Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Ocak 2022 Burç Yorumu: Bölüm-3

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Yay, Oğlak , Kova ve Balık, burçlarının detaylı Ocak ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Bu yeniay sizin için finansal konularda olumlu gelişmelerin habercisi olabilir. Kazançlarınızı arttırmanızı sağlayacak yeni bir iş bulabilirsiniz. Yeni beceriler edinmek için bir eğitime başlayabilir, bir ilişkiden fayda sağlayabilirsiniz. Tahsil edemediğiniz alacaklarınızı toplayabilirsiniz. Sorumluluk alanınız gelirleriniz, sahip olduklarınız ve finansal konular olacak. Bu kazançlarla alakalı eğitim almak, sınavlara girmek, iletişim kurmak ve hareketli olmak, yolculuk yapmak gibi birtakım sorumluluklarınız da olabilir. Kardeşlerinizle ve yakın çevrenle ilişkileriniz hareketlilik kazanabilir. Yaşamınızda entelektüel sohbetler yoğunlaşabilir. Sıra dışı bir alanda eğitim konusu gündeminize gelebilir. Kendinize özgün bir şekilde ifade edebileceğin bir dönemdesiniz. Düşüncelerinizi konuşarak ve yazarak başkalarıyla paylaşmak yoluyla başarıya ulaşabilirsiniz. Dolunay, sizi finansal konularda etkiliyor olacak. Ailenizin parası, ortaklıklardan gelen gelirler, borç, vergi, sigorta gibi konularda gerginlik ve endişe yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Eğer evliyseniz eşinizi parası ile ilgili de huzursuzluk yaratan gelişmeler olabilir. Ödemelerinizi gecikmeli alabilirsiniz. Ya da önünüze beklenmedik bir borç çıkabilir. Bu süreçte kredi kullanmaktan ya da borç almaktan kesinlikle kaçınmalısınız. Harcamalarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. İletişim ve anlaşma ve uzlaşma gerektiren konularda yanlış anlama veya anlaşılmalara, yanlış bilgi ve bilgilendirmeye daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Merkür retrosu yakın çevrenizle iletişiminizi, eski kırgınlıklarınızı ya da taşınma gibi durumlarınızı önünüze getirebilir. Bu dönemi en çok kariyer hedeflerinizi, gelecek planlarınızı değerlendirme fırsatı olarak görmelisiniz. Yanlış yapmaktan korkmayarak yolunuzda ilerlemeye devam etmelisiniz. Bu dönemde zekâ, iletişim, haberleşme gibi konular; problemlere yaklaşımınız ve kısaca sahip olunan bilgiyi nasıl değerlendirdiğinizle ilgili durumlar ön plana çıkabilir.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

Bu ay sizin burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay sizleri fazlasıyla etkiliyor olacak. Hayatınızın kontrolünü eline alacağınız, şanslı bir dönemdesiniz. Bu dönemde karşınıza gayet güzel fırsatlar çıkabilir. Hem kariyerinize hem özel hayatınıza bir çeki düzen verebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilir, kendini fiziksel olarak da yenileyebilirsiniz. Çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Oğlak burçları için dönüşümsel yeni kararlar, yeni başlangıçlar zamanı ve bu genel sağlığınızı, görünüşünüzü ve kariyerinizi etkileyecek konularda olabilir. Yeni bir spor rutinine başlayabilir, hobilerinize veya varsa çocuklarınıza yapmanız gereken bazı finansal harcamalar olabilir. Finansal konular üzerine orijinal fikirleriniz olabilir. Buluşçu bir ticari faaliyet fikri geliştirebilirsiniz. Kendinizi daha özgür hissedebileceğiniz bir şekilde para kazanma isteğin yükselebilir ve bunun için yeni yöntemler geliştirmek üzere düşünmeye başlayabilirsiniz. Karşıt burcunuzdaki Dolunay sizi ilişkiler konusunda dikkatli olmanız için uyarıyor. Almak zorunda kaldığınız sorumluluklar sizi yoruyor olabilir. Bu yüzden bu süreçte kendinizi karamsar ve öfkeli hissedebilirsiniz. İlişkilerinizi ya da iş birliklerinizi bu nedenle masaya yatıracağınız bir döneme giriyorsunuz. Ancak son derece alıngan ve eleştiri kaldıramayacağınız bir dönemde olduğun için tartışmalarda sarf ettiğin sözlere dikkat etmelisiniz. Geri dönüşü olmayan bir süreci başlatabilirsiniz. Eğer ilişkiniz yoksa, hayatınıza yeni biri girebilir. Ancak çok dikkatli olmalı, ilişkinin ciddileşmesinden önce her detayı gözden geçirmelisiniz.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

Bugünlerde ön planda olmak istemiyor olabilirsiniz ama bu olup biteni yönetemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Hedeflerine varmak için detaylı araştırmalar yapabilir, araştırmaların sonucunda kendine yeni bir strateji geliştirebilirsiniz. Hayatınızda size faydası dokunacak biri girebilir. Bu ay biraz kendi içinize çekilip çalışmanız, sorumluluklarınıza odaklanmanız gereken bir dönem olabilir. Ayrıca aile içi veya gayrimenkul ile ilgili finansal konularda birtakım maddi getiriler elde edebilirsiniz. Bu dönemde yapacağınız gayrimenkul yatırımları ilerisi için faydalı olabilir. Kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz, ikna kabiliyetinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Sıra dışı ve özgün fikirlerinle dikkat çekebilirsiniz. Sizin için önem taşıyan görüşmeleri, konuşmaları yapmak ve anlaşma imzalamak için Merkür’ün Kova’dan geçtiği dönemi değerlendirebilirsiniz. Sadece geleceğe dair ani bir şekilde bağlayıcı kararlar vermemek adına 18 Ocak gününe dikkat etmekte fayda olabilir. Dolunay sizi en çok, sağlık, günlük rutinler ve iş hayatı konularında etkiliyor olacak. Hem iş hem de günlük hayatınızda bir süredir çok sıkılmış ve bir değişiklik arıyor olabilirsiniz. Bu çok çalışmak zorunda kalacağınız bir dönem olacak. Yetiştirilmesi gereken işlerin sorumluluğu tamamen üzerine kalmış ve sizi boğuyor olabilir. Kendinizi savunmalı ancak gereksiz yere inatçılık ve alınganlık yapmaktan, gerginlik çıkarmaktan da kaçınmalısınız. Sağlık konularında da dikkatli olmanızda fayda var. Kontrollerini yaptırmayı unutmayın. Önümüzdeki bir ay boyunca güneşin aydınlatıcı ışınları üzerinizde olacak. Bu süreçte fiziksel enerjiniz artabilir. Özgüveniniz yükselebilir ve girdiğiniz her türlü sosyal grup içinde ya da iş ortamında kendinizi özgün bir şekilde rahatlıkla ifade ederek dikkatleri üzerine çekebilirsiniz. Yeteneklerinizi iyi bir şekilde kullanarak koşulları yönlendirebilir ve insanlar üzerinde etki yaratabilirsiniz. Yeni bir iş fikriniz varsa sunmak ya da iş görüşmeleri yapmak için iyi bir dönemdesiniz.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

Bu yeniayın gayet olumlu etkilediği burçlardan birisiniz. Kendinizi oldukça şanslı hissedecek, hedeflerine rahatlıkla ulaşabildiğini göreceksiniz. Ayrıca 2022 yılının en şanslı burçlarından biri belki de en şanslısı olduğunuzu söylemekte fayda var. Arkadaşlarınız aracılığıyla gelecek ve sizi mutlu edecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çocuk sahibi olabilirsiniz. Sorumluluk alanınız arkadaş gruplarınız, proje grupları ve takımlar, ortak bir hedef için birlikte çalıştığınız insanlarla ilgili olacak. Bu süre içerisinde iletişim ve yolculuk trafiğiniz artabilir, Akrabalarınız, yakın çevreniz veya kardeşlerinizden maddi destekler alabilirsiniz. Kalabalık ortamlar içinde bulunmaktan ziyade daha çok yalnız kalmak ve iç gözlem yapmak isteyebilirsiniz. Zihinsel yeteneklerini geliştirmek için çok uygun bir dönemdesiniz. Bu süreci geleceğe dair planların açısından bir hazırlık evresi olarak düşünür ve ilgi duyduğun konular üzerine eğilip kendi özgün metodunu geliştirirseniz sonrasında başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Dolunay, sizi aşk ve ilişkiler konularında etkiliyor olacak. İlişkiniz yoksa bu dönemde yeni birinin hayatınıza girmesi mümkün. Güvenlik ihtiyacınız sizi bir aşka yönlendirebilir. Eğer uzun vadeli bir ilişki içindeyseniz ve çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız, bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz konulara eğilebilir, hobilerinize yönelebilirsiniz. Ancak, sevdiğiniz kişilerle tartışmaktan kaçınmalısınız. Yanlış anlaşılmalar ve gerginlikler ilişkilerinize kalıcı hasarlar verebilir.