Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Ocak 2021 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Ocak ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Teraziler için yeni yılın ilk ayı oldukça hareketli geçecek. Yeni arkadaşlıklar ve yeni bir ilişki bütün gündeminizi alt üst edecek. Hesapta yok iken bir anda aşık olacaksınız. eÇift‘e teşekkürlerinizi bizimle hikayenizi paylaşarak iletebilirsiniz. Çok farklı deneyimler yaşamak için size uzak gelebilecek hobiler edineceksiniz. Kendinize dair bazı algıları yıkmak istiyorsunuz. Farklı yönlerinizi göstereceksiniz. Eski ne varsa hepsini kaldırıp atacaksınız. 2021 sizin yılınız olacak! Maddi konularda oldukça rahatlayacaksınız hatta bazı yatırımları bile düşünmek için vaktiniz olacak. Bu yeni dönemde çevrenize karşı oldukça yardımsever davranacaksınız. Birinin ne zaman ihtiyacı olsa pat orada biti vereceksiniz. Yeni yılınız kutlu olsun!


AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

Akrep burcu 2021 yılını büyük bir aşk ile kucaklayacak. Çokta parlak geçmeyen bir senenin acısını yeni yılda doyasıya çıkartacaksınız. eÇift‘te hesabı olmayan akrepler için son uyarı lütfen bir an önce ücretsiz üyeliğinizi başlatın ve aşka yelken açın. Yeni yılda aşksız kalmamak için harekete geçmenizde fayda var. Bazı yolculuklara çıkacaksınız. Özellikle görmeyi arzuladığınız mekan ve şehirlere yapacağınız geziler geçmişle olan hesaplaşmalarınız da daha rahat yüzleşmeler yaşamanıza olanak sağlayacak. Kariyerinizde sonunda beklediğiniz terfiyi alacaksınız. Emek verdiğiniz her şeyin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Tabi ki harcamaları abartmamanız gerekiyor. İhtiyatlı davranmanız elzem. Bu arada özgüven patlaması yaşayacaksınız. Alacağınız bu terfi sizi her anlamda değiştirecek. Yeni yılınız kutlu olsun!

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Duygusal açıdan oldukça yüksek bir döneme giriyorsunuz. Mutluluğu, hüznü, heyecanı, şaşkınlığı yani bütün duyguları uçlarda yaşayacaksınız. Gün gelecek kahkahalar atacaksınız, gün gelecek deli gibi ağlayacaksınız. Bu durum çevrenizi endişeye gark edebilir fakat sorun yok. Yeni yılın getirdiği heyecanlar size bu denli etki edecek. İş ortamınızda sonunda kendinizi göstereceğiniz o an gelecek. Spot ışıkları üzerinizde olacak ve bütün liderlik yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Farklı alanlar olan ilginiz sayesinde yeni bir okul veya kurs gibi bazı planlar kuruyorsunuz. Hayata geçirmek için doğru bir dönemdesiniz. Aşk hayatınızı ikinci plana atıyorsunuz. Nedense yeni yılda aşka dair pek beklentiniz olmayacak. Her ne kadar umudunuz olmasa da içinizi asla karartmayın. eÇift‘te sizi bekleyen birbirinden harika adaylar mevcut. Yeni yılınız kutlu olsun!

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

Oğlak burcu için hassas bir dönem uyarısında bulunmakta fayda var. Özellikle ikili ilişkilerinizde lütfen ihtiyatlı davranın. Kırıcı olmaktan kaçının. Sevdiğiniz kişiler ile ilgili canınızı sıkacak bazı hadiseler olabilir. Bu tür durumlarda ipleri elinize alabilirseniz kaosun çıkmasını önleyebilirsiniz. Kariyer yaşamınızda yükseliş gerçekleşecek. Arzu ettiğiniz pozisyona kavuşacaksınız. Miras ile ilgili süreciniz bu dönemde neticeye kavuşacak. Dalgalı bir yeni yıl bekliyor sizi. Güçlü durarak krizlerin altından kalkabilecek potansiyeliniz var. Manevi anlamda büyük destekler göreceksiniz. Biraz zorlayıcı olacak ama ilerisi için büyük rahatlığa kavuşacaksınız. Aşk anlamında sizden hoşlanan birisi var sizde bunu hissediyorsunuz ama o kişi size gelip açılacak cesareti bulamıyor. Yeni yılınız kutlu olsun!

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

Hayatın her alanında yüksek enerjileri ile tanınan kovalar yeni yılda da bu enerjilerinden gram kaybetmeden yola devam edecekler. Fakat içten içe kendinizi biraz yetersiz ve kırılgan hissedeceksiniz. Uğursuz geçen 2020 sizden bazı özelliklerinizi alıp götürmeye çalışmış. Yeni yılda açacağınız yeni sayfa ile lütfen eski benliğinize geri dönün. Siz olmadan ne iş ortamınız neşeli olur ne de aileniz pozitif enerji içinde kalabilir. Yeni yılda daha çok maddi konulara odaklanacaksınız. Uzun zamandır yapmayı düşündüğün yatırımları tekrar masaya koyup üstünde uzun uzun düşüneceksiniz. Sabırla ve iyi düşünerek hareket etmelisiniz. eÇift profilinizdeki gelen kutunuzu sık sık kontrol edin zira birileri size samimi bir mesaj bırakmış olabilir. Aşka dair sizin çabalarınız ile bir seviye yukarı çıkabilirsiniz. Yeni yılınız kutlu olsun!

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

Romantizmin yılmaz savunucuları balıklar yeni yıla biraz stresli girecek. İç huzurunuzdaki dalgalanmalar sizi aşırı derece sinirli, huysuz birine çevirecek. Geçmişe dair olan hesaplaşmalar yüzünden bir türlü geleceğe bakamıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde kırıcı davranışlar sergilediğiniz için çevrenizdekiler sizden uzaklaşmaya başlamış. Her ne olursa olsun bütün negatif durumları tersine çevirmek sizin elinizde. Yoga veya meditasyon yaparak iç huzurunuzu dengelemelisiniz. Ardından sırayla kırdığınız kim var ise hepsinin gönlünü geri kazanmalısınız. Bütün bir yılı bu şekilde geçiremezsiniz. Aşk için biraz beklemeniz gerekecek. Ailevi meseleler ile boğuşacaksınız. Ama bütün bu mücadelelerden galip ayrılan yine siz olacaksınız. Yeni yılınız kutlu olsun!