Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Yaşam

eÇift Ağustos 2021 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Ağustos ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu için uzun uzun yollar görünüyor. Bu ay içerisinde hem tatil hem de iş için bir hayli fazla yol aşındıracaksınız. Haliyle de yeni insanlar ile tanışmak kaçınılmaz olacak. Aralarından en kültürlü ve sofistike olan kişiyi seçeceksiniz. Bir bakıma aşka dair bazı ezberlerinizi bozacaksınız. Çıkacağınız bu aşk yolculuğunda benliğinize ait yeni özellikler keşfedeceksiniz. Aile ve arkadaşlarınıza karşı olan tutumunuzda da değişiklikler yaşanacak. Onlara karşı daha duyarlı ve sabırlı yaklaşacaksınız. Kariyerinizde bazı aksaklıklar meydana gelebilir. Hiçbir şey canınızı sıkamaz çünkü aşkın en harika evresinde, inanılmaz bir enerji ile kuşatılmış olacaksınız. İç huzurunuzu bulacağınız bir dönemdesiniz. Ama bu yeni ilişkinizdeki dengelerin değişmesi de pamuk ipliğine bağlı. Kontrolü elden bırakmamalısınız. Bir an önce ayaklarınız yere sağlam basmalı ve gerekli aksiyonları almalısınız.


AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

Ah nedir bu Akrep burcunun çektiği? Yeteri kadar kendi iç savaşınızı vermediniz mi? Artık silkelenip kendinize gelmenizin zamanı geldi. Aşk dört bir yanınızı kuşatmış durumda ama siz bunun farkında değilsiniz. Geçmişe o kadar çok takılıp kalıyorsunuz ki anı yaşamayı ıskalıyorsunuz. Kafanızı biraz kaldırıp günü yaşasanız o kadar çok mutlu olacaksınız ki! Evlilik yolunda önemli adımların atılacağı bir ilişkiye kim hayır diyebilir? Diğer burçlar sizin konumunuzda olmak için neleri vermezdi. Kariyerinizde büyük sıçrama yaşayacaksınız. Maddi olarak da eliniz bollaşacak. Geriye sadece sizi anlayabilen birisiyle evlenip mutlu bir yuva kurmak kalıyor. Sonbaharda düğün için şimdiden mekanları araştırmaya başlasınız iyi olur.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu için önemli kararların alınacağı bir dönem olacak. Önünüzde iki seçenek olacak. Sizi romantizme doyuracak ama maddi anlamda hareket özgürlüğü olmayan biri mi? Yoksa parası olan ama olaylara mantık penceresinden bakan biri mi? Zorlayıcı bir seçim olacağı ortada. Gerekirse aile ve yakın arkadaşlarınızdan görüş almanız en doğrusu olacaktır. Ama günün sonunda kararı verecek olan sizsiniz. Mutluluğu kimde bulacağınızı anca yaşayıp görebilirsiniz. Kariyeriniz açısından da aynı durum mevcut. Bir yandan maaşı iyi olmayan ama sevdiğiniz işinizi, diğer yandan da maaşı olan ama geleceği belirsiz bir şirkette size yapılan teklif. İkisi de cazip gelse de yine bir karar vermeniz gerekecek. Bütün bu ikilikler arasında kendinize en doğru yolu seçeceğinize inanıyoruz. Tek yapmanız gereken yüreğinizin sesini dinlemek.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

Yaz döneminde Oğlak burcunun aşkı bulacağını defalarca yinelemiştik. Aynı zamanda da dikkatli olmaları gerektiğinin vurgusunu da yapmıştık. Sözümüzü dinleyen Oğlak burçları ilişkilerine devam ederken, dinlemeyenler ise başlarını taşlara vurmaya devam etmekteler. İlişkisi devam eden oğlaklar için hassas bir dönemde olduğunuzu bildirmek isteriz. Nişan ve evlilik konuları artık sesli şekilde konuşulmaya başlandı. Bu dönemde alacağınız kararları iyi düşünmelisiniz. Yanlış hamleler ilişkinizin sonunu getirebilir. Ailelerinde artık denklemde olduğunu unutmayın. Çok sevmek belirli bir yere kadar sizi taşır. Aileniz ve karşı tarafın ailesinin de anlaşabilmesi için sizin iyi ara bulucu olmanız gerekmektedir. İlişkisinin sürdüremeyen oğlaklar içinde hala umut var. Giden eski sevgilinin yerine yenisini bulmak sandığınız kadar kolay değil ama bu dönemi sakin geçirirseniz sonbaharda telafi şansınız doğabilir. Yine aynı hataları yapma konusunda dikkatsiz davranırsanız uzun bir yalnızlık dönemine kendinizi hazırlasanız iyi edersiniz. eÇift her zaman yanınızda fakat elinize geçen şansları da iyi değerlendirmelisiniz.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcuna mensup bekar ve ilişkisi olanları ayrı ayrı değerlendirmemiz gerekecek. Zira her iki grup içinde tehlike çanları çalmakta. Önce ilişkisi olan grup il başlayalım. Denge konusunda büyük sıkıntılarınız mevcut. Bir türlü doğru ayarı tutturamıyorsunuz. Her konuda tartışmak yorucu ve insanı yıpratan bir eylemdir. Birbirinizi seviyorsunuz fakat nedendir bilinmez bu ilişkiyi bir güç oyununa çeviriyorsunuz. Hemen hatayı karşı tarafta aramayın sayın kovalar. Suçun büyük bir bölümü size ait. Huzurlu ve sakin bir ilişki yaşamak varken bu hırs niye? Bekar olan kovalar için ise artık tembelliği bir kenara bırakma vaktidir. Sosyal hayatınız çok harika ve renkli aman ne güzel! Ağustos böceğinin kaderini paylaşmak istemiyorsanız kapınızı çalan aşkı içeri buyur etmenin vakti geldi. Maddi olarak harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ailenizi çok ihmal etmişsiniz biraz onlara da zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu için kısmetin havada uçuşacağı bir ay olacak. İlişkisi olmayanlar güzel bir aşk ile gönüllerini şenlendirecekler. Bir süredir sevgilisi olanlar işi artık resmiyete dökebilirler. Şansın bu dönemde balıkların yakasında birer broş gibi parlayacağını söylesek yanlış olmaz. Yurt dışında yaşamak gibi planları olanlar var ise bir an önce harekete geçmesi gerekiyor. Aileniz ile ilgili radikal değişimler yaşanabilir. Anne ve babanız ayrılma ve hayatlarını başka insanlar ile birleştirme hususunda karar alabilirler. Bu kırılgan dönemde aşırı duygusallaşmadan ailenize destek olmanız gerekiyor. Ailede dağılma gibi algılansa da aslında herkes için en mutlu gelişme bu olacağına inanmalısınız. Arkadaş çevrenizde de değişimler yaşanacak. Bazı arkadaşlarınız ile bağınız kopabilir. Davetsiz bir misafir ile heyecanlı olaylar yaşayabilirsiniz. Spontane gelişmesi muhtemel anlara kendinizi hazırlayın. Bu yaz çok çılgın geçecek.