Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar Güncel Kalp Çarpıntısı Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Aralık 2020 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Aralık ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu için Aralık ayı oldukça hareketli geçecek. Şehir değiştirme söz konusu olabilir. Çevrenizdeki insanlara çok dikkat etmeniz gerekiyor. İçlerinden bir tanesi sizin için negatif duygular besliyor. Yeni tanışacağınız kişiyle güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Ama iyice tanımanızda fayda var. Olumlu veya olumsuz fikirleri hemen benimseyip kestirip atmayın. Yeni yıla kadar birçok alanda değişimler yaşayacaksınız. Kardeşiniz veya kuzeniniz tarafından bir bebek haberi alacaksınız.


AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

Kariyer odaklı bir ay olacak. Aslında aşk kapınızı çalıyor ama nedense siz bu dönemde hayatınıza yeni birini almak istemiyorsunuz. Farkında olmadan aşkın büyüsüne kapılacaksınız. Maddi konularda eliniz rahatlayacak. Sağlık hususunda kontrollerinizi aksatmayın. Dolunaylı bir gecede elinize kağıt kalem alıp hayatınızdaki olumlu ve olumsuz neler olduğuna dair bir liste yapacaksınız. Yeni yıl öncesi bazı köklü kararlar almak isteyebilirsiniz.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Zorlu seçimler yapacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kariyerinizde size iki seçenek sunulacak. Biri maddi anlamda sizi ihya edecek ama pek yükselme olasılığınız bulunmuyor. Diğeri ise görece daha düşük maaş ama sizi bir adım yukarı taşıyacak bir mevki olacak. Aynı durum aşk yaşamınızda da geçerli. Yeni birisiyle tanışıp güzel bir başlangıç yaptım diye düşünürken, geçmişte sevdiğiniz biri ansızın çıkagelecek. Bol bol kafa patlatacağınız bir Aralık ayı geçireceksiniz. Hangi seçeneklerin sizin açınızdan olumlu olacağını zaman size gösterecektir. Acele etmeden karar vermeniz sizin açınızdan en doğrusu olacaktır.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

Oğlak burcu için aşk hayatı pek parlak değil. Daha çok iç hesaplaşmalarla geçecek bir dönem içerisine gireceksiniz. Yarım bıraktığınız o kadar çok iş var ki hepsini tamamlamanız vakit alabilir. Kariyerinizde yükselme evresine ulaştınız. Ama ufukta yeni rakipler görünüyor. Gözünüz korkmasın siz onlardan çok daha iyisiniz. Ailenizde ayrılık ile ilgili karamsar bir hava olabilir. Kardeşiniz veya kuzeninizin eşiyle ilgili problemleri olacak ve bu sorunları siz çözeceksiniz. Yeni yıl ile birlikte bazı planlarınızı gerçek hayatta uygulamak isteyeceksiniz fakat o döneme kadar sabretmeniz gerekecek.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

Uzun zamandır kaçındığınız ama çözmeniz gereken o meseleyi artık sonuca ulaştırmanız gerekecek. Bir süredir görüştüğünüz kişi ile artık ciddi adımlar atmak isteyeceksiniz. Bazı maddi problemler buna engel olabilir ama sabredip, aşkınıza inancınızı attırırsanız aşamayacağınız engel yok. Bazı dostlarınızın olumsuz davranışları sizi üzebilir. Doğru iletişim yollarını takip ederseniz herhangi bir dargınlık yaşamazsınız. Gergin ve umutsuz anlara düşebilirsiniz. Bu dönemlerde tek başınıza çözmeye çalışmayın. Sevdiklerinizden her daim yardım almayı ihmal etmeyin.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

Maddi konularda alacağınız risk size olumlu geri dönüşler sağlayacak. Biraz cesur hamleler ile bereketli işler yapabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projeleri hayata geçireceksiniz. Çevrenize adeta güneş gibi ışıklar saçacaksınız. Manevi anlamda büyük bir doyuma ulaşacaksınız. Yeni bir ilişkiye yelken açmanız mümkün ama önce kendinizden emin olmanız gerekiyor. Yapınız gereği aşırı duygusal oluşunuz bu dönemde sizi biraz frenleyecek. Aksine düşünmeden yaşamanız sizin için daha olumlu olacaktır. Plansız bir şekilde ufak bir tatile çıkacaksınız.