Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar Güncel Kalp Çarpıntısı Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Ekim 2020 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Ekim ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Teraziler, Ekim sizin için oldukça bereketli bir ay olacak. Maddi anlamda eliniz güçlenecek. Kariyerinizde sallantılar olabilir. Bu hususta daha sağlam durmalı, üstlerinize kendinizi göstermelisiniz. Bir sürü değişiklik için harekete geçeceksiniz. Temkinli olmakta fayda var. Süre gelen sorunları çözmek için farklı bakış açılarına ihtiyacınız var. Konuyu tek bir noktadan ele alarak çözmeye çalışmanız vakit kaybı olacak. Ailevi sorunlara o kadar çok odaklanacaksınız ki aşk hayatınızı boşlayacaksınız. Neyse ki  eÇift var. Size uygun üye önerileri arasından gönlünüzün ısındığı birini mutlaka bulacaksınız.

AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

   eÇift akrepleri bu ayda kendinize ve çevrenizdekilere çok dikkat edin. Zira dedikoduların hedefi olacaksınız. Yoğun bir trafikte bir sürü insan ile buluşup neyin ne olduğunu anlamaya çalışacaksınız. Dikkatli olun çünkü alacağınız her haber tam doğru olmayabilir. Geleceğe dair bazı yatırımlar yapmak isteyeceksiniz. Bunun için beklemeniz en doğrusu. Sonradan pişman olacağınız adımlar atmayın. Maddi anlamda şansınız artacak bu sizi yanıltmasın. Tutumlu olmanız gereken bir dönemdesiniz. Aynı durum aşk hayatınız içinde geçerli. Yeni kişiler var ama doğrusunu seçip aceleci olmadan adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık) 

Sevgili eÇift yayları Ekim ayında ardı ardına güzel haber alacaksınız. Maddi yönden eliniz bollaşacak. Ödemelerinizin hepsini gerçekleştireceksiniz. Aile ve arkadaş çevrenizde kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü alacaksınız. Kariyer olarak terfi kapıda ama hala zamanı var. Beklediğiniz resmi evrak bu hafta içerisinde elinize ulaşacak. Yüzleşme yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Geçmişteki aşk yaşantınızın izlerini temizlemek istiyorsunuz. Artık sizde yeni bir adıma hazırsınız. Yeni insanlar tanıyıp kendinizi tazelemek isteyeceksiniz. Farklı hobiler edinmeniz sizin yararınıza olacaktır.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

    eÇift’in Oğlakları zorlayıcı bir Ekim ayı sizi bekliyor. Özellikle kariyer anlamında bazı pürüzler canınızı sıkabilir. Maddi olarak tutumlu olmanız gereken bir aydasınız. Aşk hayatınızda da eskilerle mücadele edeceksiniz. Geçmişte yaptığı bir hatadan dolayı ayrıldığınız sevgiliniz tekrar birlikte olmanız için yoğun efor harcayabilir. Bu dönemde çok iyi düşünüp öyle hareket etmelisiniz. İyi gibi görünen seçenekler mutsuzluk getirebilir. Kötü gibi duranlarda ileride size iyi gelebilir. Bunun ayrımını yapmak için sakin bir şekilde düşünüp öyle hareket etmelisiniz. Kendi hayatınıza dair olumlu adımlar atacaksınız. Aynı zamanda da arkadaş çevrenizde de küsleri barıştırıp, bütünlüğü sağlayan kişi olarak görev alacaksınız.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

   eÇift’ kovaları artık uzun zamandır süre gelen döngünün içinden çıkmanın vakti geldi de geçiyor. Sıkılmadınız mı hala? Ne duruyorsunuz o halde. Farklılıklar için adım atmanın vakti geldi. Kendinize yeni bir kıyafet alın, plansız bir şekilde seyahate çıkın. Yeni arkadaşlar edinin. İnsanlara yardım edin. Çevrenize ne kadar faydalı olabilirseniz o derece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Gireceğiniz yeni çevreler size statü de kazandıracak. Geçmişi geçmişte bırakıp yeni bir kişi ile sıfırdan başlamak size iyi gelecek. Gergin dönemleriniz olabilir. Aileniz ile ilgili size anlatılmayan bazı olaylar yaşanmış bunları duyduğunuzda sakin kalıp olayları mantık çerçevesinde ele almanız gerekecek. 

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

   Romantik  ve duygusal balıklar yine hassas bir dönemde olacaksınız. eÇift’te tanışacağınız doğru kişi ile işleri ağırdan almanızda fayda var. Zira önce kendi içinizde emin olmanız gerekiyor. Değişimlerin tam arifesinde olacaksınız. Yeni hayata da yeni taze bir aşk istiyorsunuz. Bunu da zaten sitemizde bulacaksınız. Duygularınızı uçlarda yaşayacaksınız. Çevrenize yansıması da biraz değişik olabilir. Özel döneminizi insanlara önceden söylemenizde fayda var. Kariyer açısından sabretmeniz gerekecek. Aceleci olmayın arzuladığınız hedeflere ulaşacaksınız ama vakit var henüz.