Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Yaşam

eÇift Eylül 2021 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Eylül ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Eylül ayının ilk 6 günü sizin için biraz zorlayıcı olacak. Ama sadece 6 gün! Sonraki süreçte ise rüya gibi bir döneme adım atacaksınız. İlk güzel gelişme kariyerinizde gerçekleşecek. Uzun zamandır beklediğiniz terfi nihayet gelecek. İşsiz olan Terazi burçları ise dolgun ücretli harika bir işe sahip olacak. Taşınmayı düşünen teraziler ise kendilerine uygun bir ev bulacaklar. Bir diğer güzel gelişme aşk hayatınızda cereyan edecek. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir husus var. Geçmişte yaşadıklarınızı tamamen unutmanız gerekiyor. Çünkü karşınıza çıkacak yeni insanlara gereken özeni gösteremeyebilirsiniz. Geçmiş geçmişten bırakın ve önünüze odaklanın. Bir konuda iç sesiniz ile mantığınız çatışma yaşayacak. İlk anda balıklama atlamak isteyeceksiniz fakat iç sesiniz sizi durduracak. Onu dinlemenizde fayda var. Özgüveniniz bir hayli artacak ve beraberinde daha atik ve sosyal bir insana dönüşeceksiniz.


AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

Akrepler sonunda silkelenip kendilerine geliyorlar. Genelde yaz dönemlerinde pek iyi bir ruh halinde olmazlar. Sonbahar bu konuda imdadınıza yetişecek gibi duruyor. Eğitim konusunda beklettiğiniz bazı tasarılarınızı hayata geçirmenin vakti geldi. Özellikle Eylül’ün 11’i gibi harika bir haber alacaksınız. Bu dönemde daha çok iş ve diğer konulara yoğunlaşacaksınız. Aşk hayatınızı ikinci plana atmayı yeğleyeceksiniz. Ama hayat inadınıza karşınızda aklınızı çelebilecek kişiler çıkartacak. Aileniz ile bazı problemler yaşayabilirsiniz. İleride pişman olacağınız kelimeler kullanmaktan kaçınmalısınız. Hiç beklemediğiniz birinden size aşkını itiraf edecek. Maddi konularda dikkatli olmalısınız. Bu dönemde yatırım veya alım yapmamanız gerekiyor.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Eylül’de aşk konularında sizi çok heyecanlandıracak gelişmeler olmayacak. Ağustos ayından tanıştığınız kişi ile görüşmeyi sürdüreceksiniz. İlişkisi olan yaylar ise bazı ciddi kararlar alma konusunda akıl danışacak birileri arayacaklar. Kariyeriniz açısından bir hayli hareketli bir dönem olacak. Hak ettiğiniz terfiyi nihayet alabileceksiniz. Maddi anlamda rahatlayacağınız için harcamalarda abartıya kaçabilirsiniz. Geleceğe dair bazı beklentilerinizi hayata geçirmek için en doğru zamandasınız. Aile içinde bazı çatlaklar meydana gelebilir. Size oldukça fazla iş düşecek. Küsleri barıştırıp, anlaşmazlıkları çözme konusunda doğal bir yeteneğe sahipsiniz. Dost zannettiğiniz bazı insanların ihanetine uğrayabilirsiniz. Her zaman tetikte olmanızda fayda var. Güveneceğiniz kişilere çok dikkat etmelisiniz.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

Eylül ile birlikte Oğlak burcu için bazı ciddi kararlar alma zamanı gelecek. Evli olan oğlaklar ailesine daha çok zaman ayırmak için kariyerlerini sonlandırmayı düşünecekler. Sevgilisi olan oğlaklar ise sevdiği kişi için büyük bir kariyer fırsatını elinin tersiyle itecekler. Umarız bu karar için sonradan pişman olmazsınız. Bekar ve sevgilisi olmayan oğlaklar ise bütün enerjilerini aşkı bulmak için harcayacaklar. Eylül’ün 20’sine kadar eğer bir gelişme olmazsa geriye dönüp nerede hata yaptığınıza bakmanız gerekecek zira aşk konusunda şansınızın yüksek olduğu bir aydasınız. Yalnız olmanızın suçunu karşıma düzgün biri çıkmadı olarak yorumlamayın. Belki çıktı ama siz fark edemediniz! Maddi konularda dikkatli olmanızda fayda var. Kredi veya borç alma konusunda iki defa düşünmelisiniz.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

Genelde en sonda dile getirdiğimiz bir konuyu bu sefer açılışta kullanmak istiyoruz çünkü kovaların dikkat etmesi gereken bir husus. Para! Eylül ayı sizin için maddi konularda yaşanacak negatifliklerin dönemi olacak. Harcamalarınızı çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Beklenmedik tamirat işleri veya ailenizden bir kişinin sorumsuzluğu yüzünden bir borcun altına girebilirsiniz. Kenarınızda para bulundurmaya bakın. Maddi olarak sıkıntılı bir sürece giriyor olsanız da en azından aşk konusunda yükselişe geçiyorsunuz. Evli kovalar eşleri ile gurur duyacaklar. Bekar kovalar ise aradıkları aşkı sonunda bulmaya yakınlar. Akıllıca ve iyi düşünerek hareket etmenizde fayda var. Uzak bir ülkede yaşayan akrabanız size güzel bir haber verecek. Belki deniz aşırı bir ülkede yeni yaşam kurmak için bazı ön adımlar atılabilir.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu için yine kısmet dolu bir dönem olacak. Ağustos ayında başlayan bu yüksek enerji ve şans dolu evre hala devam etmekte. İlişkisi olan balıklar ciddi seviyeye gelecekler. Belirli bir süredir sevgili olanlar evlilik konusunda tarih belirlemek için tatlı tartışmalar yaşayacaklar. Evli olan balıklar ise bekledikleri çocuk haberini alacaklar. Maddi anlamda elinize toplu para geçebilir. Bunu kötü günlerde kullanmak için saklamanız en doğrusu olacaktır. Alışveriş konusunda fazla savurgan davranmayın. Özellikle dolandırıcılara dikkat edin. Sağlık ile ilgili kontrollerinizi aksatmayın.