Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar Güncel Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Ocak 2022 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Aslan, Başak , Terazi ve Akrep, burçlarının detaylı Ocak ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Günlük rutinlerini tekrar gözden geçirebilir, sağlık kontrollerine gidebilirsiniz. Yeni bir yeme içme düzeni benimseyebilir, spora başlayabilirsiniz. Kısacası kendinize daha iyi bakacağınız, daha özenli olacağınız bir yaşam düzenine geçebilirsiniz. Akrabalarınızla ilişkilerinizi düzenleyebilirsiniz. Sorumluluk alanınız iş ortamınız, günlük işleriniz ve sağlığınız. Çalışma anlamında biraz daha yoğun ve enerji harcamanız gereken bir döneme girebilirsiniz. Kariyer beklentilerinize destekleyici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yenilikçi ya da özgün bir konuyla ilgili bir anlaşma imzalamak söz konusu olabilir. Anlaşma imzalanması halinde 26 Ocak ve sonrasına dikkat etmekte fayda olabilir. Zira Merkür retro hareketine başlayacak. Yakın ilişkide bulunulan kişilerle çözüme kavuşturulamamış konular varsa kendini açıkça ifade etmek için uygun bir dönem. Merkür retrosu aksak yönlerinizin farkında olmanızı sağlayacak. İlişkilerinizde geri dönüşler yaşayabilir, yapılan hataları telafi edebilirsiniz. Ortaklı işlerinizde evrak aşamasında dalgınlık içerisinde hatalar yapabilirsiniz. Birebir iletişim ve diyaloglarda yanlış anlama veya anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. İletişimde zorlanabilirsiniz. Ve fakat bu konularda tamamlayacağınız onaracağınız bir durum varsa işte Merkür retrosu iyi bir kapı açabilir.

Hayata daha pozitif gözlerle bakacağınız bir dönem başlıyor. Şansınızın açıldığını hissedebilir, hayattan daha fazla keyif alabilirsiniz. Hobilerinizi kazanca dönüştürmek için çok uygun bir dönem. Ayrıca çocuk sahibi olmakla ilgili planlar yapabilirsiniz. Sorumluluk alanınız hobileriniz, aşk hayatınız ve varsa çocuklarınız olacak. Ayrıca iş yoğunluğunuz varsa eğitim hayatınız, yayınlarınız veya kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarla ilgili destekler yaşayabilirsiniz. İş hayatı ya da günlük rutinlere dair temponun yükseldiği bir süreç olabilir. İş ortamında eksiklik olarak gördüğün konular varsa, üzerine konuşup yenilikçi bir bakış açısıyla düzenlemeler yapmak ve ekip çalışmalarıyla başarı elde etmek için uygun bir dönemdesiniz. Dolunay sizi sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarında etkiliyor olacak. Arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizle ilişkilerinize yanlış anlaşılmaların ve alınganlıkların damgasını vurması mümkün. Bazı güven sorunları yaşanabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak biraz daha esnek ve anlayışlı olmanızda, eleştirileri daha ılımlı karşılamanızda fayda var. Aşk hayatınız ya da çocuklarla olan ilişkileriniz hareketlilik kazanabilir. Sportif bir aktiviteye başlamayı planlıyorsan hayata geçirmek için uygun bir zamandasınız. Yaratıcılığın ön planda olduğu işlerle meşgulsen bu transiti olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Çocuklarla eğlenceli aktiviteler içinde bulunabilirsiniz.

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Bu yeniay hayatınızın birçok alanında değişikliklerin habercisi olabilir. Ev almak ya da yaşadığınız yeri değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Evlenmeye ya da çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. İşinizin değiştirme de söz konusu olabilir. Sorumluluk alanınız özel yaşamınız, eviniz, aileniz ve ebeveynleriniz. Ayrıca eğlence ve hobileriniz, flörtünüz veya varsa çocuklarınız ile ilgili konular size para harcatabilir, borçlandırabilir. Harcamalarınızı dikkatli yapmakta fayda var. Çocuklarla iletişiminiz yoğunlaşabilir, onlar üzerindeki etkiniz artabilir. Çocuğunuz yoksa ama olsun istiyorsanız bu konu üzerine bolca düşünebilir ve hatta bu yönde sıra dışı kararlar alabilirsiniz. Hayatınızda romantizm teması ön plana çıkabilir, sevdiğiniz kişiden beklediğiniz teklifi alabilirsiniz. Dolunay sizi ev ve iş hayatı konularında etkiliyor olacak. İşle ilgili konular gündeme gelebilir. Kariyerinizle ilgili endişeleriniz olabilir. Kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. İşinizle ilgili bir yol ayrımı söz konusu haline gelebilir. Ailen ve iş hayatınız arasındaki dengeyi sağlamakta zorlanabilir, stresini hem işine hem ailenize yansıtabilirsiniz. Bu dönemde üstlerinizle ya da ailenizle çatışmaktan kaçınmalı, ego patlamalarından kesinlikle uzak durmalısınız. Merkür retrosu hayatınızda yarım bıraktığınız konuları tamamlamanız için yeni bir fırsat sunacaktır. Aşk hayatınızda yarım kalmışlıkları tam ederken yaratıcılığınızdaki eksik yönleri fark etmenize olanak sağlayacaktır. Dostlarınızla ve yakın çevrenizle yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Aşkta, sevdiklerinizle iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Aşk hayatınız başta olmak üzere, tutkular, eğlence yaşamınız, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı alanlar, çocuklar, romantik ilişkiler, moda gibi konular hakkında Merkür retrosunda etkilenmeniz söz konusu olabilir.

AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

Kardeşlerinizle ilgili sorumluluklar üstlenebilir, onların yardımına koşabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizi düzenleyebilir, yaşadığınız çevreyi gözden geçirebilirsiniz. Size kazanç getirecek bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. İş seyahatlerine çıkmanız gerebilir. Sorumluluk alanınız eğitim, akrabalarınız, varsa kardeşleriniz ve yazışmalar gibi iletişimsel konularda olacak. Ayrıca ikili ilişkiler ve evlilik ile ilgili konularda destekler alabilirsiniz. Ev hayatın hareketlilik kazanabilir. Zihnin daha çok evini değiştirme ya da evin içinde yeni düzenlemelere gitme yönünde fikirlerle meşgul olabilir. Belki evde kendine ait bir özgürlük alanı yaratmak isteyebilir ve bunun için planlamalara başlayabilirsiniz. Ayrıca kendini yeniden yapılandırmak için çok güzel bir dönemdesiniz. Dolunay eğitim, yurt dışı, medya, hukuk alanlarında etkisini gösteriyor olacak. Dünya görüşünü sorguladığın, kendini bir arayış içinde hissettiğin bir döneme giriyorsun. Gergin bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu dönemde süregelen hukuksal bir süreç varsa sonuca ulaşabilir. Bir eğitim ya da işle ilgili olarak istemeden da olsa seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz. Fikirleriniz konusunda da daha esnek olmanızda, boş yere alınganlık yapmaktan kaçınmakta fayda var. Önümüzdeki bir ay boyunca aile içi ilişkileriniz yoğunlaşabilir ve güçlenebilir. Aile içinde geçmişten gelen ve çözüme kavuşturulamamış bir konu varsa, sıra dışı yaklaşımın ve liderliğinle konunun çözüme kavuşmasına katkıda bulunabilirsiniz. Kendinizi yeniden yapılandırmak istiyorsanız hedef belirlemek ve yeni kararlar almak için çok uygun bir dönemdesiniz.