Arkadaşlık Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Flört Güncel Ruhun Gıdası Yaşam

eÇift Mayıs 2022 Burç Yorumu:Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Mayıs  ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ (21 Mart- 21 Nisan)

Koçlar mayıs ayına pozitif, yüksek moralle başladı. İş hayatında başarılarınız ön planda olacak. Maddi açıdan eliniz çok güçlenecek. Para konusunda oldukça ciddi adımlar söz konusu ve biraz paraya olan eğiliminiz artacak.  Aslında net olarak şunu söylemek gerekir ki kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Ay sonuna doğru kendinizi keşfetmenin, yenilemenin tadını çıkarabilirsiniz. Mayıs ayında duygusal davranışlar içinde bulunabilirsiniz. Duygusal durumlar sizi her zaman yoran taraf olduğu için biraz kendinizi, duygularınızı frenlemeniz gerekecek. Balıkta ilerleyen Mars size çekicilik ve enerji veriyor. Bu çekicilik hayatınıza istediğiniz aşkı getirecektir. Mayıs ayında sizden isteğimiz sinirlerinize hakim olmanız olacak. Eğer sakin, pozitif ilerlerseniz hoşlandığınız kişiyle görüşme ihtimaliniz yüksek. Sakin ve mutlu bir mayıs ayı dileriz!

BOĞA (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili boğalar 16 Mayıs‘ta Ay tutulmasının size sunacağı fırsatlardan yararlanma dönemini iyi değerlendirmeniz gerekir. Kendiniz ile ilgili negatif yönlerinizi tekrar ele alırken, daha pozitif olmaya gayret göstermelisiniz. Artık geçmişten ders alan boğalar, eyleme geçerken daha tecrübeli ve edim adımlarla ilerlemeli. Geçmişin hatalarını tekrarlamak size zaman kaybettirecek. Burada ki en büyük geçmiş hatası ise biten ilişkiyi tekrar tekrar gündeme getirmeniz olacaktır. Sizlere en büyük tavsiyemiz eski eskide kalmıştır! Yeni aşka bu kadar yaklaşmışken kendinizi yine aynı girdaba sokmayın! Düşüncelerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularını belli etme çabası sizi biraz neşelendirecektir.

İKİZLER (21 Mayıs-21 Haziran)

Yönetici ruhu taşıyan koç, aslan burçları mayıs ayında radarınıza girebilir. Bu burçlarda olan kişilerle iletişiminiz daha güçlü olacak. Hatta iş kurmaya kadar gidecek sağlam bir süreç sizi bekliyor. Her şeyi sıkıntı haline getirmemeli, çok fazla yaşamın sıkıntılarına kendinizi bırakmamalısınız. Aşk yaşıyorsanız, bu ay romantizm dolu günler sizi bekliyor. İlişkinizde ciddi kararlar verebilir, ileriye dönük söz, nişan yapma olasılığınız yüksek. İlişkisi olmayan ikizler sürpriz karşılaşmalara hazırlıklı olmalı. Eski defterler açılıp, yarım kalana devam etme kararı alabilirsiniz. Yeni bir flört gündemi olan ikizler bu kişiyi tanımaya karar verebilir. Hayatında düzen isteyen ikizler için mayıs ayı bulunmaz bir fırsat olacak!

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili yengeçler, 16 Mayıs ay tutulması 11. ev (Arkadaşlık, dostluk, büyük şans) ve aşk (5.) evinizde gerçekleşecek. Bu ay sizin için oldukça önemli olaylar gelişme gösterecek. Sosyal hayatınızda artık kendinizin pozitif yönlerini ortaya koymak isteyeceksiniz. İkili ilişkiler ve toplumda kendinizi net anlatmak mayıs ayı için ilk planınız olacak. Yeni tanışmalarda çevreler, kişiler ve dostluklar ön planda olacak. “Nasıl arkadaşlarım olacak?” sorusunun cevabını mayıs ayında bulacaksınız. Tutkular, duygular ve istekler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi ön plana çıkarma dönemi diyebiliriz. İlişki yaşayanlar için gizli, kapaklı süreç mevcut. İlişkisi olmayan yengeçler yakınına bir bakmalı. Kim bilir aşk belki de yanı başınızda!

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Uranüs’ün yönetici gezegeniniz Güneş ile Boğa burcunda kavuşuyor. Yani sürprizler açık olacağınız bir mayıs ayı sizi bekliyor. Olayların ilerleyişi özellikle eski aşkın gündeme gelmesi sizi heyecanlandıracak. Yengeç burcu olma olasılığı yüksek olan ex aşkın hayatınıza dönüş yapacağı muhteşem mayıs ayı! Ay tutulması yüzünden bu ay aile ve duygusal konuların üzerine biraz daha fazla eğilmeniz gerekecek. 15 Mayıs’ta Jüpiter’in Koç burcundaki seyri ile birlikte, vizyonunuz genişliyor. Kendinizi geliştireceğiniz, hayallerinizi peşinden koşacağınız süreç başlayacak. Güneş Merkür İkizler kavuşumu ile birlikte yeniden aşka inanmaya başlayacaksınız. Eski aşkı ile birleşmek isteyen aslanlar buna kavuşacak. Yeni aşk için kendini hazır isteyen aslanlar ise 17 Mayıs itibariyle aradığını bulacak. Mayıs ayı aslanlar için duygusal geçecek diyebiliriz.

BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

11-12-13 Mayıs tarihlerinde Ay’ın burcundaki seyri ve Merkür’ün ikizler burcundaki geri hareketi, toparlanmanız gereken noktaları hatırlatabilir. Mayıs ayı başak burçlarının finansal daha çok maddeselle ilgileneceği dönem. Yatırım yapmak, kayıpları geri kazanmak başak burçlarını oldukça sıkıntıya sokuyor. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle özellikle parasal konularda rahatlık başlayacak. Parasal anlamda rahatlasalar aşk defterini açacaklar. Aslında aşk hayatları oldukça karışık görünüyor. Aşk konusunda istikrarı bir türlü sağlayamıyorlar. Çevrelerinde negatif enerji yayan insanlardan kurtulmak için mayıs ayı mükemmel bir dönem. Girdiğiniz topluluklarda doğal yapınız sayesinde hemen fark edileceksiniz. Mars ve Neptün’ün Balık burcunda bir araya gelmesi, sizi de hayallerinizdeki aşkla bir araya getirebilir.