Afrodizyak Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Kalp Çarpıntısı Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Haziran 2021 Burç Yorumu: Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Haziran ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)

Haziran ayı boyunca ikilemlerde kalacaksınız. Geçmişten gelecek bazı soru işaretleri ile kafanız biraz allak bullak olabilir. Ekonomik anlamda dikkatli olmanızda fayda var. Gayrimenkul alım satımlarda iki defa düşünmeniz gerekebilir. Yeni adımlar atmak için harekete geçmeye meyillisiniz fakat eyleme geçme zamanı gelince topladığınız bütün cesareti yitiriyorsunuz. İş yaşamınızda beklenmedik gelişmeler ortaya çıkacak. Farklı bir sektöre yönelebilirsiniz. Aile ve dostlarınıza yeterli oranda zaman ayırmanız iyi olacaktır. Aşk hayatınızda durgunluk söz konusu. Kafanızdaki soru işaretlerini halletmeden yeni bir ilişkiye yelken açmayı pek düşünmüyorsunuz. Yazın bu ilk ayını sessiz ve köşenizde geçireceksiniz. Bu dönemi iyi değerlendirin zira Temmuz ile birlikte yaşamınızın akışı kökünden değişecek!

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa burcu yarım kalmış ne kadar işi var ise bunları tamamlayacak. Sürprizlerin yaşanacağı bir yaz dönemi olacak. Şans konusunda oldukça yüksek bir enerjiye sahip olacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Kontrollerinizi aksatmayın. Yenilik sizinle olacak. Çok iyi dostluklar kuracaksınız. Eğitim alanında yeni atılımlar yapacaksınız. Aşk hayatınıza dair güzel gelişmeler yaşanabilir. Uzun zamandır hoşlandığınız kişiden beklediğiniz karşılığı alabileceksiniz. Uzak mesafeden gelen misafirleriniz olacak. Size yeni yatırım ve iş sahaları konularında heyecanlandırabilirler.

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

Sosyalleşme denilince akla gelen ilk burç olan İkizler sonunda beklediğiniz o döneme giriyorsunuz. Bolca yeni insanla tanışacağınız, yer yer ufak flörtleşmelerde bulunabileceğiniz ortamlara kavuşacaksınız. Yazın verdiği o enerji ile aşk konusunda pekte kararlı olmayacaksınız. Daha çok anı yaşamak ve bağlanmadan bazı yaz aşkları yaşamak niyetinde olacaksınız. Seyahatler ve yeni insanlar demişken maddi konularda da yatırım yaptığınız alanlarda karlı geri dönüşler alacaksınız. Fakat ailenizi bu dönemde çokta ihmal etmeyin. Enerjiniz o kadar yüksek ve pozitif olacak ki içe kapanık geçirdiğiniz o sıkıcı günlerin acısını fazlasıyla çıkartacaksınız. Aşk konusunda kaçıracağınız fırsatlara dikkat edin ilerleyen dönemlerde bunun için pişmanlık duyabilirsiniz.

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcu için huzurun egemen olduğu bir Haziran ayı olacak. İç hesaplaşmalardan, kavgalardan arınmış bir halde yaz dönemini karşılayacaksınız. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir husus var. O da kuracağınız yeni ilişkiler. Güven konusunda hala eksikleriniz var. Aşırı paranoyak davranışlar göstermeniz sizin pekte yararınıza olmayacaktır. İş yaşamınızda bazı sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. İşten ayrılmak yapmanız gereken en son eylem olmalı. Zira bulunduğunuz yerde yükselme şansınız daha fazla. Sizi yıldırmak için yapılacak bazı ufak oyunlara asla kanmayın. Karşınıza çıkacak sorunları en basit haliyle düşünüp çözmeniz gerekecek. Olayı kendi kendinize karmaşıklaştırmanıza asla gerek yok. Aşk konusunda beklemenizde yarar var. Yanlış kararlar almaya meyilli olduğunuz bir dönemdesiniz. Temmuz çok doğru bir ay olacak.

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Harika bir yaz başlangıcı olacak demek isterdik ama Aslan burcu için daha fazla mücadele ve yoğun bir mesai temposu bekliyor. Maddi anlamda geri dönüşü bir hayli iyi olacak. Tabi bu mükafatı hak etmek içinde deli gibi çalışmak zorunda kalacaksınız. Bu durum sizde strese sebep olacaktır. Lütfen iş arkadaşlarınız, dostlarınız ve ailenizle olan iletişiminize dikkat edin. Gereksiz yere çevrenizdeki insanları kırabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde herhangi bir pişmanlık yaşamamak için ihtiyatlı olmanız gerekecek. Çevrenizde sizin başarısızlığınızdan beslenen ufak bir kesim var. Dik durup onlara bu mutluluğu yaşatmamanız gerekiyor. Aşka zaman ayıramayacaksınız fakat o sizi köşe başında bekliyor olacak. Sabır anahtar kelimeniz.

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

Başak burcuna mensup olan kadınlar için son çağrı! Hala gelinliğin modeli konusunda karar veremediyseniz düğününüze beyaz bir elbise ile katılmanız içten bile değil. Aylardır bu dönemin geleceğini tekrar edip durduk. Bizi ciddiye almayan Başak kadınlarının şimdi iki ayağı bir pabuca giriyor. Aşk hayatınızdaki yaptığınız doğru hamleler ile sonunda mutluluğa eriştiniz. Sizi tebrik ediyoruz. Ama evlilik sarhoşluğu ile işlerinizi boşlamayın. Zira rakipleriniz anlık zayıflığınızdan faydalanıp sizi aşağı çekmek isteyebilirler. Mutluluk tavan yapmış konumda bu güzel enerji ile yeni projelere imza atmak isteyeceksiniz. Maddi anlamda zorda olan yakınlarınıza yardımlarda bulunacaksınız. Temmuz için ise sizi bekleyen büyük bir tehlike söz konusu!