Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Ocak 2022 Burç Yorumu:Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler ve Yengeç, burçlarının detaylı Ocak ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

www.ecift.com Burcunuza uygun kişilerle tanışma ihtimalinizi arttırın!

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)


Kariyer hayatında önemli bir dönüm noktasında olabilirsiniz. Önümüzdeki 15 gün yeni iş fırsatları ile karşılaşman mümkün, mevcut işinde bir terfi de söz konusu olabilir. Sosyal çevreni değiştirme gereği duyabilirsiniz. Sorumluluk alanlarınız gelecek kariyer hedefleriniz, toplum önündeki konumunuz ve başarınız olacak. Bu dönemde kariyer ve maddi geliriniz ile bağlantılı olabilecek yeni ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşiniz için yapacağınız yatırımlar da size olumlu sonuçlar döndürebilir. Ama dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ise iş ortamınızdaki rakipleriniz. Bu önlenemez yükselişinizi elbette kıskanacaklar. Sizi alt etmek için türlü yollara başvurabilirler. Gözünüz daima açık olsun.
Geleceğe dair düşünceleriniz kafanızı oldukça kurcalıyor. Kendinize yeni hedefler koyabilir ve bunlarla ilgili planlama yapabilirsiniz. Bu hedefler üzerine konuşmak ise arkadaş toplantılarının ana gündem maddesi olabilir. Ayrıca bu süreçte geçmişten beri süregelen arkadaşlıklarınızı gözden geçirmek isteyebilir, çevrenizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Aşkta ise cesur olmanın vakti geldi de geçiyor. Artık harekete geçip gereken adımları atmanız gerekiyor. Kariyer ve iş mevzularına fazla dalıp hayatınızı renklendirebilecek kişiyi aramayı ihmal etmemelisiniz. Eğer üstünüze düşeni yaparsanız aşk kapınızı çalacak. Ama sadece iş düşünür ve diğer alanlarda hamlede bulunmazsanız yalnız bir sene geçirmeniz içten bile değil. İlişkisi olan koç burcu ise sabır göstermesi gerekiyor. Sizi kurtaracak tek unsur birbirinize olan güven ve sadakatiniz.

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

Bu ay hayata farklı bir pencereden bakmaya başlayabilir, bakış açınızı revize etme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yaşadığınız olayları gereğinden fazla ciddiye alma eğiliminde olabilirsiniz. Yurt dışından kalabalık bir misafir grubu ağırlamanız gerekebilir. Yüksek öğrenim ya da mahkemelerle ilgili konular gündeme gelebilir. Sorumluluk alanlarınız kariyeriniz ile ilgili aldığınız eğitimler, yayıncılık veya yolculuklarla ilgili konular olacak. Ayrıca kariyerinizle ilgili birtakım engeller ve yavaşlamalar gerginlik yaratabilir, fevri davranmanıza sebep olabilir. Gereken zamanda gereken tepkileri ortaya koymanız oldukça önemli. Mücadeleden asla kaçmayan savaşçı ruhunuzu göstermelisiniz. Yeni alanlarda yeni insanlarla tanışıp farklı konular ile ilgili iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte zorluk çekebilir, alınganlık nedeniyle sorunlar yaşayabilir, kendinizi sevdiklerinize karşı savunmak zorundaymış gibi hissedebilirsiniz.  Sizi şaşırtacak, yakın çevren ya da kardeşlerinizle ile ilgili yeni haberler gelebilir. Daha kontrollü olmaya çalışmalı, egonuzu ortaya çıkarmak yerine, kendinizi geliştirecek projelere yönelmelisiniz. Aşk hayatınızda ise her şey yolunda gözüküyor. Yeniliklerin ayında yeni aşklar ile başınız dönebilir. Fakat bu konularda herkesle konuşup nazar toplamayın. Bir süredir ilişkisi devam eden boğaları ise biraz hüzünlü zamanlar bekliyor. Evli olan boğalar ise bebek haberi ile mutluluklarını taçlandıracaklar.

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

Ocak ayında nihayet bütçenize bir çekidüzen verme şansı bulabileceksiniz. Borçlarını yeniden yapılandırarak alacak verecek dengenizi kurabilirsiniz. Varsa mirasla ilgili sorunlar varsa çözülebilir. İçinde bulunduğun her türlü krizi akılcı bir şekilde çözebilirsiniz. Evli olan ikizlerin eşlerinin gelirlerinde artış olabilir. Sorumluluk alanlarınız ortaklaşa gelirler, borçlar ve krediler olacak. Bu konularda fevri davranmadığınız ve yeterince düşündüğünüz takdirde size olumlu geri dönüşler olabilir. Ayrıca davalar, eğitim ve akademik konular ile ilgili engeller yaşayabilirsiniz. Maddi olarak rahatlama beraberinde büyük harcamalar getirebilir bu konularda eşinizle problemler yaşayabilirsiniz. Her zaman yaptığınız gibi sağlıklı iletişim kurarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Yeni birisiyle tanışan ikizler ise harcama konusunda dikkatli olmalılar. Zira yakından tanımadığınızı birini etkilemek için hunharca para harcamanız pozitif anlamda etki yaratmayabilir. Manevi yönü güçlü hediyelerle başını döndürmeyi denemelisiniz. İçinizde yükselen özgürlük dürtüsü ile yeni maceralara girmek isteyebilirsiniz. Yurtdışında yaşamak veya farklı ülkelerde eğitimlere katılmak için araştırmalar yapabilirsiniz. Hayatınıza dair alacağınız kararlarda iki defa düşünmelisiniz. Temkinli olmanızda fayda var. Zira Şubat ayı içerisinde bazı beklenmedik durumların ortaya çıkması muhtemel. Ön yargılı yaklaşımlardan uzak durun. Yönetici gezegeninizin gerileyecek olması kaçınılmaz olan eski durumları muhakkak önünüze taşıyacaktır.

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

Bu ay ikili ilişkileriniz gündeminizi fazlasıyla meşgul edebilir. Eşinizin günlük düzeni değişebilir, bu durum sizi de etkileyebilir. Eşinizin karşısına yeni iş fırsatları çıkabilir. Size fayda sağlayacak iş birlikleri kurabilirsiniz, ikili ilişkilerinizde daha fazla sorumluluk üstlenmeniz gerekebilir. Sorumluluk alanınız ikili ilişkiler ve evlilik. Ayrıca taşınma, yer değiştirme durumunuz olabilir, bunun için uğraşmanız gerekebilir veya borçlanabilirsiniz. Ortaklaşa gelirlerle ilgili birtakım gerginlikler yaşanabilir. Arkadaşlarınızdan veya içinde bulunduğunuz gruplardan birtakım maddi manevi destekler alabilirsiniz. Sırlarınızı anlattığınız kişilere dikkat edin. Gelecekte bu bilgileri sizin zararınıza kullanmak isteyenler olabilir. Çevrenizde sizi enerjisiyle yiyip bitiren negatif bir insan var. Bütün ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Dolunay’dan en çok etkilenecek burçlardan birisiniz. Kendinizi son derece hassas ve alıngan hissedebilirsiniz. Karamsar ve içe dönük bir ruh halinde olmanız mümkün. Her şeyi fazla kuvvetli hissediyor olacaksınız. Sezgilerinin de artış göstereceği bir dönemdesiniz. Bu hayatınızda yolunda gitmeyen bir ilişkiyi ya da herhangi bir durumu sonlandırmak ve geçmişte bırakmak için çok uygun bir zaman. İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda, daha kontrollü olmaya ve dilinizi tutmaya çalışmanızda büyük fayda var. Duygusal birlik kurduğunuz kişilerle yeniden değerlendirme noktasına gelerek aldığınız kararları sorgulayabilirsiniz. Merkür retrosu özellikle alacak verecek konuları pürüzler içeriyorsa son aşama için düzenleme yapmanızı sağlayacaktır. Bu dönemde ortak iş ve girişimlerde önemli iş anlaşmaları ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek faydalı olacaktır.