Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Ekim 2021 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Ekim ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)


Karakter ve düşüncelerinizin daha ön plana çıkacağı bir dönem olacak. Büyük bir değişim ve dönüşüm döneminden geçeceksiniz. Fiziksel olarak bir imaj değişikliğine gidebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İdealinizdeki ilişkiye ne kadar yakın olacak bunu zaman gösterecektir. Belki başta soru işaretleriniz olabilir fakat sonunda mutlu olabileceğinizin emarelerini görmeye başlayacaksınız. Yeni bir iş fırsatı söz konusu olabilir. Size yeni kapılar açacak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak planlı hareket etmenizde ve iyice düşünüp taşınarak harekete geçmenizde fayda var. Bu ay bekarlar yeni bir ilişki deneyimlemeye hazır ve istekli olacaklar. Ancak ilişki içinde olanlar, ilişkilerini nasıl geliştireceklerini merak ederek kafaları karışabilir. Duygusal krizlerle birlikte gerginlik biraz artabilir.
Hayatınıza uzun zamandır beklediğiniz yeni biri girebilir. Eğer ilişkiniz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Yolunda gitmeyen bir ilişkiye ikinci şansı vermeyi düşünebilirsiniz. Bu arada yeni ortaklıklar ve iş birlikleri açısından da güzel bir dönemdesiniz. Yeni iş anlaşmalarına imza atmanız da mümkün.

AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)


Ekim ayı başında gerçekleşecek yeni ay, önümüzdeki haftalarda ve aylarda gerçekten neyi başarmak istediğinizi görebilmek, netleştirmek için önemli bir dönüm noktası olacak. Yolunuza çıkan herkes dikkat etse iyi olur. Özellikle kariyerinizde önlenemez bir yükseliş sizi bekliyor. Para kazanma çabalarında ilerleme kaydetmek için eşiniz sizi bir arkadaşınızla işbirliği yapmaya teşvik edebilir. Bekarlar, bir ilişki içinde olmanın artılarını ve eksilerini düşünmekle meşgul olacaklar. Harekete geçmek için doğru zamanın gelmediğini düşünebilirsiniz. Uzun süredir içinizde tuttuğunuz ve sizi negatif etkileyen düşüncelerinizi dışa vurmak için terapiye yönelebilirsiniz. Bu dönemi kendinizi toparlamak, endişelerinizden arınmak için kullanmalısınız. Sağlık konusunda kontrollerimizi aksatmamanız gereken bir dönemdesiniz. Yakınlarınızın sağlık sorunlarıyla da ilgilenmeniz gerekebilir.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık) 


Sosyalleşme ihtiyacınız tüm hızıyla devam ediyor. Arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla bol bol sosyal aktiviteler yapmak isteyeceksiniz. Belki bunalmış hissediyor olabilirsiniz. Bu durum ayın 14’üne kadar devam edecek. Eğer bekarsanız birlikte olmak istediğiniz mükemmel kişiyle tanışacağınız bir ay olacak. Çiftler, yakın çevreden bazı önemli tavsiyeler alabilir. Bu tavsiyeye uymayı seçerlerse, ilişkileri sağlıklı şekilde ilerlemeye devam edecek. Hayallerinize ve gelecek planlarınıza yoğun bir şekilde odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hayatınıza, gelecek planlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak yeni insanlar girebilir. Arkadaşlarınızın desteğini her an yanınızda hissedebilir, çok sayıda sosyal aktiviteye katılabilirsiniz. Kariyer kazançlarınız ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Gelirinizde büyük bir artış deneyimleyebilirsiniz.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

Ekim ayı süresince en hırslı çalışma çabalarınızın meşguliyetinde olacaksınız. Yeni Ay’ın etkisiyle yeni bir bakış açısı ve enerji ile devam eden bir plana yeniden başlayabilir veya muhtemelen arkadaşlarınızdan biraz yardım alarak farklı bir yaklaşım bulabilirsiniz. Güneş kariyer evinizde sizi desteklemeye devam edecek. Ancak, kafanızdaki başarılara veya hedefe ulaşamayacağınızı hissine kapılabilirsiniz fakat pozitif enerjinizi asla kaybetmeden çalışmaya devam etmeniz gerekiyor. 21 Ekim’e kadar sizin için daha eleştirel düşünme, daha fazla yeniden değerlendirme ve daha fazla öz eleştiri dönemidir. Bu ay bekarlar zengin, varlıklı ailelerden evlilik teklifleri alabilirler. Evli veya bir ilişki içinde olanlar, ilişkilerinde büyük olasılıkla bazı sorunların köpürdüğünü göreceklerdir. Karşılaştığınız sorunu çözmek için güvenilir bir kişiden tavsiye almanız faydalı olacaktır.
Bilinçaltımız ve ruhsal durumumuz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Huzuru kendi içimizde arayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sosyal ortamlar bu süreçte sizi çok sıkabilir ve gürültülü gelebilir. Hayatın karmaşasından uzaklaşmak size çok iyi gelecektir. İlişkiler ve iç dünyanızı gözden geçirip, aydınlanma yaşamanız söz konusu olabilir.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

Özgür ruhlu ve açık fikirli Kova burçları Güneş’in desteğiyle daha fazla öğrenme, büyüme ve duyularını besleme fırsatı bulacak. Farklı bakış açılarını ve görüşleri dikkate almanız faydalı olabilir. Yeni ay, konfor alanınızın tamamen dışında olan bir rutini, hedefi veya projeyi benimsemeniz ve sürdürmeniz için size ilham verebilir ve bu fikri değerlendiriyor olmanız bile gerçek bir ilerleme anlamına gelebilir. Bu ay bekarlar için ufukta yeni bir aşk yok ancak Ekim 20 ile bazı hareketlenmeler yaşanabilir. Ancak, zaten bir ilişki içinde olanlar, sağlıklı bir ilişki sürdürmenin bir yolunu planlamak için birlikte çalışacaklardır. Birlikte ne yapmayı planlıyorsanız, olumlu sonuçlar getirecektir.
Sosyal çevre, arkadaşlar ve gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal çevreniz hareketlenebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Tanıştığınız yeni insanlar, yeni fırsatlar yakalamanızı sağlayabilir. Arkadaş çevrenizden biri ile yeni bir aşk söz konusu olabilir. Kariyer kazançlarında da bir artış görebilirsiniz.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)


Eylül ayından bu yana oldukça yoğun duygusal bir süreçten geçiyorsunuz. Ancak bu mutlak kötü bir şey değil. Ancak, özellikle iletişim gezegeni Merkür geri giderken, dikkatinizi eski duygusal yaralara ve daha önce çözülmemiş ilişki sorunlarına çevirerek zaman zaman çok fazla duygusal hissediyor olabilirsiniz. Bu ay, bir ilişkiye girmek isteyen bekar Balık burçları büyük olasılıkla birkaç zorlukla karşılaşacaktır. İşleri kendi lehlerine çevirmek için çok zaman ve çaba harcamaları gerekebilir. Öte yandan, halihazırda bir ilişki içinde olanların ilişkileri sorunsuz ilerleyecektir. Çiftler bu süreçte birbirlerine alan tanıyacak ve birbirlerinin kararlarına saygı duyacaktır.  İş ve kariyerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kariyerinizde olumlu değişiklikler yaşayabilirsiniz. Önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. Terfi durumları söz konusu olabilir.