Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar Güncel Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Nisan 2022 Burç Yorumu: Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Nisan ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ (21 Mart- 21 Nisan)

Aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Mantıklı davranmayı tercih edeceksiniz.  Güvendiğiniz kişilerden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Uzun zamandır iletişim içinde olduğunuz kişi ile artık ciddi bir adım atmanın zamanı geldi. Uygun bir tanışma ortamı yaratıp ilk adımı atabilirsiniz. Aileniz ile olan ilişkilerinizde dikkatli olmanızda fayda var. Sağlık sorunu yaşama ihtimali olan bir yakınınız ile daha yakından ilgilenmelisiniz. Fikir ayrılıkları yaşayacaksınız. Bazı arkadaşlarınız ile iletişim kurma konusunda negatif düşünceleriniz olabilir. Beklenmedik bir kişinin ilgisini üstünüzde hissedeceksiniz. Maddi olarak harcamalara dikkat etmeniz gerekiyor. Aşk hayatında yaşadığınız hayal kırıklıklarını bu dönem sonlandırmak için mükemmel fırsatlar sizi bekliyor. İyi düşünün, iyi olsun!

BOĞA (21 Nisan- 21 Mayıs)

Nisan ayı sizin için oldukça sevgi dolu geçecek. Duygusal olarak arzu ettiğiniz doyuma ulaşacaksınız. Maddi olarak tasarladığınız yatırımlar konusunda harekete geçebilirsiniz. Riskli işlerden kaçınmalısınız. Geçmiş dönemde yaşadığınız maddi zorlukları artık geride bırakıyorsunuz. İlişkilerinizde iddialı tavırlar içinde olabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sabırlı ve dikkatli adımlar atabilirseniz aşk hayatınızda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Görüştüğünüz kişiye karşı hoşgörülü davranmamız gerekiyor. Aile ile bir konuda ters düşebilirsiniz. Yalnız boğalar, bulundukları çevrelerde tanışacakları kişilerle bir ilişki başlatabilirler.

İKİZLER (21 Mayıs-21 Haziran)

Yaşadığınız hayal kırıklıkları sizleri oldukça yordu, üzdü. Bu yüzden çabalarınızın boşa gittiğini düşüncesine kapılacak ve her şeyden vazgeçmek isteyeceksiniz. Fakat aksine bu durumu başarı için emin adımlarla ilerlemeniz için itici bir güç olarak kullanmanız size fayda sağlayacaktır. Aile ile ilgili sorunlarda çözüm için başrolde yer alacaksınız. Yeni kuracağınız ortaklıklar ile maddi anlamda yüzünüz gülecek. Aşk hayatınız durgunluğunu artık aşk rüzgarlarına teslim edecek. Size karşı hislerini olan birinin ilgisini bu ay fark edeceksiniz. Şu an için kendinizi tamamen maddi konulara odakladığınızı biliyor ve hazır olduğunuza kanaat getirdiğinde karşınıza çıkacak. Gereksiz harcamalardan kaçınıp, evlilik için yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Çünkü yakın zamanda tatlı bir telaş olan evlilik hazırlıklarına başlamanız olası bir gerçek.

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Nisan ayı yengeçlere efsane bir süreç hazırlığında. Tam hayalini kurduğunuz o kişi bu dönemde hayatınıza adım atmaya hazırlanıyor. Bu kişi size pozitif, mükemmel bir enerji verecek. Hem duygusal yönden size çok iyi gelecek, hem de maddi konularda atılımlarınız için sizi yönlendirecek. Eski dostlarınızla bir araya gelerek geçmiş günlere dönecek, anılardan bahsedeceksiniz. Duygusal açıdan gelgitler yaşayacaksınız. Nedensiz yere sinirlenip, olmadık zamanlarda gülme krizlerine girebilirsiniz. Çevrenizi bu değişken ruh halini dair önceden uyarmanızda fayda var. Aşk hayatınızda ciddi kararlar yerine artık anı yaşamayı tercih etmek size daha iyi gelecek.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Nisan ayı planlı bir süreç gibi ilerleyecek. Bu zamana kadar bütün detayları ile düşünülmüş, zihninizi meşgul eden fikirleriniz hayata geçireceksiniz. Geçmişten bir dost, hayatınıza tekrar geri gelmek için gün sayıyor. Uzun zamandır kendinizi duygusal boşlukta hissediyorsunuz. Artık o eski enerjinize geri dönme vakti geldi. Bu dönemde çevreniz sizden duygusal anlamda büyük destek bekleyecek. Uzak mesafe ilişkilerine pek yanaşmıyorsunuz fakat ruh eşim diyebileceğiniz bir kişi sizi bekliyor. Eğer bu insana şans verirseniz, mutlu bir birlikteliğiniz olabilir. Aslanlar nisan ayında maddi toparlanmanın aşktan daha iyi geleceğini düşünecek. Maddi rahatlık size daha çok özgüven getirecek.

BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

Nisan ayı aşk hayatına bakış açınızı değiştirmek için büyük fırsat olacak. Gereksiz yere kendinizi üzdüğünüz süreç için pişmanlık hissinden sıyrılacaksınız. Bu zamana kadar verilmiş sözlerin tutulmaması sizi derinden etkiledi. Ayrılık acıları, terk edilerek geçirilen bekleme süreci bitti. Çevrenizde sizi yanlış yönlendiren kişi veya kişiler mevcut. Onlar yüzünden çok iyi bir fırsatı kaçıracaksınız. İş yaşamınızda büyük bir problemi çözeceksiniz. Terfi ile ilgili de olumlu haberler kapıda. Değer verdiğiniz bir aile büyüğünüz sizden yardım bekliyor. Ama bunu dile getiremiyor. Aşk hayatınızda hareketli süreç başlıyor. Nisan ayı ile birlikte güzel gelişmeler yaşanması muhtemel.