Afrodizyak Aşk Güncel Kalp Çarpıntısı

Fırtınalı Bir Aşk Ardından Huzur Mu İstiyorsun?

Ayrılık, pek çok açıdan zorlu bir süreç. Ancak eğer bir ilişki sizi dibe çekiyorsa, onu mümkün olan en kısa sürede geride bırakabilmelisiniz. Elbette bu hiç kolay değil. Bazı insanlar üzülmeden basitçe hareket edebilseler de, çoğumuz eski sevgilinin üstesinden gelmek için zaman harcamak zorundayız. Yani birisini nasıl aşacağınızı bilmek için yardıma ihtiyacınız varsa, işte ilişki uzmanlarından size öneriler. İlişki uzmanlarına ayrıldığınız kişiyi nasıl geride bırakabilirsiniz?

İletişimi Sonlandırın!

Birinin üstesinden gelmek için ilk kurallardan biri, onunla iletişimi kesmek. Çünkü hala iletişimde olduğunuz birini unutmanız ve hayatınızdan çıkarmanız mümkün değil. Sosyal medya hesaplarınızda yer alması ve onun paylaşımlarını görmeniz bile aslında bir temas. Bundan kaçınmak zorundasınız. Bu nedenle eğer eski sevgiliniz hala sosyal medya hesabınızda ekliyse onları takipten çıkmak ya da sessize almak gibi bir adım atabilirsiniz. Ya da kendinize bir süre belirleyip o süre içerisinde onların profillerini kontrol etmemeye çalışabilirsiniz.. Kendinize süre verin; 30 gün boyunca onlarla iletişim kurmadan yönetebiliyorsanız, bundan sonra 90 güne kadar denemeyi düşünün.

Ayrılık Ritüelleri!

Eski sevgilinizle ayrıldığınızda biriken duyguların hafiflemesi için bir çıkışa ihtiyaç duyarsınız. Bu çoğunlukla aslında bir “bitirme ritüeli”dir. Bu bir mesaj, mektup, sert geçen bir telefon konuşması olabilir. Bu tip bir duygu yaşadığınızda hislerinizi yazmayı deneyin. Ancak yazdığınız şeyleri ona göndermekten kaçının. Sadece kendinizi rahatlatmak için yazın.

Aklınıza Geldiğinde Zaman Tanıyın!

Eski sevgilinizi zihninizden bir anda silebilen biri değilseniz (kim yapabilir?) o zaman, o aklınıza geldiğinde onun hakkında düşünmek için kendinize 2 dakikalık bir zaman ayırın. Bu şekilde, onlar hakkındaki duygularınızı yönetebilirsiniz ancak sürekli olarak aklınızı ele geçirmesine izin vermezsiniz.

Geleceğinizi Planlayın!

Eski sevgiliniz olmadan gelecekte kendinizi mutlu görmek, onları geçmişte bırakmanın harika bir yolu olabilir. İlişkinizden önce sizi nelerin mutlu ettiğini, hedeflerinizi ve planlarınızı hatırlayın. Kendinize yeniden bir hedef belirlemek ve ona ulaşmak için hem hayal edin hem de harekete geçin. Bunu yapmak gerçekten kolay. Ancak hayal ederken daha fazla ayrıntı ekleyin. Bu gerçekçilik için çok daha iyi.

Yeni Maceralara Atılın!

Yerinizde saymayı bırakın ve flört edebileceğiniz yeni insanlarla tanışmaya başlayın. Bunun için en doğru adres www.ecift.com İster mobil ister masaüstü bilgisayarınızdan dilediğiniz yerde profilinize giriş yapabilirsiniz. Haftalık üye önerileri arasından kendinize en uygun adayı eÇift‘ten bulabilirsiniz.

Öfkeyi Kenara Bırakın!

Bir ayrılığın ardından kızgın olmak kolay. Özellikle de eski sevgiliniz sizi aldatmış veya ihanet etmişse. Ancak, uzmanlar “Öfke sadece seni incitecek ve aynı yerde tutacak” diyor. Bu yüzden devam edebilmek için öfkeyi bir kenara bırakmalısınız. Öfke, keder sürecinin normal bir parçası. Ancak meditasyon ve günlük tutma gibi şeylerle öfkeyi serbest bırakmak ileriye doğru olumlu adımlar atmanıza yardımcı olabilir.