Afrodizyak Arkadaşlık Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Şubat 2022 Burç Yorumu: Bölüm-3

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda www.ecift.com üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Yay, Oğlak , Kova ve Balık, burçlarının detaylı Ocak ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

Venüs, Plüton birlikte finans evinizde ilerliyor. Hesaplarınızı ince yapmalısınız. Aceleci ve pratik davranış tarzınızla, tüm bunları hızlı bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Fakat bu içsel gelişmelerinizi karşı tarafın hissetmesi mümkün değil. Çünkü yaşam pratiğinde bu özelliklerinizi gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Bu dönem ilişkilerinizi belli bir denge ve yumuşaklık içinde götürmelisiniz. Aşırı koşuşturma sizi yıpratabilir. Siz gülümserken bile, kafanızda bir takım hesaplarınız var. Aşk gezegeniniz Mars finans evinizde. Maddi konuların aşk hayatınızla birlikte anılması söz konusu. Hayatınızda, kendinizden başka hiç kimsenin güvenilir olmadığına dair bir inancınız var. Yakınlarınızın dışında hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Enerjinize diyecek yok. Kişisel çabalarınız, her anlamda sonuç veriyor. Bu ay yardım derneklerinde ve sağlık kuruluşlarında çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Baş bölgenizle ilgili kazalara dikkat etmelisiniz.

Venüs, Mars ve Plüton, kişisel evinizde birlikte hareket etmeye devam ediyor. Neptün, iletişim evinizden size destek veriyor. Aklınız uzaklara gidebilir. Hayata hem enerjik hem de romantik bakacaksınız. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksi takdirde aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Satürn, artık sizi daha bilinçli ve akıllıca düşünmeye zorluyor. Şimdi geçmişle gelecek arasında mantıksal köprüler kurabileceksiniz. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin; yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız.

4 Şubat’ta Yeni Ay kişisel evinizde Güneş’le birlikte ve 15 Şubat’tan sonra kişisel evinize Merkür geçecek. Kararsızlıklar peşinde olabilirsiniz. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. Yemekler ve romantik toplantılarda ne hissettiğiniz çok önemli. Gerçek dostlarınızla birlikte olmak size müthiş bir keyif verirken, anlamsız kişileri de yaşantınıza almak istemeyeceksiniz. Seviyor ve seviliyorsanız, bu ay evlilikle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin size olan sevgileri ve ilgileri hoşunuza gidecektir. Bazılarınız için kısa süreli aşklar da söz konusu olabilir. Bu flörtleri gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakmalısınız. 19 Şubat’a kadar Güneş kişisel evinizde ilerleyecek. Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak, sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edeceksiniz. Üstünlük duyguları içindesiniz. Sağlık konusunda güzel bir ay. Cildinize özen göstermeli, temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız.

Hayallerinizi fırsatlar zincirine çevirmek için önünüzün açık olması çok güzel. Neptün yılın büyük bir kısmında size her konuda yardım edecek. Manevi hislerinizin sizi yanıltmayacağından emin olduğunuz ve duygularınızın ön plana çıkacağı işler peşindesiniz. Birçok misyon çalışması sizi bekliyor. Neptün’ün kişisel evinizi desteklemesiyle değişen şartlar, size yanlış kararlar aldırabilir. Başlangıçta size cazip gelen bir teklif, daha sonra istenmeyen sonuçlara neden olabilir. İşinden hoşnut olmayan bazı Balık’lar, iş değişimi arzusu taşıyorlar. 1 Şubat’ta Yeni Ay 12. evinizde doğuyor. Kişisel evinizdeki Neptün aklınızı karıştırabilir. İmkansız aşk duyguları kapınızı çalabilir. Gözünüzde büyüttüğünüz kişilerle aranızda gizli bir çekim olabilir. Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Dişler, dizler, kemikler ve iskelet sisteminiz. bu ay özellikle dikkat edilmesi gereken organlarınız.