Afrodizyak Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Yaşam

eÇift Eylül 2021 Burç Yorumu: Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Eylül ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)

Eylül ayında yeni sayfalar açacaksınız. Hayatınızın her alanında köşe bucak temizlik yapacaksınız. Kariyer hedeflerinizde istediğiniz seviyede değilsiniz. Bunun için yeni bir şirket veya yeni bir sektörü denemek isteyeceksiniz. Eylül’ün ilk haftasında aşk konusunda bazı gelişmeler yaşanabilir. Aile ile olan bağlarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Anlamsız şekilde aranızda bir huzursuzluk hakim. Maddi olarak bazı atılımlar bulunmak isteyeceksiniz. Gayrimenkul alanında yatırımlar yapabilirsiniz. Unuttuğunuz bir olay yüzünden başınız biraz ağrıyabilir. Dostlarınızdan sürekli serzenişler duyacaksınız. Onlara yeteri kadar zaman ayırmanız gerekiyor. Bu dönem aynı zamanda sizin için sınav niteliği taşıyacak. İlişkisi olan Koç burçları için güven konusunda ciddi badireler atlatacaksınız. Kulağınıza gelen her söze inanmamanız gerekiyor. Yeni ilişkiye başlayacak koçlar içinse sabırla hareket etmeleri faydalarına olacaktır.

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

Güzel haberler ile yeni bir döneme giriyorsunuz. Şansınız oldukça yüksek. Bir çok dostunuz ve ailenize mensup kişiler gelip sizden akıl danışacaklar. Evli olan Boğa burçları için çocuk konusunda gelişmeler yaşanacak. Yeni aşka yelken açan boğalar ise hızlı bir şekilde ilerlemek isteyecekler ama ayaklarını yere sağlam bassalar harika olacak. Anlık duygu patlamaları ile sonradan pişman olacağınız karar almaktan kaçının. Önceden kavga ettiğiniz bir yakınınız ile aranızdaki meseleler çözülecek ve her şey tatlıya bağlanacak. İş yerinizde sürtüşmelerden kaçınmalısınız. Haklı dahi olsanız gireceğiniz münakaşalar size uzun vaade de zararlar verecektir. Sağlık ile ilgili kontrollerinizi aksatmayın. Beslenme konusunda dengeli olmanız gerekiyor. Kırmızı et ve karbonhidrata biraz ağırlık vermişsiniz. Sebze ve sodyum ağırlıklı beslenirseniz sağlığınıza pozitif etkisi olacaktır.

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler için maddi anlamda rahatlayacakları bir dönem olacak. Ama harcama konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Taşınma konusunda kararsızlık yaşayacaksınız ama yeni bir şehir size iyi gelecektir. Ailenizde sağlığı pekte iyi gitmeyen birinin sonuçları yüzünüzü güldürecek. Dostlarınızdan bazı rahatsız edici haberler duyabilirsiniz. Biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir. Sevgilisinden yeni ayrılan İkizler sakın üzülmesin çünkü kısa sürede çok daha iyi bir kısmet ile tanışacaksınız. Aşkı arayan İkizler ise sabırlı olmaya devam etmeliler. Ufukta bekledikleri aşk pek görünmüyor ama yılmadan aramaya devam. Geçmişten gelen hayaletler ile gönül bağınızı tamamen kesin. Geride bıraktığınız kişi size asla yarar sağlamayacaktır. Kariyer konusunda yükselişiniz olabilir. Azimli şekilde çalışmaya devam etmelisiniz.

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcu için radikal değişimlerin yaşanacağı bir dönem olacak. Öncelikle işe kendinizi değiştirerek başlayacaksınız. Dış görünüşünüzde size uzak gelen trend seçimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Arkasından giyim konusunda farklı tarzlara yöneleceksiniz. Aile ile olan bağınızı daha da kuvvetlendirmek isteyeceksiniz. Dostlarınız arasından size zarar veren toksik kişilikleri temizlemenin zamanı geldi. Eski sevgilinizden beklenmedik anda bir mesaj alabilirsiniz. Sizi tekrar geçmişe götürüp depresyona sokmasına izin vermeyin. Sizden intikam almak istiyor olabilir. Kişisel gelişiminize odaklanıp dış etmenlere kendinizi kapatacaksınız. Evli olan yengeçler için güzel günler yakın. Belirli süredir var olan anlaşmazlıklarınız çözüme kavuşacak. Bekar yengeçler için aşk çanları çalmaya başlayacak. Özellikle 15 Eylül tarihinde algılarınız açık olsun. Aşk kapınız çalındığı anda hemen açmanız gerekiyor. Çünkü sadece postacı kapıyı iki defa çalar. Aşk eğer sizi bulamazsa evde olmadığınız düşünür ve çeker gider.

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Duygusal olarak yoğun bir döneme gireceksiniz. Belirsizlikler sizin enerjinizi oldukça düşürüyor. Gündelik hayatta bir anda her şey sizi duygulandırabilir. Delirdiğinizi düşünmeyin bu sadece gelip geçici bir ruh hali. Aşk konusunda aceleci olmamanız gerekiyor. Hele böyle bir dönemde ilişkiye başlamak gibi bir gaflete sakın düşmeyin. Duygusal açıdan gelgitler yaşayacak olsanız da maddi anlamda oldukça harika bir sürece giriyorsunuz. Kariyer fırsatlarını değerlendirip, yükselişe geçeceğiniz bir ay olacak. Miras ile ilgili bazı yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Borç verirken iki defa düşünmeniz gerekiyor. Ailenizde evli olan bir birey ayrılık ile ilgili düşüncelerini sizinle paylaşacak. Bu konuda onu doğru şekilde yönlendirmeniz gerekiyor.

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

Aşk, para, sağlık ve kariyer olarak bütün alanlarda yükselişe geçeceğiniz, harika bir dönem sizi bekliyor. Eylül ile gelen kısmetlerinizden başınız dönebilir. Bekar başaklar bu ay içerisinde dünya evine girecekler. Evli olanlar ise çocuk haberi ile mutluluklarını perçinleyecekler. Sevgilisinden ayrılmış başakların ise ikinci bir şans vermeleri muhtemel. Maddi yatırımların yapmanın tam sırası. Borsaya bile girseniz kazanma şansınız hayli yüksek. Etrafınızda sizi kıskananlar olacaktır. Onların laflarına asla aldırış etmeyin. Pozitif enerjinizi daima koruyun. Dış etmenlerin size bulaştırmak istediği negatifliklere hayatınızda yer yok. Bu ay içerisinde şaşırtıcı haberler alacaksınız. Sonbahar size çok iyi gelecek.