Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Ruhun Gıdası Yaşam

eÇift Mayıs 2022 Burç Yorumu:Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. 2022 yılı, yeni bir dönemin de kapılarını aralıyor.. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Burç uyumuna dikkat ediyorsanız  www.ecift.com da kişilik analiz testi ile size uyumlu kişiyle tanışmanızı dileriz. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Mayıs ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ (24 Eylül – 23 Ekim)

Mayıs ayı teraziler için iyi haberlerle başladı. Sürpriz gelişmeler gerçekleşen bu ay sizin için yenilik dönemi. Ay tutulması nedeniyle mayıs ayının sonlarına doğru cesaretini toplayacaksınız. Bir türlü adım atmayı düşünmediğiniz hayalleriniz için mayıs üzerine düşünme ve karar verme zamanını işaret edecek. Sosyal anlamda kendinizi tam anlamıyla ifade edebileceğinizi hissedeceksiniz, 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Yeni Ay meydana geldiğinde ilham bulmak için geçmiş ve gelecek maceraları üzerine düşünerek iç sesiniz dinlemek için sessizliğe bürüneceksiniz. Sessizliğin ruhunuzu, kalbinize faydaları Haziran ayında kendini göstermeye başlayacak.

AKREP (24 Ekim – 24 Kasım)

Mayıs ayının sizin için en önemli nedeni akrep burcunda gerçekleşecek ay tutulması olacak. Sosyal yaşantınız, ilişkileriniz, günlük yaşantınız, düşünce yapınızda önemli kararlar almaya hazırlıklı olun. Eskilerden vazgeçememe durumlarını sonlandırmak hayrınıza olacaktır. Eski süreçleri tekrar yaşama arzusu sadece elinizde olanı kaybetmenize yarıyor. Daha sağlıklı yol alabilmek için mayıs ayında bu durumlardan kurtulmanız şart. Daha sakin bir havaya bürünmeniz, sizi ruhsal olarak da besleyecektir. İş değişikliği, sorumlulukların büyümesi, birden fazla işle aynı anda ilgilenmek gündeminize gelecek. Bu ay tutulması sizin için önemli bir dönemin kapısını açacak. Fırsatlara odaklanın, kendinizi daha çok önemseyin. Aşk için acele etmeden sakin ilerlemenizi sizden rica ediyoruz. Aşk sizi yakında zaten bulacak!

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

İkizler burcundaki yeniay ile ilişkilerinizde yepyeni, daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir sayfa açıyorsunuz. Sizi yoran herkesten ve her şeyden soyutlanma vakti geldi. Mayıs ayında vereceğiniz kararların hepsinde, netlik baskın gelecek. Söylentilere odaklanma, takılma huylarınızı bu ay biraz dinginleyeceksiniz. Sizin hakkınızda ne düşünüldüğünü bırakma vakti gelmedi mi?  Resmi ve ciddi adımlar atmak da bu şekilde mümkün olacak. tüm ilişkilerinizi mercek altına alçaksınız. Eski hesapların önünüze gelmesi halinde burada kalıcı ve net kararlar almaya çalışmalısınız. Aksi halde, daha sonraki dönemlerde yeniden ilgilenmeniz gerekecek. Mayıs ayında alınacak kararlara dikkat ediniz!

OĞLAK (22 Aralık – 22 Ocak)

Güneş ve Merkür İkizler burcunda kavuşarak iş ortamınızda sizi yıldız gibi parlatacak. Mayıs ayında oldukça iş odaklı olacağınızı belirtmek gerekir. Beklenen terfi, istenilen statü bu ay hedefleriniz arasında. Aşk hayatınızla ilgili keyifli ve kısmetli dönem mayıs sonlarında kendini göstermeye başlayacak. Hem aşk hem de iş konularında parlak bir süreç sizi bekliyor. Aslında planlı, hedefleri belli olan çizergenize yenilerini de eklemek iyi olacaktır. Ani gayri menkul alımı, yurt dışı seyahat gündeminize dahil olacak. Aile bağlarında kopan bağlar yeniden sağlam bir şekilde iyileşme gösterecek. Olayları doğru değerlendirmeyi başarırsanız mükemmel bir mayıs ayı geçireceksiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yeni insanlarla tanışmak, çevrenizi genişletmek mayıs ayında gündeminizde olacak. Özgüveninizi daha çok tetikleyici eylemlerde bulunacaksınız. Zaten var olan liderlik özelliğiniz ortaya koyma vakti gelmiştir. Jüpiter’in Koç burcuna geçmesiyle eğitim ve iş hayatınız hareketlenecek. Kendinizi geliştirmek ya da iş alanında beklentilerinizi karşılayacak fırsatlar yakalayabilirsiniz. Daha çok sorunlu insanları çevrenize çekmekten yakındığınız bu karma dönemi artık sonlanıyor. Yeni insanlar tanıyarak çevrenize sizi tamamlayan insanları çekeceksiniz. Ruhunuzu ve bedeniniz besleme kararı sizin için çok iyi olacaktır. Bedeninize hak ettiği değeri vererek hem ruhunuzu hem de yaşam enerjinizi yükselteceksiniz. Venüs Boğa burcuna geçiyor ve siz aşkın etkisine giriyorsunuz. Romantik ilişkiler gündeminizde yer alacak. Sürpriz tanışmalar yaşayabilirsiniz. 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Üzerinizdeki bir şey yapamama hissini geride bırakıyorsunuz. İkizler burcundaki yeniay evlilik kararı almada ki cesaretiniz tamamlayacak. Uzun soluklu ilişkinizi ciddiye dönüştürme vaktinin geldiği mayıs ayında artık alyanslar alınıyor! Eğer ilişkiniz olmayan bir balıksanız hayatınıza girecek kişinin hayatınızı tamamlayacak aday olduğunu söyleyebiliriz. Yeni insanlar ve yeni umutlar bu ay sizinle olacak. Kendinize, yaptıklarınıza, yeteneklerinize güvenin. Bu güven size hem aşk ilişkilerinde hem de iş hayatınızda başarı getirecek. Güven sorununuzu aşabileceğiniz soysal çevreye girme vakti gelmedi mi? 30 Mayıs İkizler burcundaki Yeni Ay’da çevrenizdekilerden uzaklaştırarak yeni kararlar almak için cesaretli hissedeceksiniz.