Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar Güncel Ruhun Gıdası Şifa Niyetine

eÇift Mart 2022 Burç Yorumu: Bölüm-1


KOÇ (21 Mart- 21 Nisan)

Mart ayında koçlar artık harekete geçecek. İş yaşamında önemli kararlar alınırken büyük roller oynayacaksınız. Yeniay dönemleri size maddi açıdan uğurlu gelecek. Kariyerinizde yükselirken bazı insanların dikkatini çekeceksiniz. Daha büyük mücadelelere girmeniz gerekebilir. Kimseden yardım almadan tek başınıza galip geleceksiniz. Çevrenizde hayatınıza müdahil olan çok insan var ve onlara karşı toleransınızı kaybedebilirsiniz. Daha sakin ve yapıcı olmaya özen göstermelisiniz. eÇift‘teki profilinizi daha sık güncellemelisiniz. Bu dönemde karşınıza beklediğiniz insan çıkabilir. Aşk konusunda oldukça şanslı bir ay geçireceksiniz. Tabi önemli adımlar atmaya cesareti bulabilirseniz. Yeni hobiler edinmek için atılımlarınız olacak. Bu dönemde meditasyon yapmak size gelecektir.


BOĞA(21 Nisan- 21 Mayıs)

Kariyer ilgili konular ön plana çıkıyor. Toplum önünde fark edileceğin bir döneme giriyorsun. Kariyer alanında beklenmedik şanslar seni bulabilir. Yaratıcı çözümlerin ve farklı düşünce yapın sayesinde  takdir kazanabilirsin. Yeni bir alanda çalışma şansı yakalayabilir, teknoloji ve bilimle ilgili kendimizi gösterme fırsatı bulabilirsin. Sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda, yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Aşk ve çocuklarla ilgili konular ön plana çıkıyor. İlişkini yeniden masaya yatırıp değerlendirmek isteyebilirsin. Belki de bitmesi gerektiğini anlayıp yeni ilişkiye yelken açma dönemi gelmiştir. Kararların seni aşk ve iş hayatında yükselişe taşıyacaktır.


İKİZLER (21 Mayıs-21 Haziran)

İş hayatınla ilgili hareketli, tempolu günler seni bekliyor. İşle ilgili seyahatlerin olabilir. Ummadığın bir iş görüşmesi ya da iş anlaşması fırsatıyla karşılaşabilirsin. Ancak karar vermeden önce mantığı ön plana alarak etraflıca düşünmekte, detayları kaçırmamakta fayda var. Geçmişten bazı konular gündemine gelebilir, eski ilişkine veya aileye ait belirsizlikler ve olaylarla yüzleşmen gerekebilir. Kariyer ve ev hayatın arasında bir denge oluşturmak isterken karışıklık yaşayabilirsin. Yeni ortamlarda yeni insanlarla sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilir, ilişki kurabilir ve geleceğe yönelik hedeflerin için aksiyon alabilirsin. Artık planların için kendini harekete geçme zamanı!

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Yengeçler kendilerini geliştirebilecek konulara odaklandıkça daha başarılı olabildiklerini görecekler. Yeni iş teklifi, iş değişikliği gündeminizde olacak. 2022’de kendini geliştirebileceğin, ilişkilerinden çok şey öğrenebileceğin imkanlar elde edebilirsin. Bu yıl hem yabancılarla, uzaklardaki kişilerle ilgili tecrübeler hem de statünüzü, medeni durumunuzu güçlendirebilecek fırsatlar var. Özellikle 13 Mayıs sonrasında evlilikte şansın zirve yapabilir. Kendine olan güveninin artması da bu açıdan önem taşıyor. Hayata bakış açını değiştirebilecek ruhsal temalı yeni felsefeler, düşünce sistemleriyle karşılaşabilirsin. Yengeçler gerçek aşkı bulacağı zamanın yaklaştığının farkında. İstediklerini elde etme dönemi başlıyor!

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslanlar artık maddi anlamda yaşadığı kayıpları sonlandırmak istiyor. Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Finans ve maddiyatla ilgili konular gündeminize geliyor. Gelirlerini gözden geçirerek, kazançlarına bazı düzenlemeler getirmek isteyeceğin günlerdesin. Artık maddi ferahlık yakın gibi görünüyor. Evlilik ve iş hayatınızda şanslı bir dönemdesin. Partnerinin ya da ortağının desteği seninle olacaktır. İkili ilişkilerindeki sorunları masaya yatırabilir ve çözüme kavuşturabilirsin. Var olan ilişkini ciddiyete dönüştürme kararını bu dönemde alabilirsin.
Kredi çekmeyi ya da yatırım yapmayı düşünüyorsanız eğer bu konuda ehil insanların fikirlerinden yararlanmalı, kendi başınıza harekete geçmemeyin!

BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yer değiştirme, taşınma koşulları ile ilgili de beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşanabilirsin. Stresli ilişkilerinden artık sıyrılma vaktinin geldiğini hissetmek seni biraz yormuş olabilir. Bırakılması gereken birtakım konular, kişiler olduğunu artık anladın. Mart ayında atacağınız imzalara, vereceğiniz sözlere, kuracağınız ortaklıklarda daha temkinli olmanız yerinde olacak. Koşulların ve şartların her an değişebileceğine karşı hazırlıklı olmalısınız. İlişkilerini, ev ve iş hayatını yeniden planlayıp düzenlemek isteyeceğin günlerdesin. Evlilik artık gündemine tam olarak yerleşiyor. Eskileri sonlandırıp, yenilere yönelme fikri seni kendine getirecek. Bu ay ciddi ilişkiye doğruya adım atacağın yeni biriyle tanışacaksın. Gereksiz, seni yoran insanlardan bu ya uzak durmalısın.