Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Kalp Çarpıntısı Yaşam

eÇift Mart 2021 Burç Yorumu: Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Mart ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)

Mart ayında koçlar artık harekete geçecek. İş yaşamında önemli kararlar alınırken büyük roller oynayacaksınız. Kariyerinizde yükselirken bazı insanların dikkatini çekeceksiniz. Daha büyük mücadelelere girmeniz gerekebilir. Kimseden yardım almadan tek başınıza galip geleceksiniz. Çevrenizde hayatınıza müdahil olan çok insan var ve onlara karşı toleransınızı kaybedebilirsiniz. Daha sakin ve yapıcı olmaya özen göstermelisiniz. eÇift‘teki profilinizi daha sık güncellemelisiniz. Bu dönemde karşınıza beklediğiniz insan çıkabilir. Aşk konusunda oldukça şanslı bir ay geçireceksiniz. Tabi önemli adımlar atmaya cesareti bulabilirseniz. Yeni hobiler edinmek için atılımlarınız olacak. Bu dönemde meditasyon yapmak size gelecektir.

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

Oldukça yoğun bir döneme giriyorsunuz. Kariyerinizde önemli bir atılım yapmak için kendinizi göstermeniz gerekecek. Nefes almaya bile zaman bulamayacaksınız. Patronlarınızın gözü üzerinizde. Çevrenizde ise bazı problemler meydana gelecek. Ama bu sizin enerjinizi düşürmesin. Yatırım amaçlı bazı hamlelerde bulunmayı tasarlıyorsunuz. Bekleyip, biraz daha araştırmanızda fayda var. Aşk yaşamınız içinde düşünmeniz ve ona göre hareket etmeniz gerekebilir. Ani karar verip sonradan pişmanlık yaşamayın. Geçmişten gelen bir telefon ile biraz sarsılabilirsiniz. Uzun süredir özlem duyduğunuz kişi size ulaşacak. Tam da bu noktada yeni ilişkide ufukta görünüyor. Yani önemli bir karar arifesinde olacaksınız. Seçiminiz, bütün bir yılı ne derece iyi geçirip geçirmeyeceğinizi gösterecek.

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

İş yaşamınızda oldukça mutsuzsunuz. Yeni bir sektör veya yeni bir çalışma alanına geçiş yapmak istiyorsunuz. İşsiz ikizler ise karşılarına gelecek güzel teklifler arasından seçim yapmakta zorlanacak. Başta cazip gelen bir teklif sonradan sizi mutsuz edebilir. İyi düşünüp öyle karar vermelisiniz. Aile ve dostlarınız ile sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Önce iç huzurunuzu sağlamalı, ardından iletişiminizde insanlara karşı daha nazik olmayı denemelisiniz. Tepkilerinizde sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Sonradan büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Mart ayında aşk kapılarınız fazla açık değil. Şartları zorlamamalısınız. Ani ilişki başlangıçları size zarar verecektir zira şu an için böyle bir duruma hazır değilsiniz. Ancak Mart sonuna doğru kendinize gelip, doğru insan ile tanışmanız mümkün olacak. Ciddi arkadaşlık seviyesinde ilişkinizi sürdürmeniz gelecek açısından daha sağlıklı olacaktır. Eskiden ters düştüğünüz iki dostunuzla bu dönemde barışmak için ortam oluşturmaya çalışacaksınız.

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

Aksiyonu bol bir ay geçireceksiniz. Çevrenizde sürekli bir hareket olacak. Hayatınızın gittiği yön ile ilgili kaygılar hissetmeye başlayacaksınız. Maddi olarak biraz zorlu bir ay olma ihtimali var. Borç verme veya kefil olma konularında sakın riskin altına girmeyin. Parasal olarak beklenmedik harcamalar yapmanız mümkün. Kendi iyiliğiniz için uzak durmanızda fayda var. Aşk hayatınızda ise sakinlik hakim. eÇift‘te uzun süredir konuştuğunuz kişi artık görüşmek isteyebilir. Fakat biraz daha bekleyip daha iyi tanımanızda fayda var. Bu dönemde daha çok aile ve dostlarınıza zaman ayırmak isteyeceksiniz. İhmal ettiğiniz arkadaşlarınız ile seyahat planları yapacaksınız. Yabancı dil öğrenme konusunda uzun zamandır isteklisiniz. Uyku düzeninize ve yeme içme alışkanlıklarınıza dikkat etmenizde fayda var.

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Pratik zekanız ve analitik düşünme yeteneğiniz sayesinde kariyerinizde güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Fakat dikkat etmelisiniz bu ay beklenmedik harcamalar çıkabilir. Şehir veya ülke dışından misafirleriniz gelebilir ve onların konforu için ekstra ödemeler yapmanız gerekebilir. Eğitim konusunda uzun zamandır beklettiğiniz bir planınız var. Onu gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. 11 yıldır büyük aşkların altına imza atan eÇift sonunda beklediğiniz aşkı bulmanıza yardımcı olacak. Eğer hala profilinizde fotoğrafınız yok ise yüklemelisiniz zira o kişi sizi gördükten sonra direkt ilk mesajı atacak. Hayatınızda büyük bir iz bırakacak. Bütün her şey anlamsızlaşacak. Sizi tanıyanlar aşık olduğunuzu hemen anlayacaklar. Sağlığınız için egzersiz ve diyet yapmanız iyi olabilir.

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu dönemde çevrenizde negatif bir enerji hakim olacak. Bundan ister istemez etkilenebilirsiniz. Fakat pozitif kalmak sizin elinizde. Bulunduğunuz ortamın enerjisini her daim değiştirebiliyorsunuz. Yine bu özel gücünüzü kullanarak insanların pozitif enerjide hissetmelerine yardımcı olabilirisiniz. Mart ayında kariyerinizde duraklama döneme gireceksiniz. Sizi yıldırmasın. Yine azim ile çalışmaya devam etmelisiniz. Küs insanları barıştırma, anlaşmazlık yaşayanlara aracı olma gibi roller üstleneceksiniz. Evlilik konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ama dikkatli olmanızda fayda var. Eğer duygularınızdan emin değilseniz acele etmeyin. İleride daha sağlıklı bir ilişkiye sahip olmak için bugünden ani kararlar vermeyin. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız.