Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar Güncel Yaşam

eÇift Mart 2021 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Mart ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Çalışma yaşantınızda çevrenizdeki kişiler yüzünden bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sürekli bir tartışma ve anlaşmazlık havası sizin de keyfinizi kaçırabilir. Fakat kendinizi odaklayabilirseniz bu dönemi atlatabilirsiniz. Enerjinizi değiştirmek için, arkadaş toplantılarına katılabilir veya yeni hobiler edinebilirsiniz. Aile ve yakın dostlarınız ile daha çok zaman geçirmek isteyeceksiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz ufak bir tatil planınız var. Onu gerçekleştirmenin tam sırası. Sizden uzun zamandır hoşlanan birinden bir mesaj, bir telefon alabilirsiniz. Aşk hayatınız oldukça hareketlenecek. Birden fazla kısmetiniz çıkabilir. Aralarından birini tercih etmek için acele etmeyin. Sağlığınız ile ilgili doktor kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var.


AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

Uzun süredir aynı monoton düzende devam ettiğiniz için artık bir değişiklik arayışı içindesiniz. Çalışma ortamınızda bir ferahlık, bir değişim arzu ediyorsunuz. Yeni dostluklar kuracağınız bir döneme giriyorsunuz. Fikir alışverişleri, yeni dünyalar keşfedeceksiniz. Hayata olan bakış açınızı değiştirecek kitaplar okuyacaksınız. Sanatsal çalışmalar yapan bir grubun içine dahil olacaksınız. Bu değişimler iş yaşamınızdaki performansınızı da olumlu anlamda etkileyecek. Yüzleşmeler yaşayacaksınız. Sahte insanların maskeleri bir bir düşecek. Aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz ama kafanızdaki soru işaretlerini bir türlü gideremiyorsunuz. Açık bir iletişim ile sorunları masaya yatırmanız en doğrusu olacaktır. Başlamadan önce niyetlerinizi ortaya koymalısınız. Duygusal olarak dengeli bir dönemde değilsiniz. Önce kendi içinizde bu dengeyi kurup ondan sonra ilişkilerinizde belirli bir yol alabilirsiniz.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Mart ayında öncelikle kendinize hakim olmayı bilmeniz gerekiyor. Fevri hareketlerden mutlak süratle kaçınmanız şart! Çünkü hem iş yaşamınızda hem de özel yaşamınızda tatsızlıklar meydana gelebilir. Sizin göstereceğiniz fevri davranışlar olayları içinden çıkılamaz bir hale getirebilir. Size dayatılmaya çalışılan bazı eski adetler yüzünden aile büyükleriniz ile ters düşebilirsiniz. Sakinliğinizi koruyarak kimseyi kırmadan bu dönemi geçirmeye çalışmalısınız. Kariyerinizde yeni atılımlar yapacaksınız. Yeni bir iş alanında çok başarılı olmanız muhtemel. Aşk hayatınızda da oldukça hareketli olacaksınız. Yeni insanlar ile tanışacak bir çok farklı karakteri yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Bunca ihtimale rağmen eğer zamanında hareket edemezseniz yine yalnız kalma riskiniz mevcut. Bir anda seçenek çok iken ardından yapayalnız da kalabilirsiniz. Ama dert etmeyin eÇift size haftalık üye önerileri sunmaya devam edecektir.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

Mart ayında bol bol seyahat edeceksiniz. Sizin için hareketli ve yorucu bir dönem olacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. İş yaşamınızda kazançlı bir ay geçireceksiniz. Evde yapmayı düşündüğün tadilat ve bakım işleri için doğru zaman olabilir. Arkadaşlarınız sizi hala kapalı bir kutu olarak görmekte. Onlara duygusal olarak açılmanız bağınızı daha güçlü kılacaktır. Ay tutulmalarına dikkat! Özellikle tutulma günlerinde kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz. Duygusal olarak bir boşluktasınız. Bu dönemde o boşluk yerini yeni arkadaşlıklarla doldurmaya çalışacak fakat aşkın yerini hiçbir şey tutamaz. Sabredip beklemenizde fayda var. Acele edip kendinizi hoşnut olmayacağınız bir ilişki içine hapsetmeyin. Zira Nisan ayı birlikte aşk hayatınız renklenecek. Sadece sabırla beklemeniz gerekiyor.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

Parasal yönden yine kazançlı bir ayı geride bırakacaksınız. Yeni yatırımlar için tam zamanı. Maddi yönden aşırı rahata erecek olmanız beraberinde iş yaşamında da sizin yüksek bir konuma erişmenize yardımcı olacak. Ama dikkat edin çevrenizde kuzu postunda kötü niyetli insanlar her an çoğalabilir. Aile ve yakın dostlarınız dışında pek kimseye güvenmeyin. Bir miras olayı gündeme gelebilir. Para beraberinde mutluluk da getirecek ama huzursuzluklara da sebebiyet verebilir. Aile içinde tartışmalar artabilir. Siz herkesi sakinleştirip, olayları yatıştırmak için dikkatli şekilde davranmanız gerekecek. Aşk hayatınızda büyük değişimler görünmüyor. Bir süredir iletişimde olduğunuz kişiden hamle bekliyorsunuz. Bir adım atsa sizde duygularından emin olacaksınız. Yavaş ilerlese de bu sizi rahatsız etmiyor. Sağlığınız için sigara kullanımını azaltmanız gerekecek.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

Bu dönemde cesur ve radikal kararlar almanız gerekecek. Otoriter yönünüzü göstereceksiniz. İş arkadaşınızın sağlık sorunları olacak ve onunla ilgileneceksiniz. Özellikle bu Mart ayı içerisinde kendinizi ifade ederken dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılmalara mahal vermemeniz gerekiyor. Finansal konularda bu dönemi sakin geçirmenizde fayda var. Ay sonuna doğru durumları tekrar gözden geçirip hareket edebilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişi ile fazla hızlı gitmekten korkuyorsunuz. Biraz frenleyip daha ağırdan alma talebinizi karşıya iletmelisiniz. İletişimde açık olmazsanız gelecek için pekte sağlıklı bir ilişkiniz olmayabilir. İlişkisi süregelen balıklarda da ayrılık çanları çalıyor. Anlaşmazlıklar yüzünden birbirinize olan sevginizi artık gösteremiyorsunuz. eÇift her zaman yanınızda. Yeni bir aşka yelken açmak için doğru adrestiniz.