Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Nisan 2022 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. 2022 yılı, yeni bir dönemin de kapılarını aralıyor. Yılın dördüncü ayında ise yaşanan gökyüzü olayları, herkesin için iş, özel yaşam veya aile hayatında yeni fırsatlarla dolu. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık.

Burç uyumuna dikkat ediyorsanız  www.ecift.com da kişilik analiz testi ile size uyumlu kişiyle tanışmanızı dileriz. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Nisan ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ (24 Eylül – 23 Ekim)

Teraziler için nisan ayı oldukça hareketli geçiyor. Öncelikle ikili ilişkiler konusunda oldukça dikkatli olmalısınız. Aile ve sevgiliniz ile olan iletişiminizde dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. İleride oluşabilecek sorunların sinyalleri şimdiden belli bu belirtileri ön görüp bazı ayrımlar yapmanız gerekebilir. İş yaşamınızda sizin başarısız olmanızı isteyen bir sürü kişi veya kişiler mevcut. Onlara karşı gardınızı asla indirmeyin. Finansal sıkıntılar bu ayda devem edecek gibi görünüyor. Çevrenizde anlaşmazlık yaşayacak sevdikleriniz mevcut. Onları bir arada tutmakta yine bu dönemde sizin göreviniz olacak. İlişkisi olmayan teraziler nisan ayı bittikten sonra aşk size gülmeye hazırlanıyor!

AKREP (24 Ekim – 24 Kasım)

eÇift’ in güzel akrepleri için müthiş haberlerimiz var. Güzellerden başlayalım. Öncelikle hayatınızı derinden değiştirecek bir gelişme yaşayacaksınız. Nisan ayından sonra hayatınızda pozitif atılım gerçekleşecek. Diğer müthiş haber ise uzun zamandır haber beklediğiniz kişiden sonunda bir hamle gelecek. Fakat akrepler o kadar zekidir ki bu hamlenin altında yatan gerçeği öğrenmeden asla karşılık vermezler. Gerçeği öğrenme çabalarınız biraz gündeminizi meşgul edecek.  İş yerinizdeki karmaşık durumları çözüme kavuşturuyorsunuz. Maddi olarak elinize yüklü bir miktar geçecek. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekecek. Güzel bir iş teklifi almanız söz konusu.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Yaylar için eski sevgililer ile yüzleşmelerin yaşandığı bir nisan geçiyor. Yenilenmek istiyorsunuz fakat geçmişteki saplantılı kişiler bir türlü yakanızı bırakmıyor. Kafanızı karıştırmalarına, tekrar eski sayfaları açtırmalarına izin vermeyin. Sevdiğiniz biri için taviz vermeniz gereken bir olay yaşayacaksınız. Başta pişmanlık duyacaksınız fakat bu durum size sonradan çok iyi gelecek ve iyi ki yapmışım diyeceksiniz. Zorda kalan bir dostunuz için bir miktar borcun altına girebilirsiniz. Bu ay ki rüyalarınıza çok dikkat edin. Size gönderilen bazı işaretlere iyice odaklanın ve temkinli davranın. Aşk fırsatları, yaratıcılığınızla ilgili alanlarda ve çalıştığınız şirketlerde karşınıza çıkacaktır.

OĞLAK (22 Aralık – 22 Ocak)

Yeni insanlar tanıdığınız nisan ayının şansı sürekliliğini devam ettirecek. Ciddi olarak adım atmaktan kaçınan oğlaklar için nisan karar dönemini temsil edecek.  Karşınıza yeni çıkan kişinin niyetini tam olarak çözemiyorsunuz. O yüzden savunmada kalarak emin olduktan sonra harekete geçmeyi uygun göreceksiniz. Zira bu dönemde daha çok iş ve maddi konularda şansınız yüksek olacak. Her zaman ki gibi gayret ve azimle taçlandırırsanız harika bir ay geçirebilirsiniz. Geçmişten gelen çözülmemiş bazı sorunlar canınızı sıksa da sevdikleriniz ile birlikte bu dönemi rahat geçireceksiniz. Çözüm aramak sizi yorabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcu kendisiyle hesaplaştığı bir nisan ayı geçiriyor. Daha önce yapmanız başkalarıyla olan yüzleşmeleri de sonunda yapacaksınız. İş hayatınızda sıkı pazarlıklara gireceksiniz. Hakkınızı sonuna kadar arayacak, hak ettiğiniz zammı alacaksınız. Yakın olduğunuz kişiler ile birçok derdiniz paylaşacak çok farklı bakış açıları kazanacaksınız. Hala aşk konusunda kafa karışıklığı devam ediyor. eÇift üye olmak varken hala aşk yok diye yakınmanız yersiz. Yeni insanlara tanımaktan kaçınan kovalar şeytanın bacağını kırmaya hazırlanıyor. Nisan ayı sonrası yaklaşan aşk şimdiden sizi heyecanlandırabilir!

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Çevrenizde herkesin ya nişanlanıyor ya evleniyor olması balıklara bir işaret olabilir mi? Evet, balıklar sistemden gelen mesajı alabilir! Yakında ciddi bir adım atılacak. Hayatında ilişkisi olan balıklar ciddiyetle ilerlerken, yalnız balıklara ciddi düşünecekleri yeni bir aday görünüyor. Sanırım bu kişinin eÇift üyesi olduğunu söylememize gerek yok. Aşkı çok uzaklarda arayan balıklar yanı başındaki aşkı neden fark etmezler ki!  Uzun süredir beklediğiniz haber sonunda gelecek. Taşınma veya şehir değişikliği olabilir. İş ve aşkta aynı anda yükselen enerji size çok iyi gelecek!