Afrodizyak Arkadaşlık Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Kalp Çarpıntısı Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Şubat 2022 Burç Yorumu: Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler ve Yengeç, burçlarının detaylı Ocak ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)

Plüton kariyer evinizde sizi olumlu etkiliyor. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Her ortam sizin için heyecan verici olacaktır. Hiçbir konuyu kafanıza takmamalı ve günlük ilişkilerden kaçınmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizden emin tavırlar içindesiniz ve çevrenize hakim durumdasınız. Israrcı tavrınız sizi olumsuz gibi gösterse de, ele aldığınız konuları başarılı bir şekilde götüreceksiniz. Bu ay Venüs ve Mars kariyer ve yolculuk evinizi etkiliyor. Bu yolculuklarda size eşlik edecek akraba ve yakın dostlarınızla birlikte keyifli günler geçireceksiniz. Bazılarınız, arkadaşlarıyla iş gezilerine çıkabilirler. Bu dönemde aileniz ve evliliğiniz konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu ay, Satürn ‘Ay düğümü’ karesi var. Dans ederken, spor yaparken, bacaklarınızı, kollarınızı ve baş bölgenizi korumalısınız. Yine yanıklara ve kesici aletlere karşı temkinli olmalısınız.

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

Bu ay Merkür, Güneş ve Venüs ufuk çizginizin üzerinde yer alıyor. Meslek ve kariyerinizle ilgili güçlü etkiler altındasınız. İş hedeflerinizi büyük bir hırsla takip edeceksiniz. Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve dış ilişkilerinizi, başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız, günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz. Eğer kariyerinizle ilgili bir atılım yapmak istiyorsanız tam zamanı. Bazılarınız yeni bir kariyer savaşı içinde olacaksınız. Plüton yıllarca kariyeriniz ve ruhsal evinizden destek verecek. Yabancı ülkelerle ilgili konular gündemde olacak. Deneyimlerinizde, sezgileriniz önemli bir yere sahip olurken, ufkunuz genişleyecek, pozitif bakış açısı altında paylaşımcı bir yapıya kavuşmanızı sağlayacak. Sağlık ve kişisel gezegeniniz Venüs, Plüton’la birlikte bu ay sizi tembelliğe sürükleyebilir. Kadın hastalıklarından korunmak için özenli olmalı, böbreklerinizi korumalısınız.

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

Ay boyunca Plüton ve Venüs 8. evinizde. Bazılarınız ciddi beraberliklerin temellerini atacaklar. Sizden yaşça büyük kişilerle yaşayacağınız bir aşk, bu konuda size değerli tecrübeler kazandıracak. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek. Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacaktır. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cazibenizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Planladığınız projelerde, parasal konularda istediğiniz bolluğa kavuşacaksınız. Fakat harcamalarınızdaki artışları da düzenlemek zorundasınız. Maddi konulardaki taleplerinizde kararlılık hakim olacak. Yeni Ay, yolculuklar evinizde. Uzun mesafeli yolculukların ve ilişkilerin size sağlayacağı kazançları hesaplamanın tam zamanı. Bu dönemde politik olun, çevrenize gülümseyin ve tüm içtenliğinizi kullanın, karlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

Ay boyunca Neptün ve Jüpiter’den olumlu etkiler alacaksınız. Ayrıca ay boyunca Venüs karşıt burcunuzda retrodan kurtulmuş olarak ilerliyor. Hızlı yaşam temposu içinde amacınıza doğru ilerlerken, detaylardan uzaklaştığımız konular olabiliyor. Bazen karşımıza çıkan fırsatları göremeyebiliyoruz. Belki de bizim için yararlı olan bir olayın, biz fark edinceye kadar elimizin altından kaydığını sonradan anlıyoruz. Birçoğumuz, kendimizi yeterince güçlü hissetmediğimiz halde, öne atılarak olayların altında ezilebiliyoruz. Kaderinizden şikayet etmek yerine kozmik enerjinizin size sunacağı fırsatları değerlendirmeli ve Karşıt Plüton’un nimetlerinden faydalanmalısınız. Şubat ayı içinde, sağlık gezegeniniz Jüpiter Neptün ile birlikte hareket ediyor. Kendi doğrularınızla hareket edeceksiniz. Önemli olan düşüncelerinizi temizlemek ve ruhsal hayatınızı yenilemektir. Terapilere vereceğiniz ağırlık size önemli bir arınma sağlayacaktır.