Afrodizyak Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Yaşam

eÇift Nisan 2021 Burç Yorumu: Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Nisan ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)

Geleceğe dair önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Mantıklı ve akılcı çözümlere ihtiyaç duyacaksınız. Çevrenizde var olan, güvendiğiniz kişilerden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Uzun zamandır iletişim içinde olduğunuz kişi ile artık ciddi bir adım atmanın zamanı geldi. Uygun bir tanışma ortamı yaratıp ilk adımı atabilirsiniz. Aileniz ile olan ilişkilerinizde dikkatli olmanızda fayda var. Sağlık sorunu yaşama ihtimali olan bir yakınınız ile daha yakından ilgilenmelisiniz. Fikir ayrılıkları yaşayacaksınız. Bazı arkadaşlarınız ile iletişim kurma konusunda negatif düşünceleriniz olabilir. Beklenmedik bir kişinin ilgisini üstünüzde hissedeceksiniz. Maddi olarak harcamalara dikkat etmeniz gerekiyor.

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

Nisan ayı sizin için oldukça bereketli geçecek. Duygusal olarak arzu ettiğiniz doyuma ulaşacaksınız. Maddi olarak tasarladığınız yatırımlar konusunda harekete geçebilirsiniz. Geçmiş dönemde yaşadığınız maddi zorlukları artık geride bırakıyorsunuz. Arkadaş çevrenizde negatif rüzgarlar esiyor. Onların sorunları ile uğraşmanız gerekecek. Sizi oldukça meşgul edecekler. Seyahat edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Arzu ettiğiniz şehir ve mekanları görme olanağınız olacak. Sabırlı ve dikkatli adımlar atabilirseniz aşk hayatınızda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Görüştüğünüz kişiye karşı hoşgörülü davranmanız gerekiyor. Aile ile bir konuda ters düşebilirsiniz.

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

Size verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Bu yüzden çabalarınızın boşa gittiğini düşüncesine kapılacak ve her şeyi bırakmak isteyeceksiniz. Fakat aksine bu durumu başarı için emin adımlarla ilerlemeniz için itici bir güç olarak kullanmanız size fayda sağlayacaktır. Aile ile ilgili sorunlarda çözüm için baş rolde yer alacaksınız. Yeni kuracağınız ortaklıklar ile maddi anlamda yüzünüz gülecek. Aşk hayatınız durgun seyir edecek. Canlanması için bazı adımlar atmak isteyeceksiniz fakat emin olmadığınız duygularla mücadele etmeniz gerekecek. Size karşı hisleri olan birisi var. Ama açılmak için doğru zamanı bekliyor. Şu an için kendinizi tamamen maddi konulara odakladığınızı biliyor ve hazır olduğunuza kanaat getirdiğinde karşınıza çıkacak. Gereksiz harcamalardan kaçınıp, birikim için bazı planlar yapmanız gerekebilir.

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

Bu ay içerisinde oldukça marjinal ve renkli birisi ile tanışacaksınız. Bu kişi size aşırı güçlü pozitif bir enerji verecek. Hem duygusal yönden size çok iyi gelecek, hem de maddi konularda size farklı olanaklar sağlayacak. Yeni çevrelere girmenizi sağlayacak. Aileniz ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kırıcı olmadan, sakinlikle alttan alan taraf siz olmalısınız. Duygusal açıdan gelgitler yaşayacaksınız. Nedensiz yere sinirlenip, olmadık zamanlarda gülme krizlerine girebilirsiniz. Çevrenizi bu değişken ruh halini dair önceden uyarmanızda fayda var. Aşk hayatınızda bazı kıpırtılar olacak ama ciddi bir ilişkiye dönüp dönmeyeceğimi zaman gösterecek. Erkenden davranıp fazla anlamlar yüklemeyin. Zamana yayarak tanımaya çalışın.

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Geçmişten bir dost, eski bir yüz sizi ziyaret edecek. Geçmiş zamanlara güzel bir yolculuk yapacaksınız. Bu buluşma size çok iyi gelecek. Uzun zamandır kendinizi yorgun ve depresif hissediyordunuz. Artık o eski enerjinize geri dönme vakti geldi. Arkadaş grubunuzda bir ayrılık yaşanacak ve çok şaşıracaksınız. Bu dönemde çevreniz sizden duygusal anlamda büyük destek bekleyecek. Uzak mesafe ilişkilerine pek yanaşmıyorsunuz fakat ruh eşim diyebileceğiniz bir kişi sizi bekliyor. Eğer bu insana şans verirseniz, mutlu bir birlikteliğiniz olabilir. Düğün veya nişan gibi bir törene katılacaksınız. Aile kurma ile ilgili özleminiz bir kat daha artacak. Maddi konularda yardımlarda bulunacaksınız. Dolunay zamanı harika bir haber alacaksınız.

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

Nisan ayı sizin için biraz duygusal yoğunluklar ile geçecek. Çok yakın bir arkadaşınız ile münakaşa yaşayabilirsiniz. Ondan duyacağınız ufak bir söz sizin canınızı çok sıkacak. Gereksiz yere kendinizi üzeceksiniz. Sahip olduğunuz eviniz ile ilgili yeni projeler geliştireceksiniz. Çevrenizde sizi yanlış yönlendiren kişi veya kişiler mevcut. Onlar yüzünden çok iyi bir fırsatı kaçıracaksınız. İş yaşamınızda büyük bir problemi çözeceksiniz. Terfi ile ilgili de olumlu haberler kapıda. Değer verdiğiniz bir aile büyüğünüz sizden yardım bekliyor. Ama bunu dile getiremiyor. Aşk hayatınız biraz durgun seyredecek. Mayıs ayı ile birlikte güzel gelişmeler yaşanması muhtemel.