Aşk Yaşam

Neden Bu Yaz Yeni Bir Aşka Yelken Açmalısınız?

Hayatta her şeye ama her şeye yeni bir başlangıç yapmak gibisi yoktur. Her şeye sil baştan başlamak, geçmişe bir sünger çekmek kolay iş değildir. Günahıyla sevabıyla hayata, aşka, mutlu olmaya bir şans verecek o gücü bulabilmek çok önemli. Hele bir de mevsimlerden yaz ise!
1. Çünkü her şeye rağmen hayat devam ediyor. Ve kısacık ömrünüzde eski sevgilinizi düşünerek bir gün daha harcamayın!

2. Eski sevgiline takılıp kaldığın her saatte uzun yaz geceleri devam ediyor. Ve sen yepyeni bir başlangıç için birçok fırsat kaybediyorsun. Yapma!


3. Elinde dev dondurma ve şekerlemeler ile depresyondan çıktığını sanıp eski sevgilinin hayata devam ettiğini görmekten zevk almıyorsundur umarım? Şimdi o dondurmayı yavaşça yere bırak ve yeni bir aşk için başlangıçlar yap.


4. Çünkü sen eski sevgiline takılıp kalmaya devam ettiğin her dakika ve saat boyunca bir yaz düğünü daha yapılacak. Ve eğer aşk için hareket etmezsen sürekli çeyrek altın takmakla kalacaksın 🙂


5. Sahilde uzanıp insanların mutluluğunu görerek yalnızlığın acısını çekmek mi? Yoksa sahilde aşkı yaşayan olmak mı? Seçim senin tabii.


6. Çünkü sen kendini dünyaya kapatıp, eski mutlu günlerinizi hatırlamaktan ve fotoğraflarınıza bakıp kendini heba etmekten başka bir şey yapmazken şöyle bir anı yaşama fırsatını kaçıracaksın.


7. Çünkü dünyada aynı gün batımına birlikte bakacağın birisi mutlaka var. Bu anı yaşayacağın kişiyi bulmak mı? Yoksa artık hayatında olmayan birine takılıp kalmak mı?


8. Eğer bu yaz da yeni bir başlangıç yapmak için harekete geçmezseniz tüm kış romantik-komedi filmleri izleyecek ve abur cubur yemeye devam edeceksiniz.


9. Hiçbir nedene ihtiyaç olmaksızın yeni bir aşka her zaman fırsat vermelisiniz. Zira havada aşk kokusu var 🙂


10. Çünkü dünyada gerçekten ayağını yerden kesecek tek duygu “AŞK”tır ve siz bu duyguyu gerçekten yaşamadan bir gün bile geçirmemelisiniz.


Bunca nedene rağmen aranızda hala peki ama nasıl bir başlangıç yapacağım diye soranlar var görüyoruz. Hemen www.eCift.com adresine gelerek ücretsiz bir şekilde kayıt olun. Sadece birkaç dakikanızı alacak kişilik analiz testi sonrası çok heyecanlı. Çünkü size en uygun eÇift üyesi ile test sonucuna göre tanışma imkanı bulacaksınız. Haydi artık bir dakika bile kaybetmeyin. Çünkü aşk burada başlar!