Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Kalp Çarpıntısı Şifa Niyetine Yaşam

eÇift 2022 Yılı Burç Yorumu: Bölüm-1

2022 yılı burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının 2022 yılı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)

Aşk ve iş konusunda yılın kazananı! Hayata bakış açıları değişecek, hayallerine doğru koşma arzuları onlara istediklerini verecek. Çok şanslı, bereketli bir yıl onları bekliyor. Para kazanacaklar, yatırım yapacaklar, yeni insanlar tanıyıp yeni aşklara yelken açacaklar. Bazı Koçlar ikinci evliliklerini yapabilir, bazıları da çok istediği çocuğa sahip olacak. Geçen senenin aksine kararlar alırken daha dikkatli olacaklar. Yeni bir yıl yeni umutları da beraberinde getirecek. Köklü değişimlerin yaşanacağı bir sene olacak. Özellikle aşk hayatınızda yaşanacak ani aksiyonlara hazırlıklı olmalısınız. Kariyer basamaklarını hızla çıkacaksınız. Dikkat etmenizde fayda var bu hızı korumak ve başarıyı sürdürmek sizi biraz fazla yorabilir. Kişisel gelişiminize gereken zamanı ayırmayı ihmal etmeyin. Aşk dolu bir sene geçirmeniz dileğiyle!

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğaların 2022 yılında kariyerine dikkat etmeleri yerinde olacaktır. Dikkatli kararlar almaları halinde başarı gelecektir. Evlilikle ilgili karar alabilirler. Boğa burçlarının bu yıl hayatlarında köklü güzel değişiklikler olacaktır. Yeni insanlarla tanışmak boğalara çok iyi gelecek. Aşk hayatınızda acele kararlar almamaya özen gösterin. Yeni yılın ilk birkaç yılı biraz zorlu geçebilir. Maddi anlamda zorluklar çekebilirsiniz. Nisan ayı gibi büyük bir aşk yaşayacaksınız. Hayatınızı kökünden değiştirecek bu insan ile düşünmeden yeni bir maceraya atılabilirsiniz. Aileniz ile olan bağlarınızı kuvvetlendireceğiniz bir sene olacak. Yakın arkadaş çevrenizde kişilerin özel günlerini asla ihmal etmeyin. 2022 yazı sizin için büyük kısmetlere gebe olacak. Arka arkaya üç müjde alacaksınız. Ülke değiştirmeniz olası. Aşk ile dolu bir sene geçirmenizi dileriz.

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler artık 2022 yılında aşk hayatında değişim istiyorlar. Hayata daha farklı açıdan bakacaklar. Mutluluğu bulmak için çok istekli olacaklar. Kariyerinde yükselecekler. Farklı iş fırsatları önlerine gelecek. 2022 yılı kariyerlerinde seviye atlayacak yıl olacak. Düşünceleri aşk mı? Kariyer mi? diye dağılabilir. Fakat bu yol ayrımında yapılacak en doğru hamle önce derin nefes alıp artı ve eksileri değerlendirip arkasından karar vermek olacaktır. Aşk ile kariyer çizgileriniz zaman zaman çakışabilir. Öncelik vermek yerine her ikisine de gereken özeni gösterip öyle davranabilirsiniz. Birine ağırlık verip diğerini boşlamanız sizin zararınıza olacaktır. Sağlık ile ilgili ciddi sınavlardan geçebilirsiniz. Kontrolleriniz asla aksatmayın. Çocuk bekleyen İkizler burcu sonunda yeni yıl ile birlikte bu arzularına kavuşacaklar. Bekar olanlar ise düğün için mekan bakmaya başlasalar iyi olur. Haziran ayına dikkat etmenizde fayda var. Hayatınızı kökünden değiştirecek bir eşiği geçeceksiniz. Aşk ile dolu bir sene geçirmenizi dileriz.

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

YENGEÇ
(21 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burçları çalışma hayatlarında bulundukları alanlardan sıkılarak aşk moduna geçecekler. Bunca zaman ilişkilerinde mutluluk yaşayamadılar. Yengeçler artık fedakarlık yapmaktan vazgeçecek. Yengeç bu sene evlilik ve aşk yaşayabilir, anne/baba olabilirler. Yengeçlerin para durumu çok daha iyi olacak. Yengeçler bu yıl mümkün olduğu kadar cesur olacaklar. Özellikle bekar yengeçler artık kenardan durmak yerine harekete geçmenin zamanı geldi. Eğer evlilik istiyorsanız onu elde etmek için savaş alanına inmeniz gerekecek. Kenarda durarak hiçbir şeyi elde edemezsiniz. Maddi olarak güçlü bir sene olacak o yüzden yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Mayıs ayında büyük müjdeler alacaksınız. Yakın bir dostunuz ile bağlarınız daha da derinleşecek. Yengeçler için ilkbahar gerçek anlamda çiçek açacakları bir dönem olacak. Aşk ile dolu bir sene geçirmenizi dileriz.

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslanlar güzel işler yaparken bir anda işler tersine döndü. Bekledikleri kariyer planları tamamlanamadı. Hayata, insanlara, kendilerine inançlarını kaybettiler. Fakat 2022 yılı bu üzüntülerin hepsini unutturacak. Aslanlar çok iyi bir dönem yaşayacaklar. 2022 yılında kendilerini bulup aşk ve kariyerde yükselişe geçecekler. Fakat kendi içlerindeki yarım kalmışlıkları temizlemeleri gerekecek. Aslanlar için iç hesaplaşmalarla, muhakemelerle geçecek bir sene olacak. Çünkü zamanında yapmanız gereken vicdan muhasebeleri birikti. Yeni adımlar atarken hep bir kuşku duyacaksınız. Geçmişte kırdığınız veya kırıldığınız ne kadar kişi varsa hepsi yüzleşmeniz gerekecek. Eğer bu yüzleşmeleri gerçekleştirirseniz aşka dair yeni umutlar besleyebilirsiniz. Geçmişin acısını yeni insanlardan çıkartmaya çalışmayın. Sağlık ile ilgili bir sorun yaşamayacaksınız. Kafanızda büyüttüğünüz sorunlar ciddi problemlere dönüşmeyecek ama perhiz yapmanız gereken bazı durumlar olabilir. Aileniz ile daha yakınlaşmanız gerekiyor. Aşk ile dolu bir sene geçirmenizi dileriz.

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

Başaklar 2022 yılında hayal ettikleri mutluluğu yaşamaya başlayacaklar. Fakat para konularına dikkat etmeleri gerekecek. Çünkü başaklar para harcamayı çok seviyorlar. İkili ilişkilerinde ve kariyerlerinde cesur kararlar alacaklar. Hem kendilerini hem de aşk hayatlarında yeni dönem başlayacak. Bu yeni dönemde dikkat etmeleri gereken gizli bir düşman mevcut. Bu düşmanı uzakta aramanıza gerek yok çünkü çok yakınınızda. Kendiniz! Evet! kendi kendiniz sabote etmeye devam ettiğiniz müddetçe başarıdan uzaklaşacaksınız. Ne aşk ne kariyerinizde ilerleme kaydedemeyeceksiniz. Sürekli olarak hem kendinizle hem de hayatınıza dahil olmaya çalışan kişi ile soğuk savaş halindesiniz. Bu durumu yeni yılda değiştirmeniz gerekecek. Evli olan Başak kadınları kaynanaları ile barış ilan etmek zorunda. Zira bu zıtlaşma evliliğinize zarar vermeye başlıyor. Miras konusu ile ilgili kardeşleriniz ve kuzenleriniz ile çekişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk ile dolu bir sene geçirmenizi dileriz.