Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Eylül 2020 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Eylül ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi için Eylül biraz iç hesaplaşmalarla geçecek. Hassas bir dönem olacak ve en ufak tepkilere, olaylara kırılacaksınız. Bu tavrınız sonucu insanlar sizden uzaklaşabilir. Daha çok uysal olmaya özen göstermeniz gerekebilir. Aile ve arkadaş çevrenizde denge unsuru olacaksınız.  eÇift ‘te o aradığınız aşkı bulacaksınız çünkü Ağustos ayında başlayan ”yeni” kavramlar dalgası Eylül ayında da devam edecek. Yeni dostluklar, yeni çevreler ve tabi ki aşk! Bu ay edineceğiniz yeni hobiler ile hiç bilmediğiniz yönlerinizi keşfedeceksiniz. Bu size çok iyi gelecek. Sabırla bu dönemi atlatacaksınız. 

AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

   eÇift akrepleri için rahat ve huzurlu dönem devam etmekte. İyi niyetin temsilcisi olan bu güzide burç için yapılabilecek tek uyarı lütfen herkese karşı bu kadar iyi niyetli davranmayın. Zira çevrenizde kuzu postunda kurtlar ziyadesiyle fazlalar. Bu sakin tavrınız ve pozitif enerjiniz çevrenize de sirayet edecek. Bu dönemde dertlere derman olacaksınız. Sizi de dinleyecek. paylaşımlarda bulunacak bir dost edineceksiniz. Aşka dair bir aceleniz yok. Yavaş ve emin adımlarla ilerlemek istiyorsunuz. Daha çok kariyer odaklı bir dönemdesiniz. Aşkı ikinci plana atmışsınız. Ailede bazı huzursuzluklar olabilir ama sizin güzel enerjiniz dengeyi geri getirecektir. 

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık) 

Sevgili eÇift yayları Ağustos ayından sonra artık değişimin ilk emarelerini görmeye başlayacaksınız. Hayata olan bakış açınızdan tutun da bir çok alanda farklılaşmaya başladığınızı hissedeceksiniz. Aldığınız kararların arkasında durmanız gereken bir dönem. Size çok enteresan gelecek kararlar alacaksınız. Bu ben miyim? diye kendinize çok soracaksınız. Ama korkmayın bu sizsiniz! Yeniliklere karşı açık olduğunuz müddetçe pozitif ilerlemeniz durmayacak. Aşk hayatınızda da hareketlenmeler başlıyor. Hiç olmaz dediğiniz bir insan ile ciddi bir yola girebilirsiniz. Yeni iş tekliflerini değerlendirmeye almakta fayda var. Unutmayın mottonuz ”Ne varsa yeniliklerde vardır.”

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

    eÇift’in Oğlakları kendinizi ”sürprizlere” hazırlasanız iyi edersiniz zira Eylül ayı ağzınızı bir karış açık bırakacak gelişmelere sahne olacak. Aşk hayatınız coşacak resmen. Bir değil, iki değil, tam üç kişi yakın zamanlarda size açılacak. Şaka yapmıyoruz! Gerçekten yoğun ve bol sürprizli bir ay olacak. Bu da yetmeyecek üstüne terfi veya dolgun ücretli bir iş teklifi alacaksınız. Bir anlamda ciddi kararların alınacağı bir döneme girmiş bulunmaktasınız. Sakin kalıp, mantıklı kararlar almanız gerekecek. Tabi iş anlamında. Aşk meselelerinde artık gönlünüz kimi seçerse onunla bir yola çıkacaksınız. Her şey bu kadar harika ilerlerken lütfen arkadaş çevrenize dikkat edin. Kıskançlık ve haset dolu enerji size negatif etki edebilir. Daima pozitif olan auranızın kirlenmesine izin vermeyin.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

   eÇift’ kovaları Eylül ayında bayağı aktif olacaksınız. Sürekli bir plan ve proje üzerinden kafa patlatacaksınız. Atak bir ruh halinde olmanız güzel ama dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle yatırım yaparken iki defa düşünmelisiniz. Maddi olarak ilerleyen dönemlerde zorluk yaşamamak için danışmadan bir hamlede bulunmayın. Aşk hayatınızın sekteye uğradığını söylemek zorundayız. Bunu birazda kendinizi yalnızlaştırarak siz yapıyorsunuz. Geçmişte yapmış olduğunuz hataların telafi şansı çıkacak ve vicdanen rahatlayacaksınız. Aşk uzağınızda değil sadece biraz kendinize güvenmeniz gerekiyor. İçinizdeki o cevheri biraz parlatmanız mutluluğa giden yolda size en büyük ışık olacak.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

   Ağır bir yüzleşme döneminden çıkan balıklar için sıra geldi harekete geçmeye. Artık bir maniniz yoksa Balık burcu sizi piste alalım zira uzun zamandır hareketsiz yaşıyorsunuz. Biraz canlanıp hayata karışma vakti geldi. İş yaşamınızda yeni teklifler alacaksınız. Kendinize tamamen bambaşka bir yol çizmek isteyeceksiniz. Duygusallığınız sizi engelliyor onu bir kenara bırakarak yeni adımlar atmaya başlayabilirsiniz. eÇift’in aşk konusunda size desteği her zaman olacaktır. Siz önce hayatınıza dair almış olduğunuz kararları uygulamaya başlayın. Sağlık ile ilgili dikkatli olmanıza fayda var.