Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Kalp Çarpıntısı Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Kasım 2020 Burç Yorumu: Bölüm-1

 Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Kasım ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart- 21 Nisan)

Kasım ayı boyunca oldukça dikkatli olmanız gereken bir döneme gireceksiniz. Ailevi sorunlar ile boğuşacak, yakın çevrenizdeki bazı negatif olayları çözmeniz beklenecek. Maddi olarak dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. İçinizde uzun süredir barındırdığınız endişeleri artık bir kenara atacaksınız. eÇift ‘te beklediği o kişiden artık haber gelecek. Bazı sorunlar dolayısıyla yeteri kadar vakit ayıramıyordu ama artık bütün ilgisi senin üstünde olacak. Beklenmedik seyahatlere hazırlıklı olmandan fayda var.

BOĞA

(21 Nisan- 21 Mayıs)

eÇift üyesi boğa burçları için Kasımda aşk başkadır diyoruz ve harika gelişmelere gebe olacağını müjdelemekten büyük sevinç duyuyoruz. Romantizmin doruklarını yaşayacaksınız. Beklediğiniz doğru insan size sonunda gelecek. Kariyer basamaklarını üçer beşer çıkmaya başlıyorsunuz. Maddi olarak da refaha ereceğiniz bir pozisyona kavuşuyorsunuz. Harcama yaparken yine de dikkatli olmanızda fayda var. Hediyeler ve sürprizler ile dolu bir ay geçireceksiniz.

İKİZLER

(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcu için güzel bir dönem olacak. Çevrenizde rol modeli olarak değer göreceksiniz. Yaratıcı ve aydın görüşleriniz bir çok insanı etkileyecek. Özellikle kendinizden gençlerin akıl danışacağı bir bilgi kaynağı olacaksınız. Maddi konularda beklemenizde fayda var. Geçmişten bazı kişiler sizi rahatsız edebilir. Sizinle hesabını kapatmayan insanlar ile yüzleşmeler yaşayacaksınız. eÇift‘ e hala üye olmayan ikizler lütfen bir an önce profilinizi oluşturun. Profil açıp hala tam anlamıyla doldurmayan ikizler ise böyle yaparak mutluluğu erteliyorsunuz lütfen yapmayın. Kasım döneminde aşka dair emareler var ama onları sizin arayıp bulmanız gerekiyor.

YENGEÇ

(21 Haziran-22 Temmuz)

Aşk demek yengeç demek! Aşk nerede başlar? Tabi ki eÇift ! Güzel yengeçler hadi bakalım sonbahar sizin yükselişte olacağınız bir dönem olacak. Çevresel etmenlere aldırış etmeden kendi kurallarınız ile tam gaz ileri devam etmeniz gerekiyor. Kasım ayı içerisinde çevrenizde negatif enerjiden örülü bir duvar olacak. Bunun kaynağı ise mutsuz insanlar. Siz, onların aksine tamamen pozitif bir halde nefes alıyorsunuz. Etrafınızda bu tür insanları uzak tutmanız gerekiyor. Aşk hayatınız şahlanıyor iken maddi anlamda sıkışık bir dönem olacak. Ama bu sizin enerjinizi asla düşüremez. Önümüzdeki yaz için düğün planlamalarına bir an önce başlamanız sizin yararınıza.

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Oldukça dengesiz ve çalkantılı bir ruh hali içerisinde olacaksınız. İçsel dengenizi sağlamanız adına meditasyon ve yeni hobiler edinmeniz harika olacaktır. Duygusal anlamda emin olmadığınız adımlar atmamanız da fayda var. eÇift üzerinden uzun zamandır yazıştığınız uzaktaki insan ile ciddi adımlar atabilirsiniz. Biraz cesaret ederseniz yapamayacağınız hiçbir şey yok. Çevrenizde uzun süredir evli olan çiftlerin bazı sorunlarında ara bulucu olacaksınız. Kardeşiniz veya kuzeniniz size bebek müjdesi verecek. Maddi olarak beklediğiniz terfiyi alamayacaksınız ama sabır ederseniz ilerleyen dönemde hak ettiğiniz mevkiye gelebileceksiniz.

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

Başak burcu için yeni başlangıçların ayı olacak. İş anlamında arayışlarda olacaksınız veya yeni bir sektöre geçmeyi düşünüyorsunuz. Mutluluğunuz için bu adımı ciddi olarak atabilirsiniz. Faydasını göreceksiniz. Yenilik demişken hayatınıza yeni insanlar girecek. Topluluk içinde hatırı sayılır bir saygınlık kazanacaksınız. Bazı tatsız münakaşaların arasında kalabilirsiniz ama bu tür durumlardan sakinliğiniz ve lider kişiliğiniz ile rahatça sıyırılabilirsiniz. eÇift ‘e uzun süredir girmediğinizi hissediyoruz bizce bir göz atmanızda fayda var zira sizden mesaj bekleyen birileri olabilir!