Arkadaşlık Aşk Evlilik Flört Güncel Kalp Çarpıntısı Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

Uzak Mesafe İlişkide 3 Farklı Aktivite!

Uzak ilişkilerin özlemekten sonra en çok yaşanılan sorun beraber yapabilecek bir şey bulamamaktır. Fiziksel olarak yan yana olunduğunda sayısız etkinlik planlayabilirken aranızda uzak bir mesafe olduğunda bu sayı oldukça düşmektedir. Yine de uzak mesafelerde bile beraber eğlenebileceğiniz etkinlikleri sizin için derledik.
Online Oyun Oynayın
Hem mobil hem de bilgisayar üzerinden oynayabileceğiniz sayısız online oyun mevcuttur. Kendinizi şartlamanıza gerek kalmadan isterseniz PUBG’de beraber aksiyon içerisinde olun, isterseniz Mobile Legend ile beraber strateji yapın. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi nedeniyle oyun arkadaşlığı da yaygınlaşmıştır. 

İsterseniz Kelimelik oyununda birbirinizle yarışın isterseniz Candy Crush gibi oyunlarda kim daha yüksek seviyeye ulaşabiliyor diye yarışın. Bu hem rekabet duygunuzu besler hem de rekabet sayesinde ilişkinizi diri tutar. Tabi en önemlisi birlikte eğlenebilirsiniz.
Bilgi Yarışması Yapın
İkinizin ortak olarak bilgi sahibi olduğu bir konuda birbirinize sorular hazırlayın ve belli sayıda sorular sorun. Bu sorulara internetten bakmayı yasaklayın ve kısa süreler verin. En yüksek puanı yapana bir ödül koyun ve kendi aranızda kendi kurallarınızla kendi sevgilinizle bol bol eğlenin. Bununla ilgili bir çok uygulama var. Bakalım hanginiz daha bilgilisiniz!
Beraber Film İzleyin
Birlikte film izlemek için illa fiziksel olarak yan yana olmanıza gerek yok. Teknolojinin ilerlemesi bu sorunu da ortadan kaldırdı. Watch Together gibi uygulamalar üzerinden ortak açacağınız bir filmi aynı anda iki farklı bilgisayardan izleyebilirsiniz. Ufak bir tavsiye vermek gerekirse telefon ile görüntülü sohbet açıp bir kenara bırakırsanız hem filme tepkileriniz hem de sohbetiniz daha bir tatlanmış olur. Muhteşem aşk filmi gecesi aşkınızı daha da pekiştirebilir. Başka bir fikir vermek gerekirse; zoom ile bağlantı kurarak aynı karede aynı filmi izleyebilirsiniz.