Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Mayıs 2021 Burç Yorumu: Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Mayıs ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

This image has an empty alt attribute; its file name is aries-759382_640-e1603670619950.jpg

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)

Geçmişte yaşadığınız bütün kalp kırıklıklarını artık affetmenin, onların negatif enerjisinden kurtulmanın vakti geldi. Eskiye dair ne varsa onlarla olan bağınız sizin pozitif enerji alanınızı negatif anlamda etkiliyor. Yeni bir sayfa açıp, daha net kararlar alabilmek için öncelikle geçmişinizi affetmeniz gerekiyor. Küskünlükler sizi gereksiz yere üzüyor. Affettikten sonra her şeyin nasıl kolayca yoluna girdiğini göreceksiniz. Arkadaş çevrenizden oldukça büyük yardımlar göreceksiniz. Aileniz ile bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Bu durumda farklı bakış açıları ile olayı ele alabilirseniz bir sorun kalmayacaktır. Maddi olarak dikkatli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Yeni yatırımların pek zamanı değil. Aşk hayatınızda da durgunluk söz konusu. Ama gelecek dönemlerde büyük sürprizler yaşayabilirsiniz. Mayıs ayını içinizde ne kadar yarım kalmışlık var ise onları affederek geçirmenizi öneririz.

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa burcu için bu dönem yeniliklerin bolca gerçekleşeceği oldukça hareketli bir ay olacak. Yeni bir aşk kapıda! Ancak bu kişi size biraz zıt karakterde biri olacak. Başlarda imkansızmış gibi görünen bu ilişki zamanla gerçek bir aşka dönüşecek. Sorgulayacağınız birkaç hafta geçireceksiniz. Maddi olarak aranızda bir tutarsızlık olacak ama her şeye rağmen onu aklınızdan çıkaramayacaksınız. Arkadaş ve aileniz bu dönemde sizden büyük yardımlar görecekler. Çok yakın bir dostunuz sizinle bir sırrını paylaşacak. Manevi olarak desteğinize ihtiyacı olacak. Maddi olarak kazancınız artacak ve yeni yatırımlar için arayışa gireceksiniz. Kişisel harcamalarınız da paralel olarak artacak ama dikkat edin lükse düşkünlüğünüz bilinen bir gerçek. bu yüzden fazla açılmayın. Kariyerinizde sizi mutlu edecek bir terfi veya gelişme yaşanacak.

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler için bu dönem biraz iç hesaplaşmalar ve yüzleşmelerle geçecek. Yeni bir aşk için girişimlerden bulunmak isteyeceksiniz fakat önce geçmiş ile olan hesaplaşmalarınızı bitirmeniz gerekiyor. Yaptığınız yanlışları ve hataları tekrar gözden geçirmeniz şart. Zira ders çıkarılmayan tecrübeler yüzünden canınız az yanmadı. Biraz kendi iç sesinizi dinler, sakin şekilde bu dönemi geçirebilirseniz yaz aylarında güzel bir aşka yelken açabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde bazı negatif rüzgarlar esecek. Bu enerjiden etkilenip sert, eleştirel yorumlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bulunduğunuz ruh halinden sıyrılmak için gereksiz harcamalar yapma isteği duyabilirsiniz.

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

Yeni ortamlara gireceğiniz, yeni insanlar tanıyacağınız bir dönemde olacaksınız. Bu ortamların birinde de güzel bir ilişki yaşayacağınız o şanslı kişi olabilir. Ciddi arkadaşlık düzeyinde başlayacak ve zamanla sevgili olma seviyesine kadar çıkma ihtimaliniz mevcut. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise yaşanabilecek fikir ayrılıklarında fazla uç noktalara gitmemeniz gerekiyor. Hoşgörü ve iyi niyet ile yaklaşmanızda fayda var. Size uzun süredir zarar veren bir arkadaşınız ile konuşma gerçekleştireceksiniz. Maddi olarak yardım isteyen birisi olacak. Yatırım anlamında size yeni kapılar sunabilir. Ancak kendi araştırmanızı yapıp ondan sonra bu işe girmenizde fayda var. Aileniz ile ciddi bir konuşma yapmanız gerekecek. Özel hayatınıza dair bazı endişeleri dile getirecekler. Onları ikna çabası içerisinde yapıcı olmayı ihmal etmeyin. Yeni bir sektöre geçmeyi düşünüyorsunuz. İş yaşamınızda bazı köklü değişimlerin zamanı geldi. Maddi olarak sizi rahata eriştirecek teklifleri değerlendireceksiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is lion-759374_640.jpg

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslanlar için Mayıs ayı oldukça mücadele içinde geçecek. Aşk hayatınızda sizi zorlayacak bir kişi ile tanışacaksınız. Oldukça çetin ceviz. Aranızda neredeyse gözle görülebilecek derece bir tutku hakim olacak fakat ilk itiraf eden olmama konusunda bir yarış içine gireceksiniz. Bakalım bu tatlı oyunu kim kazanacak? Fikir alışverişi yapabildiğiniz bir dostunuz ile seyahate çıkacaksınız. Birbirinizin hayatında ıskaladığınız önemli anları paylaşacaksınız. Yoğun çalışma temposu yüzünden ihmal ettiğiniz zamanı telafi edebileceksiniz. Aynı zamanda ailenizle de fazla zaman geçirmek için fırsatlar yaratacaksınız. Akrabalarınız ile bir buluşma söz konusu olabilir. Çalışma arkadaşlarınız ile aranızda bir samimiyet yükselecek. Buzları kırıp, bazı etkinlikler düzenlemek isteyeceksiniz. Zamanında alamadığınız ama içinizde ukde kalan bir eğitim için harekete geçeceksiniz.

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

Başak burcu için bu dönem oldukça bereketli ve güzel olacak. Öncelikle hayatında biri bulunanlar evlilik kararı alacak. Yalnız olanlar ise hayallerindeki gibi bir kişi ile tanışacaklar. Aşk hayatınızın her alanında sizi etkisi altına alacak. Aşkın vermiş olduğu mutluluk ile iş yaşamınızda da performansınız artacak. Yeni iş teklifleri bile gelebilir. İş yaşamınızda yoğun bir takvime gireceksiniz. Bu dönemde sevdiğiniz kişinin desteği sizin için önem arz edecek. Kendinizi onun yanına güvenli hissedeceksiniz. Geleceğe dair planlamalarda bulunacaksınız. Yakın bir dostunuz ile maddi sorunlar yüzünden negatif bir hadise yaşanabilir. Fevri çıkışlardan ve sonradan pişman olacağınız sözleri sarf etmekten uzak durun. Mayıs ayı sizin şanslı ve aşk ile kutsandığınız bir dönem olacak. Negatif enerjilerden uzak durmalısınız.