Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Şubat 2021 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Şubat ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Havadaki aşk kokusunu alabiliyor musunuz? Teraziler için Şubat ayı aşk ayı olarak anılacak. Zira o delicesine aşk teraziler için sonuna ortaya çıkacak. Her anlamda uyumlu olacağınız hayatınızın aşkı ile en geç ayın 20’sine kadar tanışacaksınız. Aşk ayaklarınız yerden fazla kesmesin çünkü iş yaşamında da kritik bir dönem olacak. Terfi alıp alamayacağınız haftalara giriyorsunuz. Maddi anlamda biraz dikkatli olmanızda fayda var. Aile içinde bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Sabır ve yeni aşkınızdan alacağınız güç ile zorlukları kolayca aşabileceksiniz.


AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

Şanslı bir döneme giriyorsunuz. Ama bu şansı nasıl kullanacağınız tamamen size kalmış. Eğer fırsatları iyi değerlendiremezseniz sonradan çok hayıflanacaksınız. İşaretlere dikkat edin! Sevgililer gününü yalnız geçireceksiniz fakat hemen akabinde hayatınıza yeni bir girebilir. Tabi siz o kişiye gereken özeni gösterip, ilginizi belli edebilirseniz. İş hayatınıza fazla odaklanıp aile ve sevdiklerinize olan vaktinizi azaltmayın. Manevi yönden onların size çok ihtiyaçları var. Kazançlı görünmeyen ama size sonradan güzel geri dönüşleri olabilecek işlere yatırım yapabilirsiniz.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Yaylar için pozitif bir dönem olacak. Şansınız bayağı artacak. Aşk hayatınızda enteresan gelişmeler yaşanacak. Size çok zıt gelen birisiyle büyük bir aşk yaşayacaksınız. Hiç beklemediğiniz bir anda kendinizi ciddi bir ilişkinin içinde bulacaksınız. Aşka bakış açınız 360 derece değişecek. İş yaşamında zorluklar sizi bekliyor. Biraz mücadele ederek üstesinden gelebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz ama zamanında gerçekleştiremediğiniz bir amacınız için ilk ciddi adımları atacaksınız. Özellikle çevrenizdeki insanlara ilaç gibi geleceksiniz. Her derdi olan bu dönemde sizin kapınızı çalacak. Manevi yönden büyük doyuma ulaşacaksınız.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

Oğlaklar bu dönemi nasıl geçireceklerini kendileri belirleyecekler. Eğer geçmiş ile olan sorunları bugünlerine taşımazlarsa oldukça harika bir dönem olacak. Aksine geçmişin gölgesini üstlerinden atamazlarsa pek keyifli bir dönem olamayacak. Bu tamamen sizin elinizde. Eğer yenilenmek istiyorsanız geçmişi tamamen arkanızda bırakmalısınız. Bu ayda karşınıza size uygun biri çıkacak fakat o kişiyi fark edip edemeyeceğiniz size bağlı. Silkelenip kendinize gelmeniz gerekiyor. Enerjinizi olmadık meseleler için boşa tüketiyorsunuz. Aile, kariyer, aşk alanlarında gecikmeler hep bu yüzden oluyor. Sevdikleriniz size ihtiyacı var. Önce kendiniz için sonra onlar için bir an önce eski pozitif halinize dönmeniz gerekiyor. Eğer bunu başarabilirseniz harika bir Şubat ayı geçireceksiniz.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

Aşk hayatınız bu dönemde sessizliğe bürünecek. Çünkü bu dönemde daha çok iş yaşamınıza ağırlık vereceksiniz. Diğer bütün konuları erteleyeceksiniz. Maddi anlamda ciddi kazançlar elde edeceksiniz. Fakat harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız. Birden çok kazanınca savurganca harcarsanız gelecekte zorluklar çekebilirsiniz. Bol bol seyahat edeceksiniz. Kendinize yeni hediyeler alarak şımartacaksınız. Aile yakınından yardım alacaksınız. Sevdiğiniz bir dostunuzla yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

Balıklarda kovalar gibi tamamen iş odaklı bir dönem geçirecekler. Sanıldığının aksine bu dönemde tamamen mantıklı kararlar alacaklar. Alıştığımız balık duygusallığına yer vermeyecekler. Maddi olarak kazancınız artacak ve yeni yatırımlar peşine düşeceksiniz. Ailenizden büyük haberler alacaksınız. Kendiniz aşk anlamında bu dönemi sessiz geçirecek olsanız da çevrenizde çöpçatanlık yetenekleriniz sayesinde mutlu olacak insanlar için çalışmalara başlayacaksınız. Bu dönemde doğacak bir bebeğe sizin adınız verilecek. Şehir değişikliği düşünüyorsunuz fakat biraz daha zamanı var.