Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar Güncel Kalp Çarpıntısı Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Aralık 2020 Burç Yorumu: Bölüm-1

 Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Aralık ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)

   eÇift‘in sevgili koçları yılın bu son evresinde daha ferahlamış ve dingin hissedeceksiniz. Dikkatli olduğunuz bir Kasım ayını geride bıraktınız. Artık rahat nefes alabilirsiniz. Bazı ailevi konularda canınız sıkılabilir ama sabredip engin bilgileriniz ile sükuneti sağlayacaksınız. Maddi konularda yeni yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz tam zamanı. Aşk yaşamınızda hareketlenmeler söz konusu. Daha önce etkileşimde olduğunuz kişi tekrar gündeminize gelebilir. Yeni yılda daha büyük değişimler yaşayacaksınız. Bu değişimler öncesi bu ay sakinliği doyasıya yaşayın.

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

Aralık ayında biraz durup kendinizi dinlemeniz gerekecek. Maddi konularda temkinli olmanızda fayda var. Bereketli bir dönemdesiniz ama her ihtimale karşı savurgan olmayın. Aşk konusunda yeni yılı beklemeniz en güzeli. Çünkü kendinizi hala tam emin hissetmiyorsunuz. İlişkinin getireceği sorumluluklar gözünü korkutuyor. Uzun zamandır beklediğiniz haber sonunda size ulaşacak. Resmi evraklar ile uğraşmanız gerekebilir. Yeni yıla daha rahat girmek için geçtiğimiz seneden kalan bütün hesaplaşmalarınızı bitirmek isteyeceksiniz. Yeni yıl yeni bir sayfa açmak için uzun zamandır beklediğiniz bir dönem olacak.

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcu için yüzleşmelerin bol olduğu bir ay olacak. Korktuğunuz veya çekindiğiniz konularda sonunda harekete geçeceksiniz. Hayatınızın kontrolünü ele alacak ve sizin için çok parlak geçmeyen bu seneye bir nokta koyacaksınız. Maddi konularda sıkıntılı günler geçirebilirsiniz. Ailenizde özellikle size ihtiyacı olan insanlar mevcut. Onların arzularını öncelikli hale getirip kendinizi ikinci plana atacaksınız. Bazı iş teklifleri gelecek ama sizin için aile öncelikli olacak. Aşk hayatınızda herhangi bir hareketlilik olmayacak. Ama yeni yıldan sonra büyük değişimler kapıda.

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

Yengeçler için şanslı ve bereketli bir ay olacak. Özellikle uzun zamandır eÇift üzerinden iletişim halinde olduğunuz kişiyle ciddi bir seviyeye gelmek isteyeceksiniz. Kariyerinizde de yükseliş söz konusu. Uzun zamandır beklediğiniz terfiyi alacaksınız. Üzerinizde yorgunluk hissedebilirsiniz ama silkelenip kendinize gelin. Zira hayatınızdaki olumlu gelişmelerin gerçekleşmesi size bağlı. Bir an bile negatif enerjiye yer veremezsiniz.

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aralık ayı aslanlar için yeni zevkler ve keşifler edineceği bir ay olacak. Küs olduğunuz kişilerle aranızı yeniden düzelteceksiniz. Geçmişte kırdığınız, dargın olduğunuz insanlar ile aynı ortamlarda bulunacaksınız. Özlem duygusu elinizdeki değerlerin ne kadar önemli olduğunu size tekrar hatırlatacak. Aşk hayatınız biraz durgun. Kafanızda hala acaba doğru kişi mi? sorusu dönüp duruyor. Kendi aşk hayatınız biraz durgun olsa da çöpçatanlık konusunda bayağı hareketli zamanlar geçireceksiniz. Hobi olarak edindiğiniz yeni keşfiniz size çok farklı iş kapıları açabilir.

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

Başaklar için sabrın ne demek olduğunu iyice öğrenecekleri bir ay olacak. eÇift üzerinden uzak mesafedeki biriyle ya tanıştınız ve güzel sohbetiniz var veya tanışmak üzeresiniz. Başlarda biraz umutsuz gibi gelse de lütfen iletişiminizi devam ettirin. Zira o aradığınız kişi olma potansiyelini fazlasıyla taşıyor. Alınganlıklar yüzünden sevdiğiniz kişilerle aranız bozulabilir. Yalnız kalmanız gereken dönemlerde pek iletişimde halinde olmazsanız daha iyi olacaktır. Maddi konularda çıkmaza girebilirsiniz. Yeni bir iş yeni bir sektör arayışı içinde olacaksınız.