Afrodizyak Arkadaşlık Aşk Astroloji eÇift Evlilik Flört Kalp Çarpıntısı Ruhun Gıdası Şifa Niyetine

İkiz Alev: Ruhunuzun Aynasını Buldunuz Mu?

Son dönemde oldukça popüler olan bir tanım #TwinFlame / #İkizAlev Beklediğimiz o kusursuz, mükemmel aşık mı? Hayatımızda aradığımız diğer yarımız mı? Yoksa tutkulu bir birliktelik mi? Twin Flame, sizin ruhunuzun öteki yarısı şeklinde tanımlanabilir.

Ancak üzülerek belirtmeliyiz ki, twin flame sizin ruh eşiniz değildir!

‘’AYNA RUH ‘’ olarak adlandırılan, kişinin ruhunun diğer yarısı olduğu düşünülen biriyle yoğun ruh bağlantısıdır.

İkiz alev ruhlardan biri zihin, mantık insanıdır; diğeri duygu insanıdır.
Öncelikle birbirlerini sevmez bir diğer deyişle ‘kıl’ olurlar. Yani kısaca zıt kutupları temsil eden ilişkidir.

Bu kişiler birbirlerinin zıttı, yani eksik yanlarıdır. Aranızda manyetik bir çekim vardır. Mantık insanı ruhani dünyayı ve duyguları kabul etmediği için bu manyetik çekimi dünyevi #aşk, tutku ve arzu ile karıştırır. Bu tür kavramlar ona yabancı geldiğinden mevcut durumu baskılar ve kaçma eğiliminde bulunur.

Başka #partnerlere yönelebilir ve hiçbir insanda aradığını bulamaz sürekli kaçarlar.
Kaçan taraf iletişimi ne kadar kopartmış olsa dahi, ruh bağlantısını koparamadığında bu kişi zihninde asla tükenmez. Karmalarına karma ekler, kavuşma süreci uzadıkça uzar; kimi çiftler asla kavuşamaz. Bu kişiyle ister görüşün ister görüşmeyin, aranızdaki telepatik bağ sebebiyle, karşılıklı olarak birbirinizde, kendinizde değiştirmeniz gereken şeyleri tetiklersiniz.
Senden ne kadar kaçarsa kaçsın, ‘o da benim gibi hissediyor mu?’ diye soruyorsan ikiz alev değilsindir. Her ne kadar kaçsa da kendi içinde egosuyla kavga halindedir.

Ya duygusal olan, daha önce yapmadığı şeyi yaparak mantığını kullanmaya başlayacak ve dengeye gelecektir; karşı taraf da aksini yaparak.
Ya da
Herkes bildiği yolda ilerleyecek ve hayatlarının sonuna kadar başka insanlarla aynı hikayeleri, korkuları, kaygıları, karmaları yaşayarak ömürlerini tamamlayacaklardır.

İkiz alevler, koşulsuz, bağımlı olmadan ve acı çekmeden nasıl ilişki kurulabileceğini, kendileri örnek olarak size göstermek, öğretmek için vardırlar.

Öğrenilmiş ilişki biçimlerine rağmen, yüksek bilinç düzeyini yansıtan bu ilişkinin öncüleri olmak, birebir yaşayarak ve uygulayarak, düşük bilinç düzeyinde yaşanan eski ilişki şablonlarını yıkmak ve toplumsal bilinçte bu yeni şablonu oluşturmak, elbette hiç kolay değil.

Fakat ikiz alevlerin birbirlerine duydukları tanımsız sevgi, onları her şeye, her türlü zorluğa rağmen bu yolda tutar. Adeta birbirlerine sürüklenirler.

Eski kalıplara tutunmamak, ikiz alevinize duyduğunuz hisleri eski tanımlamaların çerçevesine sığdırmaya çalışmamak veya ilişkinizi toplumsal bilincin etiketlerinin ve yargılarının dışında tutmak, yolunuzu kolaylaştıracaktır.

Bununla birlikte, önce tüm bu gerçekleri kendi içinizde idrak etmek, anlamak, kabullenmek ve amacınızın aslında ne olduğunu tam bir netlikle bilmek zorundasınız.

www.ecift.com  İkiz aleviniz belki çok uzakta değildir!