Afrodizyak Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Ekim 2020 Burç Yorumu: Bölüm-1

   Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Ekim ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart – 20 Nisan) 

Ekim ayında koç burcu ciddi sınavlar verecek. Gerek kendi içinde gerek ise çevresine karşı bazı sorumlulukları sınanacak ve yeni kararlar almasını istenecek. Çatışmalarla dolu bir döneme gireceksiniz. Bazen enerjinizin bittiğini hissedeceksiniz ama yorulmadan savaşmaya devam edeceksiniz. Yarım bırakılan işler canınızı sıkacak ve bütün enerjinizi kariyerinize odaklayacaksınız. Sağlık ile ilgili her şey yolunda ama çevrenizde sağlığına dikkat etmeyen kişiler sizi bir nebze üzebilir. Aşk anlamında şansınız hala yüksek. Enerjiniz ile insanları kendinize çekmeye devam ediyorsunuz.  eÇift koçları önümüzdeki baharda dünya evine girebilir diye Eylül ayı yorumlarımızda bahsetmiştik. Bu iddiamız hala devam ediyor. Sakin kalarak bir çok sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

BOĞA

(21 Nisan- 20 Mayıs)

 eÇift ‘in boğa burcu üyeleri için harika bir dönem olacak. Sonbahar sizin içsel yolculuğunuza çıkacağınız ve kendinizi bulacağınız evre olacak. Harika diye tabir ettiğiniz bazı unsurların defolarını görmeye başlayacaksınız. Olaylara ve kişilere daha farklı açılardan bakabileceğiniz bir ay olacak. Planlama gerektiren işler altına gireceksiniz. Aceleci olmaz her şeyi sindirerek düşünür ve yaşarsanız negatif bir durumun oluşmasına imkan yok. Geçmişe bir sünger çekeceksiniz. Sizi üzen bütün kişilerden uzaklaşacak aşka yeni bir şans vereceksiniz. Başlarda zor gibi gözükse de vakit geçince iyi ki yapmışım diyeceksiniz. Bazı anlaşmazlıkların da odağında çözüm sunan bir aracı olacaksınız.

İKİZLER

(21 Mayıs – 21 Haziran)

Ekim döneminde ikizler kendine biraz çeki düzen vermek zorunda. Aşırı stresli ve yoğun duygular yaşayacağınız bir dönem olacak. Kimseyi kırmamaya özen göstermeniz gerekiyor. İkili diyaloglarda sorunlar yaşayabilirsiniz. Kırdığınız kalpleri sonra geri kazanamayabilirsiniz. Hassas bir dönemdesiniz çok dikkat etmeniz gerekiyor. Uzun zamandır süre gelen kararsızlık halinden artık sıyrılacaksınız. Maddi yatırımlar için hiç doğru bir zaman değil. Beklemenizde fayda var. Bu strestli dönemde sosyal aktivitelere zaman ayırmanız sizin için güzel olacaktır.  eÇift’te uygun bir adayla tanışabilirsiniz. Bu dönemde evde daha çok zaman geçirmek isteyeceksiniz. Madem evdesiniz sitemizde şansınızı denemeyi unutmayın. 

YENGEÇ

( 21 Haziran – 22 Temmuz)

eÇift ‘in Yengeç burçları Eylül ayında attığınız cesur adımların meyvelerini Ekim ayında toplamaya başlayacaksınız. Kariyer anlamında terfi ve maddi olarak düzlüğe çıkacaksınız. Uzun zamandır tasarladığınız o yatırım için doğru zaman olabilir. Aşk hayatınızı bir neticeye bağlayacaksınız. Kafa karışıklığına artık bir son vereceksiniz. Gönlünüzden yatan aslana bir şans vereceksiniz. İlişkinin ilerlemesi için emek vermeye hazırsınız. Zaten ertelemeyin yoksa kaçan balık büyük olur. Bu dönemde stresten uzak aşk dolu bir Ekim ayı geçirin.

   

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

eÇift Aslanları gün gelmiyor ki yine kendilerini bir krizin içinde bulmayı başarıyorlar. Sahi bunun için özel bir çaba mı sarf ediyorsunuz? Tam her şey yoluna girdi derken yine tepe taklak olsun diye uğraşıyorsunuz. Bu dönemde gerekirse biraz yalnız kalarak sakinleşmeye çalışın. Daha çok empati yaparak, biraz iç hesaplaşmaların bitirmeniz gerekecek. Maddi olarak rahat bir dönem olacak ama aşk anlamında hatalarını kabullenmeniz gerekecek. Sebepsiz yere hırçın davranmanız size zarar veriyor ve vermeye devam edecek. Duyarlı ve sevimli aslanı geri getirin. Emin olun farkı sizde göreceksiniz. 

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

    eÇift’ başakları için harika bir dönem olacak. Hem maddi hem aşk hayatınızda olasılıklarınız artacak. Uzun zamandır beklediğiniz ve imkansız gibi görünen o kişi size gelecek. Ama hemen sevinç naraları atmaya başlamayın. Onun size gelmesi sadece bir başlangıç. Asıl macera birlikte kuracağınız ilişkideki dengelerin nasıl olacağı ile başlayacak. Size çok ters gelecek bir burca mensup. Ama deli gibi seveceksiniz. Aşkın büyüsü ile kariyer hayatınızı boşlamayın. Aile ile olan sorunların giderilmesinde daha yapıcı olmanız gerekecek.