Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar Flört Kalp Çarpıntısı Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Mart 2022 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. 2022 yılı, yeni bir dönemin de kapılarını aralıyor. Yılın üçüncü ayında ise yaşanan gökyüzü olayları, herkesin için iş, özel yaşam veya aile hayatında yeni fırsatlarla dolu. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Burç uyumuna dikkat ediyorsanız  www.ecift.com da kişilik analiz testi ile size uyumlu kişiyle tanışmanızı dileriz. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Mart ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ  (24 Eylül – 23 Ekim)

Retro hareketiyle, geçmiş ilişkiler tekrar gündeme gelecek ve biraz gündeminizi meşgul edecektir. Fakat bu retro süreci, geçmişteki partner ile tekrar bir araya gelme ve evlilik adımları içerisine girme, nikah ve nişan gibi konuları gündeme getirebilecek enerjide. İçinde bulunduğunuz ilişkilerde ise evliliğe gitme hedefinde olabilir, buna göre ilişkinizde bir tamam veya devam kararı alabilirsiniz. Evlilik hazırlığı içinde olanlar içinse bu dönem tarih, plan, organizasyon değişikliklerini getirecektir. Akrabalar ve davetlilerle ilgili karmaşalar, tartışmalara bazen de yüksek seslere neden olabilir. Eş ve partnerinizin yeni bir eğitim veya kariyer süreci bu dönemde gündeme gelebilir. Kendinizi geliştirecek tüm fırsatlara kendinizi hazır hissediyorsunuz. Artık teraziler için evlilik fikri finansal gelişimlerden önce gelmeye başlayabilir.

AKREP (24 Ekim – 24 Kasım)

Sevgili Akrep burçları ,mart ayının enerjisini dolu dizgin hissetme zamanı. Bu titreşimler, işleri devretmek, kişisel alanınızı geri kazanmak ve hedeflerinize yönelmek için idealdir. Bir ilişkiniz varsa, şimdi sevgilinizle büyük hayaller kurmanın tam zamanı! Şans gezegeni Jüpiter,size harika fırsatlar getirecek. Yeni bir aşka başlayabilir, ilgi odağı olabilir, evlilik kararı alabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen Akrep’ler çocuk sahibi olabilirler. Bir hobinizi kariyer fırsatına çevirebilirsiniz. Yatırım yapmayı düşünüyorsanız yeni kararlar ve kazançlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşamdan keyif alacaksınız. Özellikle eski ilişkilerin yüklerinden kurtulup yeni aşka yelken açma fikri bu dönem size iyi gelecektir.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Yayların bilinci artık özgürleşiyor, daha derin duygulara sahip oluyorlar ve Mart sonrası aşk ve sosyal çevre evlerinde gelişmeler olacak. Yaz aylarına şahane, pozitif enerji ile gireceksiniz. Tabii ki sizi bazen kızdıran, negatif insanlar olacak, bazı konularda sıkıntı yaşayacaksınız ancak onlara çok takılmayın çünkü Jüpiter size pozitif enerji verecek, bu enerjiyi kullanın. Birçok Yay yeniden aşık olacak. Hatta bu dönemlerde Türk filmlerine taş çıkaran aşk sahneleri hayatınızda aniden belirebilir. Bu kadar da olmaz diyeceğiniz aşk hayatınız size zirveye taşıyacak. Yaylar bu dönemde mutluluğu sonuna kadar yaşayacak. Eski ilişkilerinde gündeme geldiği bu sevgi ayında bizce denenmişi denemek yerine; yeni aşka merhaba demelisiniz!

OĞLAK (22 Aralık – 22 Ocak)

2022’de aşk hayatınızda tutulmalar etkili olacak. 30 Nisan- 16 Mayıs -25 Ekim -8 Kasım Tarihleri sizin için oldukça önemli.  Bu tutulma tarihlerine dikkat etmelisiniz. Oğlaklara bu tutulmalar aşkı getirecek. Çoğu oğlak aşk kitabını artık kapattım dese bile yeniden, aniden gelen aşk bu kitabı tekrar açmanıza yardımcı olacak. Oğlaklar Mart ayında adete küllerinden doğacaklar. Yeni tanışmalar, eskiden çok istenen kişinin dönüşü, ortak arkadaşların tanıştırma fasılları derken oğlaklar baya bir yoğun sürecin tadını çıkaracaklar. Ailevi problemlerin biraz durulduğu, maddi açıdan bolluğun oldu bu süreç size çok iyi gelecek.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Mart ayı kovalar için eskilerden arınma, yenilere alan açma dönemi olacak. İlişkilere dair tecrübeleriniz, kariyerinizde geldiğiniz nokta size yeni öğretiler sunacak. Hem aşk hayatınızı hem de kişisel alanlarınızı iyileştirecek bir disipline girebilirsiniz. Kafanızda büyüttüğünüz sorunlar, problemler, kalp kırıklıkları, eski aşka dair acılar artık hepsi son buluyor! Kovaların anka kıuşu misali yeniden doğuşu söz konusu. İnatçılığı ile her tuttuğunu koparan kovalar artık aşk konusunda da tuttuğunu koparacak. Yeni dönem, yeni kova oluşumu ile aşkta şans vermeye başlayacaklar. Önceden net bir şekilde kabul etmedikleri kahve teklifini artık gönül rahatlığı ile yapma planı içerisindeler. Kovalar Mart ayının bitimi Nisan başı ile aşkta mutluluğu yakalıyorlar. Mottoları: SONUNDA AŞK!

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Balıklar melankolik havadan kurtulacak ve yeniden doğacak. Mart ayı sizler açısından son derece önemli olacak ve uzun zamandır beklediğiniz şifalanmayı getirecek.  Jüpiter’in desteğini aldığınız ve hayatınızın birçok alanında yenilenme için size yardım edecek bir yeniay gerçekleşti. Hem ikili ilişkilerinizin hem de iş hayatınızın öne çıkacağı, her alanda kısmetlerin yoğun olacağı bu yeniayda karşınıza çıkan tekliflere ve size sunulan imkanlara dikkat etmelisiniz. Bu fırsatlar hayatınızı değiştirebilir. Aşk hayatındaki yeniden başlangıçlar balıkları kendine getirecek. Bizden tavsiye eskileri unutun ve yeni gelen aşkın keyfini çıkarın..