Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Ocak 2021 Burç Yorumu: Bölüm-1

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Ocak ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)

Yeni yıl Koç burçları için oldukça hareketli başlayacak. Geçen seneden kalma hesaplaşmaların uzantısı bu ayda yine görülecek. Ufak bir karmaşa içine girebilirsiniz. Hırslı yapınız, sizi bir an olsun sakin bırakmayacak. Nerede aksiyon olsa siz de orada olacaksınız. Aşk hayatınızda da gelgitler söz konusu. Bazı kararlar için daha erken. Önceliğiniz kariyer ve aileniz olmalı. Bu dönemde yeni güçlü yönlerinizi fark edeceksiniz. Para ve sağlık anlamında sorunsuz bir döneme giriyorsunuz. Daha planlı ve sistematik olursanız yaşayacağınız zorlukları daha kolay aşabilirsiniz. Yeni yılınız kutlu olsun!

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

eÇift‘in sevgili boğaları bu seneyi oldukça şanslı geçirecek. Çünkü güzel bir Ocak ayı ile seneye başlayacaksınız. Ciddi arkadaşlık ettiğiniz kişi ile ileriye doğru adımlar atmayı planlıyorsunuz. Bebek haberi bekleyen boğalar için müjdeli haber çok yakında! Bu dönemde özellikle sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Fevri davranışlar size büyük zarar verebilir. Sakin kalıp olayları objektif olarak ele almalısınız. Zira bu şanslı dönemi tam tersine de çevirebilirsiniz. Her şey sizin elinizde. Anlık bir sinirle hareket ederseniz kariyeriniz için hiç olumlu etkisi olmaz. Güzel enerji ile yeni yılın ilk ayını sorunsuz geçirmek sizin elinizde. Geçen yıla nazaran değiştiğinizi önce kendinize sonra çevrenizdekilere göstermeniz gerekiyor. Yeni yılınız kutlu olsun!

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

Ocak ayı mottonoz tek kelime : ”Huzur!” İkizler hiç olmadığı kadar büyük bir sakinlik dönemine giriyor. İç hesaplaşmalarından arınmış, deli yanını susturmayı başarabilmiş, sadece kendisine ve olumlu gelişmelere odaklanmış halde bir ay geçireceksiniz. Aşk hayatınızda sonuna aradığınız insanı bulduğunuzu hissedeceksiniz. Kariyer, para ve sağlık konularında kafanıza takabileceğiniz negatif bir husus yok. Yatırım amaçlı ev,arsa gibi alımlar yapacaksınız. Hayatınıza dair en önemli kararları bu ay içerisinde alabilirsiniz. Hata yapmayacaksınız. Kendinize ve duygularınıza inanarak hareket etmenizde fayda var. Yeni yılınız kutlu olsun!

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

eÇift yengeçleri Ocak ayında güzel planlar geliştirmek için kolları sıvayacaklar. Aşk anlamında bazı adımlar atmaya karar vereceksiniz. Özellikle kafanızdaki kişi için yoğun mesai harcayacaksınız. Geleceğe dair bazı kaygılar barındıracaksınız fakat o doğru kişi ile karşılaştığınızı hissedince bu kaygılar yok olacak. Tavsiyemizi isterseniz biz bir adres biliyoruz! Aşk hayatınızı düzene sokmaya çalışırken bir yandan da ailenizle de ilgilenmeniz gerekecek. Sizin fikir ve görüşleriniz doğrultusunda atılacak bazı adımlar olacak. Aile yakınınızın güzel bir haberi ile sevinç yumağı haline geleceksiniz. Birbirinize olan destek ve güveniniz bu dönemde sizi ileriye taşıyacak. Kulağınızı dışarıdan gelecek negatif söylemlere kapatmanız da fayda var. Bütün enerjinizi pozitif eylemlerinize odaklamanız gerekiyor. Yeni yılınız kutlu olsun!

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslanlar için kükreme zamanı geldi. Aşk hayatınızda oldukça ürkek ve çekingen bir tavır sergiliyorsunuz. Yüreğinizde sessizce yeşeren sevgiyi muhatabına iletmeniz gerekirken siz köşe bucak kaçıyorsunuz. Çevrenize her türlü taktik ve öğüdü veriyorsunuz fakat kendi aşk hayatınız söz konusu olunca o harika asla birden kedi oluyor. Yeni yılda daha atik olmalısınız. Özlenilen sizi tekrar ortaya çıkarma vakti geldi. Kariyerinizde önemli basamakları geçeceksiniz. Keskin zekanız sayesinde kolayca fark edilecek ve hak ettiğiniz konuma ulaşacaksınız. Size negatif enerji verebilecek kişilerden uzak durun. Yeni yılınız kutlu olsun!

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

eÇift’ e üye olan Başak burçları oldukça şanslı. Zira o beklediğiniz kişi her an size yazabilir veya çoktan yazdı. Burcunuzu okumaya ara verip gelen kutunuzu kontrol etmek ister misiniz? Aşkı arayan başaklar için Ocak ayı tam 12 den vuracakları dönem olacak. Hali hazırda sevdiği olan başaklar için de evlilik kararı alacakları bir yeni yıl ilk ayı geçirecekler. Kısmetse bahar aylarına veya yaz aylarına düğünlerin eli kulağında! Aşk hayatı bu kadar dolu dizgin gidiyor iken iş yaşamınızda da güzel gelişmeler olacak fakat bunun için ihtiyatlı davranmanız da fayda var. Bazı akıl oyunları oynanıyor olabilir. Dikkati asla elden bırakmayın. Yeni yılda beklenmedik bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Şubat ayı sizin için önemli dönüm noktası olacak. Siz şimdiden onu düşünmeyin. Odaklanmanız gereken daha önemli konular var. Mesela düğüne kaç davetli katılacak? Nerede yapılacak? Gibi… Yeni yılınız kutlu olsun.