Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Kalp Çarpıntısı Ruhun Gıdası Yaşam

eÇift Mayıs 2021 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Mayıs ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Teraziler için yol ayrımlarının bol olduğu bir dönem gerçekleşecek. Aşk hayatınızda seçim yapmanız gereken bir durum yaşayacaksınız. Bir yanda eskiden birlikte olduğunuz kişi, diğer yanda ise yeni tanıştığınız kişi. Kalbiniz ile mantığınız arasından gidip geleceksiniz. Hangisi en doğru tercih olacak bunu düşüneceksiniz. Çevrenizde fikrine güvendiğiniz kişilerden yardım isteyeceksiniz. Zamana bırakıp hangisinin doğru seçim olacağını görmeyi de isteyebilirsiniz. Kararsızlıklar sinsilesi sadece aşk hayatınızda değil, iş yaşamınızda da yakanızı bırakmayacak. Terfi almanıza ramak kalmış iken başka bir şirketten yeni teklif alacaksınız. Maddi olarak sıkıntı yaşamayacaksınız. Ama karar vermeniz gereken bir sürü ciddi konu sizi fazlasıyla meşgul edecek. Bu dönemin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.


AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

Aşk hayatınız konusunda oldukça hareketli günler geçireceksiniz. Romantizmin doruklarına çıkacaksınız. Sonunda o hasretle beklediğiniz hayat arkadaşına kavuşacak olabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta var. İlişkinize üçüncü kişilere asla dahil etmemelisiniz. Onların yorum ve görüşlerine ihtiyacınız olmayacak. Güzel enerjinizi korumak adına dünyada sadece siz ve sevdiğiniz kişi varmış gibi hareket etmeniz gerekecek. Başka kişilerin müdahil olması aranızda anlaşmazlıklar doğurabilir. Şu an yaşadığınız eviniz ile ilgili problemler söz konusu. Taşınmayı ve daha geniş bir eve geçmeyi düşünüyorsunuz. Ailenizde sağlık sorunu baş gösterebilir. Kontrollerini aksatmamaları yönünde dikkatli olmalarını söylemeniz gerekebilir. Geçen senelerde yapmış olduğunuz bir yatırım meyvelerini almaya başlayacaksınız. İş ortamınızda negatif rüzgar esebilir. Sizden kaynaklı olmasa da sizde bu durumdan etkilenebilirsiniz.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Yalnız olan Yay burcu mensupları için biraz çalkantılı bir dönem olabilir. Hoşlandığınız kişi ile bazı fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Onun hakkında öğreneceğiniz bazı gerçekler, düşüncelerinizde değişimlere sebep olabilir. Sevgili olan Yay burçları için ise aşkınızın sınanacağı bir dönem olacak. Bazı zorlukları birbirinize olan güven ile anca atlatabilirsiniz. Mayıs ayı içerisinde bir defa ailenizle, bir defa da yakın dostlarınız ile seyahatlere çıkacaksınız. Ruhsal olarak size çok iyi gelecek, tazeleneceksiniz. Yoğun iş temposu yüzünden böyle molalara çok ihtiyaç duyacaksınız. İş yaşamınızda yürütmekte olduğunuz proje ile ilgili bazı aksaklıklar çıkabilir. Sizi negatif yönde etkileyecek bütün yorumlara kulaklarını kapatmalısınız.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

Durgun bir dönemin ardından aşkta bahar dönemine çok hızlı gireceksiniz. Tahmin bile edemediğiniz bir zamanda hayatınıza harika bir insan girecek. Davranışları, karakteri sizinle o kadar uyumlu ki resmen ruh eşinizi bulmuş gibi hissedeceksiniz. Çevrenizde bu ilişki hususunda sizi destekleyecek. Hayatında biri olanlar ise tartışmalardan mümkün olduğunca kaçınmalılar. Arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizde bazı sorunlar meydana gelebilir. Haklı veya haksız aramadan eğer bir tartışma ortamı olur ise akabinde fazla dargın kalmadan barışmanızda fayda var. Zira negatif enerji sizi bu dönemde çok zorlayabilir. Maddi olarak dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Biraz olsun rahatlamak için ek işler yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcu için renkli bir dönem olacak. Özlediğiniz, sanat kokan ortamlara geri döneceksiniz. Geçmişten gelecek bir ziyaretçi sizi şaşırtabilir. Yeni bir ilişkiye yelken açmanızda olası fakat kararsız kalacağınız bir süreç olacak. Bu dönemi yalnız geçirmeyi de tercih edebilirsiniz. Aile ve arkadaşlarınızdan sürekli şikayetler, şikayetler duymak sizi olumsuz etkileyebilir. Yorgun dahi olsanız sizden zaman ayırmanızı rica edebilirler. Çözülmeyecek sorunlar olmasa da sizin ilgi ve enerjiniz onlara çok iyi gelecek. Bu dönemde hayvan sahiplenmeyi düşünüyorsunuz. Bunu gerçekleştirmek içinde güzel bir fırsat yakalayacaksınız. Maddi konularda biraz geri adımlar atabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile bazı konularda sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Haklı dahi olsanız sessiz kalmanız faydanıza olacaktır.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

Balık burçları adına bereketli ve şans dolu bir Mayıs ayı olacak. Öncelikle romantik balıkların aşka olan hasretleri son bulacak. Ama aceleci olmamanız gerekiyor. Yavaş ve emin adımlarla ilerlemeniz gelecek açısından pozitif sonuçlar verecektir. Arkadaş çevrenizde eski sevgilinize dönmeniz konusunda bazı çatlak sesler çıkabilir. Onlara kulağınızı kapatmanızda fayda var. Aile bağınızın bulunduğu birinden bebek haberi alacaksınız. Ailede büyük sevinç yaratacak ve bazı sorunlar tatlıya bağlanacak. Maddi konularda kesin ve net olmadan kararlar vermemelisiniz. Aksi halde maddi kayba uğrayabilirsiniz. İş yaşamınızda haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz. Hakkınızı elbette savunmanız gerekir fakat fazla ısrarcı olmayın. İşinizi eksiksiz yerine getirerek en güzel cevabı verebilirsiniz.