Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Yaşam

eÇift Ağustos 2021 Burç Yorumu: Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Ağustos ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)

Ağustos ayı ile birlikte aşk hayatınızda büyük değişikler bekleniyor. Yeni insanlar ile tanışacaksınız. Bu tanışmalar beraberinde şans ve maddi anlamda size pozitif etkilerde sağlayacak. Ailenize biraz daha zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Aileniz dahil bu yeni aşkta sizin yanınızda olacak. Hayata dair diğer bütün uğraşılarınızı bir kenara bırakacaksınız. Aşktan gözü kör olmuş derler ya işte tam da bu durumu yaşayacaksınız. Tatile gitme planları yapabilirsiniz. Bir an durup hızlı gittiğinizi düşünebilirsiniz ama akışına bırakmakta fayda var. Bu sefer ilerisini düşünmeden, kendinizi sakınmadan bu maceraya atlamayı tercih ederseniz karşılığını fazlası ile alacaksınız. Maddi konularda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yeni sektörlere geçiş yapmayı düşünecek ve gelecek dönemde de bu hususta aksiyonlar alacaksınız.

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa burcu bu dönemde radikal karar alabilir. Kabuğuna çekilmiş, uzun uzun düşünen bir Boğa görürseniz lütfen fazla ilişmeyin. Bırakın geleceğe dair atacağı adımları hesaplasın. Kusursuz bir hayat isteyen boğalar için en ufak hatanın telafisi olmayabilir. Aile kurmak, çocuk sahibi olmak gibi ciddi düşüncelere dalabilirsiniz. Yalnızlığın artık canınıza tak ettiğini ve hayat arkadaşınızın olması gerektiğini kendinize defalarca yinelemek isteyebilirsiniz. Anne ve babanız gibi harika bir aşkın kahramanlarından biri olma sevdası ile yanıp tutuşuyorsunuz. Ama aşkı ararken sağlık konularını da ihmal etmeyin. Maddi konularda yatırımlar yapabilir veya gayrimenkul sahibi olabilirsiniz. İş hayatınızda disiplini elden bırakmamanız gerekiyor. Ciddiyetle yürüttüğünüz projede artık sona gelmek üzeresiniz. Başarınızı kıskanan bir sürü gizli düşmanınız var. Temkinli olmakta fayda var.

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

Eğer gerçekten sizi esir alacak bir aşka yelken açmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bir konsere gitmek. Evet! Yanlış duymadınız. İkizler burcu için bu dönemde aşka giden yollar sosyal aktivitelerden geçiyor. Sıcak yaz akşamında harika bir konser eşliğinde o eşsiz insan ile tanışmanız içten bile değil. Bir yandan da ailenize vakit ayırmanızda gerekebilir. Onların problemlerine çözüm bulma konusunda faydanız olacaktır. Hayatınıza girecek olan kişi beraberinde size büyük şansta getirecek. Oldukça kısmetli bir döneme girdiğinizi söyleyebiliriz. İş yaşamınızda çatışmalar yaşayabilirsiniz. Soğuk kanlı davranarak bu engeli aşabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde bir süredir sorunlar baş göstermekte. Olaylara fazla müdahil olmamanızda fayda var. Zira çözüm için araya girerseniz suçlu siz olabilirsiniz.

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcu bu dönemi oldukça sakin ve yavaş bir tempoda geçirmeli. Hızlı akan hayatta siz sükûnetinizi korumalısınız. Yeni başlayan ilişkinizde acele ederseniz sizin yararınıza olmayacaktır. Bırakın kendi kendine büyüsün serpilsin. Karşılıklı olarak ilişkinizden ve sevginizden emin olduktan sonra adımlar atmalısınız. Duygusal olarak hassas bir dönemdesiniz. Sürekli çevrenizdeki kişilerin size olan sevgisini sorguluyorsunuz. Acaba beni ne kadar seviyorlar? Onların hayatındaki yerim önemli mi? Gibi sorularla kafanızı boş yere meşgul ediyorsunuz. Bir yandan da sosyal açıdan parlayacağınız bir dönem olacak. Yeni dostluklar kuracak yeni insanlar tanıyacaksınız. Maddi anlamda sıkıntılı süreç biraz daha devam edecek ama Eylül gibi refaha kavuşacaksınız.

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Belki inanırsınız belki inanmazsınız ama enerjinizin arşa çıktığı bir dönemdesiniz. İçten dilediğiniz bütün dileklerinizin gerçekleşebileceği kısmetli bir ayın içerisindesiniz. Hayattan ne dilediğinize çok dikkat etmelisiniz! Negatif enerjiniz ile kısmetlerinizi kapatmayın. Aşka dair ettiğiniz yeminleri bir bir çiğneyeceksiniz. Size ezberlerinizi bozacak bir aşk yaşatmak üzere harika bir insan hayatınıza girecek. Bu aşkın rüzgarına kapılıp gitmek yerine kendinizi frenlemeyi tercih ederseniz yazık olacak gerçekten. Ağustos ayı içerisinde sabrınızın sınanacağı üç farklı olay yaşayacaksınız. Aile içerisinde bir takım huzursuzluk sizin de canınızı sıkıyor. Bunları halletmek için ailecek bir tatile çıkabilirsiniz. İş yaşamınızda hak ettiğinizi düşündüğünüz terfi bir başkasına gidebilir. Asla enerjinizi düşürmeyin ve üstleriniz bu konuda ne kadar yanıldıklarını gösterin.

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

Hareketli yaz akşamlarına hazır mısınız? Evde oturma devri kapandı hadi biraz neşelenelim. Sosyal ortamların aranılan yüzü ve eğlencenin baş yıldızı olacaksınız. Yeni insanlar ile tanışıp bazı ufak aşklar yaşayabilirsiniz. Bunların bir sonuca varamama ihtimali sizi korkutmasın. Tecrübelerinize yenilerini ekleyerek doğru insan için kendinizi hazırlamış olacaksınız. Başaklar için bu dönemde kalıcı bir ilişki başlangıcı gözükmüyor. Daha çok içlerindeki yeni renkleri keşfetmeleri ile geçecek. Ağustos ayı içerisinde iki farklı haber ile büyük şaşkınlıklar yaşayacaksınız. Bir tanesi eğitim hayatınız ile ilgili, diğeri ise kan bağınız olan bir kadın ile ilgili olacak. Bu dönemde önemli bir farkındalığa erişeceksiniz. Hayatı zor hale getiren yaşamın kendisi değil, sizin yersiz endişeleriniz olduğunu keşfedeceksiniz. Sebepsiz yere evhamlanmayı bir kenara bırakacak. anı doya doya yaşamayı öğreneceksiniz. Eğer bu ayda bunları öğrenemezseniz Eylül’de karşınıza çıkacak o güzel aşkı ıskalayabilirsiniz.