Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Ekim 2021 Burç Yorumu: Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Ekim ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

Koç Burcu / 21 Mart – 21 Nisan

Ekim ayı Koç burcu için büyük fırsatlara sahne olacak. Kariyer hedefinize tam gaz ulaşmak üzeresiniz. Aynı zamanda güzel alternatiflerde belirecek. Parlayıp bütün dikkatleri üzerinize çekmek için en doğru zamandasınız. Ancak ekip çalışmasını asla es geçmeyin. Sizi güçlü kılan çalışma arkadaşlarınız ve size duydukları güven. Yakın bir dostunuz ile ortak olarak bir proje başlatabilirsiniz. Karlı görünmeyen bir iş gibi dursa da denemenizde fayda var. İlişkisi olmayan koçlar için aşk ufukta görünüyor. İkili ilişkilerde başarılı bir grafik çiziyorsunuz. İlişkisi olan koçlar ise iletişim hususunda dikkatli olmalılar. Yanlış cümleler sevdiğiniz kişiyi yaralayabilir. Ekim 15 ile 20 si arasında yolculuklar yapabilirsiniz. Bu değişimler size iyi gelecek. Hayata dair nasıl ilerlemeniz gerektiği konusunda kararsız kaldığınız bütün konuları netleştirebileceksiniz.

Boğa burcu biraz durulması gerekeceği bir döneme giriyor. Bazı planlarınız maalesef sekteye uğrayacak. Somut adımlar atma konusunda yeterli şartlar oluşamayacağı için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ama yılmadan denemeye devam etmeniz gerekiyor. Eğer durursanız bu sizi depresyona sürükleyebilir. Aynı enerji ile yeniden başlama konusunda kendinizi sıkıntıya sokmayın. Şanssız bir dönemde olduğunuzu sanabilirsiniz aksine şansınız oldukça yüksek. Sadece kariyerinizde bazı aksaklıklar olacak hepsi bu. Aşk yaşamınızda da ileriye bakmanız gerekecek. Geçmişten bazı aşk yaralarınız tekrar açılabilir. Bunun olmasına izin verip vermemek tamamen sizin elinizde. Ekonomik olarak dikkatli olmanız gerekiyor. Maddi konularda borca girmemek için bu dönemi az harcama ile geçirmeniz oldukça önemli. Para mevzuları yüzünden aile ve arkadaşlarınız ile negatif olaylar yaşayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenmeniz gerekiyor.

İletişim konusunda oldukça dikkatli olmanız gereken bir aya giriyorsunuz. Özellikle sevdiğiniz kişiye karşı daha anlayışlı ve samimi olmalısınız. Sizin içinde bulunduğunuz zor sürecin farkında ve desteğini göstermek adına sürekli sizinle ilgileniyor. Fakat onu dışlama eğilimi içerisindesiniz. İlişkiniz kırılgan bir dönemden geçiyor. Kaybetme hususunda ileride büyük pişmanlıklar yaşama ihtimaliniz bulunuyor. Bekar olan ikizler ise bekleyişine bir süre daha devam etmek zorunda kalacak. Karşınıza kariyer fırsatları çıkacak ve bütün odağınız bu yönde olacak. Maddi konularda oldukça rahatlayacaksınız. 15 Ekim tarihine dikkat etmelisiniz. Hayatınızda büyük bir dönüm noktası olacak.

18 Ekim tarihine kadar Yengeç burcu sakin ve huzur dolu zamanlar yaşayacak. Doğa yürüyüşleri, piknik, ufak tatil kaçamakları, yeni arkadaşlıklar derken huzurun ete kemiğe bürünmüş hali olacaksınız. Fakat 19 Ekim ile birlikte hayatınız bir roller koster etkisi içine girecek. Kariyerinizde düşüş yaşayabilirsiniz. İşinize konsantre olma hususunda bir türlü sabit kalamıyorsunuz. Artık bulunduğunuz yerde olmak istemiyorsunuz fakat çalışmakta zorundasınız. Belki yeni iş sahalarına girmeyi deneyebilirsiniz. Aşk hayatınızda her şey yolunda fakat bazı dedikodular canınızı sıkabilir. Bekarlar için ise yüzük haberine biraz daha var. Maddi konularda kafanız çok karışık o yüzden aşkı ertelemek isteyebilirsiniz. Ailenizde de bazı sorunlar baş gösterecek. Tam bitti derken yeni problemler meydana gelecek. Ama hepsinden de zaferle ayrılmayı bileceksiniz.

Aslan burcu Ekim ayını gayet rahat ve neşeli bir şekilde geçirecek. Hiç kimse ve hiçbir şey onların keyfini kaçıramayacak. Hayatı artık fazla ciddiye almama konusunda yaptığınız çalışmalar meyvelerini verecek. Aşk hayatınızda sorunlar baş gösterebilir. İlişkiyi ciddiye alıp almadığınız konusunda karşı tarafın endişeleri mevcut. Romantizm konusunda biraz daha gayretli olmanız gerekebilir. Yalnız olan aslanlar için şaşırtıcı sürprizler yanı başlarında bekliyor. Biraz ilgi ve dikkatli olursanız güzel bir aşka yelken açabilirsiniz. İş hayatınızda sürtüşmeler yaşayacaksınız. Vereceğiniz mücadelelerde haklı veya haksız aramak yerine işi nasıl daha iyi yapabileceğinize odaklanmalısınız. Aile ile ilgili maddi problemler canınızı sıkabilir. Miras durumunuz olabilir. Mahkeme ve resmi evrak işleri ile ilgilenmek biraz canını sıkabilir.

Başak burcu mensupları için evlilik çanları çalıyor! Bekar başaklar için harika bir dönem olacak. Sonunda hayatlarını sevdikleri kişilerle birleştirmenin mutluluğunu yaşayacaklar. Evli başaklar ise çocuk haberi ile kendilerinden geçecekler. Özel yaşamınızda her şey sorunsuz gidiyor. Kariyer hedeflerinizin biraz uzağında kalacaksınız fakat maddi olarak bereketli bir kaç ay geçireceksiniz. Yatırım yapma konusunda kararlar almanız doğru olacaktır. Sağlık ile ilgili kontrolleriniz yaptırmayı unutmayın. Aile ve arkadaş çevrenizi son zamanlarda biraz ihmal ettiğiniz için size kırgınlar. Onlara da gereken özeni ve zaman ayırmayı unutmayın.