Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Şubat 2021 Burç Yorumu: Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Şubat ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)

Hareketli başlayan bir Ocak ayından sonrada Şubat dönemi de koçlar için devam niteliğinde olacak. Yüksek tempo ile hayat akşınız devam edecek. Çalışma ortamında bütün gözler sizin üzerinizde olacak. Bozulan ilişkiler düzelecek. Özellikle 15 Şubat tarihi sizin için dönüm noktası olacak. Aşk konusunda yeni gelişmelere hazır olun. Uzun zamandır beklediğiniz o haberi alacaksınız. Aile ile bağlarınızı güçlü tutmanızda fayda var zira yaşanacak negatifliklerde desteği ailenizden bulacaksınız. Sükûnetinizi korumayı başarabilirseniz oldukça harika bir ay geçireceksiniz.

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğalar için nefes alma vakti geldi. Ekonomik anlamda sonunda rahata ereceksiniz. İş yaşamında da beklediğiniz terfi bu ay içinde gerçekleşecek. Şubat ayının ilk haftası sizin için belirleyici olacak. Aşka dair kararsızlıklarını üzerinizde atıyorsunuz. Sevgililer gününe yalnız girmeyeceğinizi garanti edebiliriz. Şehir değişikliği düşünüyorsunuz ve bu dönemde karar alabilirsiniz. Radikal tercihler yapmanız sizi şaşırtmasın. Yeni hobiler edinmek için farklı ortamlara gireceksiniz. Hayatınızda daha önce keşfetmediğiniz bir yönünüzü fark edeceksiniz.

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

Zorlu bir dönemi geride bırakan ikizlerin artık eski formuna dönme vakti geldi. Tekrar parlayıp ortamın neşe kaynağı olan ikizleri her yerde görebilirsiniz. Sosyal ortamlarda eskisinden bile çok daha fazla aktif olacaksınız. Kafanızdaki planların bir bir hayata geçirmeye başlayacaksınız. Kurmuş olduğunuz sağlam dostlukların yararlarını bu dönemde fazlasıyla göreceksiniz. Aşk hayatınızda bir kıpırdanma olacak. Fakat ciddi kararlar için Mart ayını beklemeniz gerekebilir. Sağlık açısından kontrollerinizi yaptırmayı unutmayın. Maddi kazancınız ciddi oranda artacak yeni yatırımlar düşünebilirsiniz.

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

Aile ve özel ilişkilerinizdeki sorunlar bu dönemde de devam edecek. Çünkü çözüm için bir hamlede bulunmuyorsunuz. Sorun ne ise onun kaynağına inip çözüme kavuşturmanız gerekiyor. Bu sorunlar iş yaşamınızdaki enerjinize de sirayet ediyor. Pozitif enerjiniz otomatik olarak negatife dönüyor. Önce geçmişten gelen ne kadar sorun varsa hepsini çözün zira bu dönem sizin için oldukça şanslı. Bu şansı kaçırmamak sizin elinizde. Sabırlı davranırsanız her şey lehinize dönecek. Müjdeli iki tane haber alacaksınız. Bu haberler sizi aşırı mutlu edecek. Mart ayı öncesi lütfen hayatınızda sizi olumsuz etkileyen ne kadar etmen varsa hepsini temizleyin. Çünkü Mart ayında büyük değişimler olacak!

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

En güzel haberi ilk sırada verelim. Hazır olun aslanlar büyük bir aşk ile bu dönemde dünyanız yerinden oynayacak! Filmlerde gördüğünüz o büyük aşk kapınızı çalacak. Hatta parçalayıp hayatınıza bir anda dalacak. Hazırlıksız yakalayacak sizi. Negatif bütün etmenleri silecek hayatınızdan. Bu aşk ile birlikte iş yaşamında da harekete geçeceksiniz. Yeni projelerde etkin roller oynayacaksınız. Aile bağınız olan birinden bir bebek haberi alacaksınız. Şubat dönemi şanslı olduğu kadar bol kısmetlerinde olacağı bir ay olacak.

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

Başaklar için bu ay değişimlere gebe olacak. İş yaşamınızda artık yeni bir soluk arıyorsunuz. Farklı bir sektör veya yeni bir yerde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bir süredir görüştüğünüz kişi ile ciddi adımlar atmayı düşünebilirsiniz. Aile ve yakın çevrenizde bazı sorunların arasında kalabilirsiniz. Sorun çözücü olarak kilit bir rol oynayacaksınız. Ufak bir seyahat planınız olacak. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuz ansızın çıkıp gelecek. Size yeni teklifler ve farklı bir yaşam tarzının kapılarını açabilir. Beklenmedik bir anda hayatınızı farklı bir yöne doğru ilerletebilirsiniz.