Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Ruhun Gıdası Şifa Niyetine

eÇift 2022 Yılı Burç Yorumu: Bölüm-2

2022 yılı burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının 2022 yılı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Teraziler iş hayatları ve sağlıklarıyla ilgili güzel dönemlerinden birini yaşayacaklar. 2022 yılında hayatına şans, mutluluk getirecek insanlarla karşılaşacaklar. Haziran ayı sonrası kendilerini evliliğe hazır hissedecekler. Gelen kısmetleri değerlendirmek adına adaylarına şans verecekler. Ya da artık onları yoran ilişkilerine son verip başka kişilere yönelip mutluluğu bulacaklar. Artık kendilerine yük olan ne kadar duygu varsa hepsinden kurtulmak için harekete geçecekler. Evli teraziler için aileye yeni bir bireyi dahil etmenin zamanı geldi de geçiyor bile. Kırgın oldukları dostları ile yeniden barışacaklar. Yeni yıla çok daha pozitif ve enerjik girecekler. Değişikler hobiler edinip, yeni yerler keşfetmek üzere yollara düşecekler. Kariyer alanlarında farklı maceralara atılmayı düşünenler için doğru zaman. Aşk ile dolu bir sene geçirmenizi dileriz.

AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

Akreplerin 2022 yılında aşk hayatları oldukça heyecanlı geçecek. Şahane insanlar karşılarına çıkacak, büyük ve tutkulu aşklar yaşayacaklar. Bekar akrepler evlenirken, evliler anne-baba olabilecek. Kariyer alanında hırsla hareket etmeyi bırakarak sakin sakin hedeflerine ulaşacaklar. Aşk, tutku ve para 2022 yılında akrepleri bulacak. Tutku denilince aklan gelen ilk burç olan Akrep her ihtimale karşı tedbiri elden bırakmamalı zira çevrelerindeki negatif enerjiyi bünyelerine toplayabilirler. Özel hayatınıza dair ne kadar az içerik paylaşırsanız o kadar mutlu olursunuz. Nisan ve Haziran aylarında yatırım için seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Asıl büyük gelişmeler 2022 yılının sonlarına doğru sizinle olacak. Çok büyük iki önemli değişim yaşayacaksınız. Bunlardan ilki Eylül ayında ikincisi de Kasım ayında gerçekleşecek. Aşk ile dolu bir sene geçirmenizi dileriz.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Yaylar 2022 yılında maddi anlamda artık atılım istiyorlar. Ev almak, yatırım yapmak  isteyecekler. Bu yıl artık hayallerine ulaşmak için harekete geçecekler. Mayıs ayı itibariyle aşk yaşayacaklar. Yılın en şanslı burçlarından biri olan yaylar 2022 ikinci çeyreğinde bunu tamamen hissedecek. Aşk ve kariyer konusunda istediği sonsuz mutluluk 2022 yılında yaylarındır! Yaylar aynı zamanda çevrelerine de harika katkılar sağlayacaklar. Arkadaşlarının yuva kurmasında, akrabalarının maddi zorluklarında büyük destekçi olacaklar. İyilik kumkumasına dönüşecekler desek yeridir. Aynı zamanda kendilerine de zaman ayırıp kişisel gelişimleri için uzun zamandır erteledikleri eğitimlere başlayacaklar. Yeni bir dil öğrenmek için seyahat etmeleri gündemlerinde öncelikli olacak.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

Oğlak burçlarına 2022 yılında bol bol gezmek, seyahat görünüyor. Ev satın almayı isteyen oğlaklar bu yıl bu isteğine kavuşacak. Miras, yatırım konuları Oğlakların gündeminde ilk sırayı alacak. Kendi işlerinin patronu olma arzuları gerçekleşiyor. Oğlaklar güzel ve doğru bir yıl geçirecek ve hedeflerine ulaşacaklar. Peki maddi anlamda zirve yıllarını yaşayacak oğlaklar için aşk nasıl olacak? Merak etmeyin müthiş bir aşka yelken açacaksınız. Kısa zamanda tanışıp direkt evlenme kararı alacağını birisi hayatınıza girecek. Hem de en geç Nisan ayına kadar tanışmış olacaksınız. Evli oğlaklar için ise temkinli olma zamanıdır. İlişkinizdeki aksaklıkları herkes ile paylaşmayın. Eşiniz ile daha çok iletişim içerisinde olup konuşmanız en doğrusu olacaktır. Aşk ile dolu bir sene geçirmenizi dileriz.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

2022 yılında Kova burçları artık Boğa gibi hareket edecek. Eskisi kadar hareketli olmayan, kural seven Kova burçları görebilirsiniz. Haziran sonrasında bol seyahat ederek, iş kurma fikrini gerçekleştirecekler. Flörtler ve aşklar yaşayacaklar. Sabit ilişkiye odaklanmayacaklar, sonsuz aşkı bulmak için daha çok taliplerine şans verecekler. Ev alma, yurt dışı seyahat etme, yatırım yapma konuları gündemlerinde olacak. Yeni yılda büyük değişimler yaşayacak kovalar fakat aile ve dostluklarına da gereken özeni göstermeyi ihmal etmemeleri gerekiyor. İşe ve aşka fazla dalıp çevrenizi ihmal ederseniz bir bakmışsınız ki bir sürü kırık kalp sizi bekliyor. Aşık olunca dünyayı unutan kovaların dikkatli olmasında fayda var. Bebek haberi bekleyen kovalar ise Mayıs ayı gibi bu güzel habere kavuşacaklar. Sevdiği uzak diyarlarda olan kovalar ise bu yaza düğün planları yapmaya başlayabilirsiniz Aşk ile dolu bir sene geçirmenizi temenni ederiz.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

2022 yılı  Balık burçlarına bolluk ve bereket getirecek. Bu bereketin devamı için doğru insanlarla doğru alanlarda olması gerekiyor. Sistem ve evren onlara çok güzel şans tanıyacak. Gerçekleri görmelerini sağlayacak Bir sürü Balık yeni bir eğitim, yeni bir işe başlayabilir, yeni arkadaşlıklar yaşayabilir. Balıklar bu sene düşmanlarını fark edecekler. Ancak o kadar güzel şeyler yaşayacaklar ki buna fazla takılmayacaklar. Romantizm konusunda yine doyurucu bir sene onları bekliyor. Karar verme aşamasında zorlanacakları ciddi adayları olacak. Sağlık açısından ciddi bir sorun görünmüyor fakat doktor kontrollerini aksatmamanız gerekiyor. Evlilik yolunda adımlar atacak olanlar balıklar için hassas bir dönem olabilir. Karşılıklı birbirinizi iyi anlamaya çalışarak dikkatli olursanız hasar almadan atlatabilirsiniz. Aşk dolu bir sene geçirmenizi temenni ederiz.