Afrodizyak Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Nisan 2021 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Nisan ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Nisan ayı sizin için hareketli bir dönem olacak. İş gereği bolca seyahat edeceksiniz. Yoğun tempodan dolayı bazı aile üyelerinizi ihmal etmek zorunda kalabilirsiniz. En azından telefon ile arayarak onları manevi olarak yalnız bırakmayın. Ertelediğiniz bazı ciddi kararları artık almanın vakti geldi. İlk iki hafta sizin için manevi olarak zorlayıcı olacak. Fakat Nisan ayının geri kalan günlerinde huzurlu hissedeceksiniz. Maddi olanaklarınız artacak ve yeni yatırımlar yapmayı düşüneceksiniz. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacak. Fakat sabırlı olmanız gerekecek. Yaza kadar ilişkinizin ne denli ciddi olacağına karar verebilirsiniz.


AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

Aşk hayatınızda karar vermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Kiminle olacağınıza artık tam anlamıyla karar vermeniz gerekecek. Çevreniz bu hususta müdahil olmaya çalışacak ama bu kararı alırken kimsenin etkisinde kalmamanız gerekiyor. Siz böylesine önemli bir kararın eşiğindeyken çevrenizden bazı olumsuz tepkiler görebilirsiniz. Negatif ortamlardan kaçınmanız en iyisi olacaktır. Maddi konularda cesur adımlar atabilirsiniz. Yeni yatırımlar yapmanın ve satışlar gerçekleştirmenin tam vakti. Dikkat edin cebiniz dolarken ruhunuz boşalmasın. İnsanlar ile olan iletişiminizde dikkatli olmazsanız birçok insanı kırabilirsiniz.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Nisan ayı içerisinde evlilik ile ilgili önemli kararlar alacaksınız. Şartlarınız el verirse bu ay içerisinde dünya evine girmek gibi bir niyetiniz var. Aileniz bu konuda size destek vermeye devam edecek. Geçmiş dönemlerdeki tatsızlıkları bu güzel gelişme ile derinlere gömeceksiniz. Bazı şüpheleriniz olacak elbette ama aşamayacağınız problemler değil. Hayat arkadaşı olarak seçtiğiniz kişi ile açık iletişimde olmayı ihmal etmeyin. Maddi konularda da şanslı bir dönemdesiniz. Yazlık bir ev alma ihtimaliniz ortaya çıkabilir. İş yaşamınızda da beklediğiniz terfi gerçekleşecek. Aynı zamanda da farklı sektörlerde de ek iş olanakları yaratacaksınız. Sağlık ile ilgili kontrollerinizi aksatmayın.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

Nisan ayında önemli ortaklıklara imza atacaksınız. Farklı bir sektörde atılımlar yapmayı deneyeceksiniz. Monoton hayat akışından sıkıldınız. Ruhsal olarak yenilenmeye ve taze fikirlere ihtiyacınız var. Fiziksel olarak bazı ağrılar çekebilirsiniz. Maddi olarak aksiyonlardan kaçının. Dikkatli harcama yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Çevrenizdeki insanlar yeteri kadar vakit ayıramadığınız için sitemlerde bulunabilirler. Ufak hediyeler ile gönüllerini almanız mümkün. Gergin ortamlardan uzak durun. Sizin enerjinizi negatif yönde etkileyecek kişiler ile tartışmalar yaşamanız muhtemel. Aşk hayatınızda yeni birileri ufukta beliriyor. Aynı zamanda da geçmişten gelen bazı sinyaller kafa karışıklığına neden olabilir.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

Aşk hayatınızda bazı terslikler meydana gelebilir. Sizi seven birinin hareketlerinden değişimler gözlemleyebilirsiniz. Bu durum duygusal açıdan sizi oldukça negatif etkileyecek. Aslında daha yolun başında iken niyetlerin ortaya çıkması sizin açınızdan harika bir haber. Bu dönemi sevdiklerinizin desteği ile kolayca atlatacaksınız. Maddi yönden durgun bir ay geçireceksiniz. Yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Arkadaşlarınız ile buluşmalar gerçekleştireceksiniz. Birlikte seyahat planları yapmanız mümkün. Ailenizde bazı sağlık sorunları baş gösterebilir. İvedilikle sorunun kaynağına iner ve müdahalelerde bulunabilirseniz fazla uzamadan geçecektir.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

Çevrenizdeki kişilerin samimiyetini sorgulayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Gerek iş, gerek özel yaşamınızdaki insanlarla olan ilişkilerinizi teker teker gözden geçireceksiniz. Bazıları ile daha az görüşme kararı alabilirsiniz. Maddi olarak zor bir dönemdesiniz. Birikimleriniz sayesinden bu süreci atlatmanız mümkün. İş yaşamınızda bazı dedikodular sizi rahatsız edecek. Sakin kalarak akıllıca seçimler yapmanız gerekecek. Fevri adımlar atarsanız bu size zarar verecektir. Daha çok kendi içinize döneceksiniz. Kişisel gelişiminize yatırımlar yapacaksınız. Aşk hayatınızda önemli karar alma arifesindesiniz. İlkbahar ile gelen güzel enerji size çok iyi gelecek. Kısa seyahatler ile pozitif enerji depolayacaksınız.