalısınız. Hayatın her zaman heyecan verici olmadığını, bazen ‘sıkılmanın’ da gerekli olduğunu bilmelisiniz.

Aşk tamamen huzur, mutluluk ve eğlenceden ibaret değildir. İlişkilerde zor zamanlar olur ve bunu kabul etmeniz gerekir. Daha gerçekçi olursanız, daha fazla keyif alırsınız.

Kaynak