Afrodizyak Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Haziran 2021 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Haziran ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu için bereketli bir dönem olacak. Kariyerinizde yükselişe geçeceksiniz. Maddi olarak oldukça rahata ereceksiniz. Geçmişte yaptığınız yatırımlar nihayet meyvesini vermeye başlayacak. Yakın çevreniz ile aranız biraz açılabilir fakat negatif enerjiler sizi etkilemeyecek. Çünkü hatalı olan taraf siz olmayacaksınız. Uzun zamandır kalbiniz boş ve bu durum artık değişecek. Ama dikkatli olmanızda fayda var çünkü ani heyecanla düşünmeden hareket ederseniz mutsuz olabilirsiniz. Önce karşınızdaki kişi adım atsın. Onun hal ve hareketlerine göre sizde karşılık verebilirsiniz. Buhranlı döneminizde tartışma yaşadığınız kişi ile tekrar barışacaksınız. Ufak bir tatile bile çıkabilirsiniz.


AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

Akrep burcu için Haziran ayı bol çekişmeli mücadelelere sahne olacak. Öncelikle kariyer basamaklarında hızlı yükseliş söz konusu olacak. Fakat bu beraberinde arzu ettiğiniz maddi rahatlamayı getirmeyecek. Çünkü geçmiş dönemlerde yaptığınız gereksiz harcamalar bugünlerde sizi zorlayacak. Aileniz ile olan negatif hava dağılıyor. Bu durum sizin açınızdan oldukça güzel zira enerjinizi tam anlamıyla toparlayamıyordunuz. Ailenizin sizinle tanışmak isteyeceği bir eş adayı olacak. Onunla ilgili ön yargılarınızı kırabilir ve bir şans verebilirseniz belki mutluluğu ulaşabilirsiniz. Ama yine de diğer seçenekleri de değerlendirmekte fayda var. Sağlık ile ilgili kontrollerinizi aksatmamanız gerekiyor. Bu yaz döneminde bol bol seyahat edeceksiniz.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu hazır ol! Haziran ayı içerisinde köklü değişimler yaşayacaksın. Şehir hatta ülke değiştirme ihtimalin ortaya çıkabilir. Ailenizden birisi rahatsızlık geçirebilir, moralinizi daima yüksek tutarak bu sorununda üstesinden gelebilirsiniz. Kariyer fırsatlarını iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Fazla teklif olması başını döndürmesin daha sonrasında ortada kalma ihtimaliniz var. Tanımadığınız bir kişiden oldukça hayati bir yardım göreceksiniz. Plansız bir şekilde tatile çıkma durumunuz olabilir. Bu yolculukta sizin için özel olacak bir kişi ile tanışacaksınız. İlk başta belirttiğimiz köklü değişimde bu tanışmadan sonra gerçekleşecek. Kemerlerinizi bağlasanız iyi olur zira oldukça hareketli bir ay geçireceksiniz.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

Oğlak burcu Haziran’ın ilk ve son haftasına çok dikkat etmeli. Hayatınızın seyrini değiştirecek gelişmeler yaşanabilir. Nasıl adımlar atacağınız geleceğinize dair ilk emareleri size gösterecek. Yalnız olan Oğlak burcunun hayatına birisi girecek. Ama aynı zamanda da bu kişi onu büyük bir seçim için zorlayacak. Bir dostu ve yeni tanıştığı kişi arasında seçim yapmak zorunda kalacak. Hayatında birisi olan Oğlak burcu ise flaş gelişmeler ile ilişkisi tekrar gözden geçirmek isteyecek. Uzak diyarlardan gelecek bir misafir ailenizin bilmediğiniz bir sırrını sizinle paylaşacak. Maddi olarak elinize toplu bir para geçecek. Bu parayı doğru yatırımlar ile daha fazla hale getirebilirsiniz. Dikkatsiz olursanız da geldiği gibi gidebilir.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcu için Haziran ayı pekte parlak geçmeyecek. Çevrenizden kendinizi soyutlamak isteyeceksiniz. İçinize kapanacak, kimse iletişimde olmak istemeyeceksiniz. Bu durum ailenizi biraz üzecek. Size ulaşmaya çalışan insanlar biraz canınızı sıkabilir. Manevi dünyanızı zenginleştirmek için kendi içinizde bazı arayışlara gireceksiniz. Hayatınızın ne yöne gittiğine dair ciddi sorularınız var. Belki tek başınıza bir tatil iyi gelebilir. Bu dönemde hayatınıza girmek isteyecek iki kişi olacak. İkisi de muhteşem kişiler fakat sizin için bir anlam ifade etmeyecek. Maddi kayıplar yaşayacaksınız. Uzun zamandır devam eden davanız bir sonuca ulaşacak.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

Duygusal Balık burcu için Haziran ayı biraz maddi konularla boğuşacağı bir dönem olacak. Kariyerinizde önemli bir yere geleceksiniz. Beraberinde sorumluluklarınızda önemli ölçüde artacak. Maddi olarak dar boğazdan artık çıkıyorsunuz. Gönlünüzce harcama yapabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz yatırım için doğru zaman! Aileniz ile güzel bir tatil size iyi gelecektir. Karavan tarzı bir araç ile tur yapmayı arzuluyorsunuz. Aşk konusunda biraz daha beklemeniz gerekecek. Romantizm konusunda sizinle aşık atabilecek kişi ile henüz tanışmadınız. Fakat Temmuz ayı içerisinde çok heyecan verici gelişmeler yaşama ihtimaliniz var. Bu yaz bitmeden dünya evine girme olasılığınız…