Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Kalp Çarpıntısı Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Kasım 2020 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Kasım ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

eÇift terazileri için oldukça yüksek tempolu bir ay geliyor. Kemerlerinizi bağladıysanız başlıyoruz. Öncelikle duygusal bağlarınız konusunda oldukça dikkatli olmalısınız. Aile ve sevgiliniz ile olan iletişiminizde mayın tarlasında gibi dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. İleride oluşabilecek sorunların sinyalleri şimdiden belli bu belirtileri ön görüp bazı ayrımlar yapmanız gerekebilir. İş yaşamınızda sizin başarısız olmanızı isteyen bir sürü kişi veya kişiler mevcut. Onlara karşı gardınızı asla indirmeyin. Çok yakın bir dostunuz size uzun süredir sakladığı bir sırrını açıklayacak. Duyacağınız sır pek hoşunuza gitmeyebilir. Ama daha durun bitmedi. Çevrenizde anlaşmazlık yaşayacak sevdikleriniz mevcut. Onları bir arada tutmakta yine bu dönemde sizin göreviniz olacak. Bunları yazarken biz yorulduk umarız bu zorlu süreci kolay atlatırsınız.

AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

eÇift’ in güzel akrepleri için iki güzel bir tane de orta şekerli haberlerimiz var. Güzellerden başlayalım. Öncelikle hayatınızı derinden değiştirecek bir gelişme yaşayacaksınız. Kasım ayından sonra yaşamınızda bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Tabi ki pozitif anlamda. Diğer iyi haber ise uzun zamandır haber beklediğiniz kişiden sonunda bir hamle gelecek. Ama dikkatli olun sizi deniyor olabilir. Tavrınızdan vazgeçmeyin. İş yerinizdeki karmaşık durumları çözüme kavuşturuyorsunuz. Maddi olarak elinize yüklü bir miktar geçecek. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekecek. Güzel bir iş teklifi alacaksınız.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Yaylar için karmaşıklığın bol olacağı, eski sevgililer ile yüzleşmelerin yaşanacağı bir dönem olacak. Üstünüzdeki eski ne varsa atıp tamamen yenilenmek istiyorsunuz fakat geçmişteki saplantılı kişiler bir türlü yakanızı bırakmıyor. Onları boş verip önce kendi içinizde gerçekten bitirmeniz gerekiyor. Kafanızı karıştırmalarına izin vermeyin. Bu dağınıklığı ortadan kaldırabilirseniz gelecek dönemde önünüzü daha net görebileceksiniz. Sevdiğiniz biri için taviz vermeniz gereken bir olay yaşayacaksınız. Başta pişmanlık duyacaksınız fakat bu durum size sonradan çok iyi gelecek ve iyi ki yapmışım diyeceksiniz. Zorda kalan bir dostunuz için bir miktar borcun altına girebilirsiniz. Bu ay ki rüyalarınıza çok dikkat edin. Size gönderilen bazı işaretlere iyice odaklanın ve temkinli davranın.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

eÇift üyesi oğlaklar için aşk anlamında durgun geçecek. Yeni insanlar tanıyacaksınız. Ciddi olarak adım atmayacaksınız. Karşınızdaki kişinin niyetini tam olarak çözemiyorsunuz. O yüzden savunmada kalarak emin olduktan sonra harekete geçmeyi uygun göreceksiniz. Zira bu dönemde daha çok iş ve maddi konularda şansınız yüksek olacak. Her zaman ki gibi gayret ve azimle taçlandırırsanız harika bir ay geçirebilirsiniz. Uzun süredir almayı düşündüğünüz eşyaları almak için harekete geçeceksiniz. Gayri menkul yatırımı yapmak için doğru zaman olabilir. Geçmişten gelen çözülmemiş bazı sorunlar canınızı sıksa da sevdikleriniz ile birlikte bu dönemi rahat geçireceksiniz. Misafire hazırlıklı olun.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcu için takkesini önüne koyup düşünme ve hesaplaş için en uygun zaman diyebiliriz. Daha önce yapmanız gereken yüzleşmeleri sonunda yapacaksınız. İş hayatınızda sıkı pazarlıklara gireceksiniz. Hakkınızı sonuna kadar arayacak, hak ettiğiniz zammı alacaksınız. Sağlık açısından dikkatli olmanızda fayda var. Yakın olduğunuz kişiler ile bir çok derdiniz paylaşacak çok farklı bakış açıları kazanacaksınız. Hala aşk konusunda kafa karışıklığı devam ediyor. eÇift üye olmak varken hala aşk yok diye yakınmanız yersiz. Her hafta farklı üye önerisi olan ciddi arkadaşlık ve evlilik sitesi dururken başka yerlerde çare aramak neden?

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

Oldukça üretken bir döneme giriyorsunuz. İş yaşamınızda daha önce görmediğiniz kadar takdir göreceksiniz. Çevrenizde herkes ya nişanlanıyor ya evleniyor. Bir sürü organizasyona katılmanız gerekebilir. Bu durum sizde acaba ben ne zaman evleneceğim? Sorusunu sormak yerine aksine evlilik fikrinden giderek uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Tam da bu dönemde bu fikrinizi değiştirebilecek insan ile tanışacaksınız. Sanırım bu kişinin eÇift üyesi olduğunu söylememize gerek yok. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ailenize maddi olarak destek olacaksınız. Uzun süredir beklediğiniz haber sonunda gelecek. Taşınma veya şehir değişikliği olabilir.