Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar Güncel Kalp Çarpıntısı Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Eylül 2020 Burç Yorumu: Bölüm-1

   Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Eylül ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart – 20 Nisan) 

Koç burcu Eylül ayı size çok iyi gelecek. Sabırla beklediğiniz bütün planlarınız gerçekleşecek. Aile ile ilgili bazı negatif olaylar yaşayabilirsiniz. Dargınlığı fazla uzatmamanızı tavsiye ederiz zira maddi ve manevi olarak yaşayacağınız rahatlıklar sonucu kırdığınız kişiler için büyük pişmanlık hissedebilirsiniz. Sonbaharın habercisi bu ayda ileriye doğru emin adımlar atacağınız bir dönem olacak. Sağlıkla ilgili kontrollerini aksatmayın. Aşk hayatınızda sonunda o güzel mutluluğa erişeceksiniz. Size zaten geçen aydan bunu ilk emarelerini göreceğinizi belirtmiştik. Kim bilir belki  eÇift koçları önümüzdeki baharda dünya evine girebilir. Tek yapmanız gereken pozitif enerjinizi asla bozmayın ve geçmişe değil geleceğe odaklanın.

BOĞA

(21 Nisan- 20 Mayıs)

 eÇift boğaları için güzel haberi en başından verelim. Sonunda beklediğiniz kişiden bir haber gelecek. Bir mesaj veya bir arama ile hak ettiğiniz mutluluğu yakalayacaksınız. Aşk hayatınız sonuna yoluna giriyor ama iş hayatınızda dikkatli olmanızda fayda var. Adımlar atarken iki defa düşünmeniz gerekecek. Kararsızlığın hakim olduğu bir döneme giriyorsunuz. Lütfen, fikirlerine saygı duyduğunuz, güvendiğiniz kişilerden tavsiyeler alın. Tek başınıza kararlar vermekten kaçının. Resmin tamamını görmekte zorlanacaksınız. Seyahatler yapacaksınız ve mekan değiştirmek gibi bir planınız var. Uzun zamandır haber alamadığınız eski dostlarla bir buluşma yaşayacaksınız. Biraz daha maziyi yad edeceğiniz hoş anıların canlanacağı ama geleceğe dairde emin adımların atılacağı bir sonbahara giriyorsunuz.

İKİZLER

(21 Mayıs – 21 Haziran)

Eylül ayı İkizler için tek başlarına kalmak isteyecekleri, herkese mesafe koyacağı bir dönem olacak. Yazın o hareketli ve canlı enerjisini sonbahara girişte biraz kaybedeceksiniz. Lütfen bu dönemde ciddi kararlar almamaya özen gösterin. Sevdiğiniz bir kişi var ama biraz daha düşünmeniz gerekecek. Alacağınız acele karar ileride pişmanlık duymanıza sebep olabilir. İş hayatınızda yeni teklifler alacaksınız. Güçlü durmanız gereken bir dönemdesiniz. Duygusal çalkantılar hissedeceksiniz. Biraz sancılı bir ay olacak ama sonrası için önünüz ferah. Maddi anlamda harcamalarını kontrol etmelisiniz.  eÇift’e üyeliğiniz yoksa mutlaka güzel bir profil oluşturmalısınız. Zira kendi kendinize kalacağınız bu dönemde yeni insanlar tanımak size iyi gelecektir.

YENGEÇ

( 21 Haziran – 22 Temmuz)

eÇift ‘in Yengeç burçları artık ayağa kalkıp cesur adımlar atmanın zamanı geldi. İş yaşamınızda yükselişe geçmek için kendinizi göstermeniz gerekiyor. Kabuğunuzu kırıp ben buradayım demezseniz büyük fırsatlar kaçıracaksınız. Aşk hayatınız biraz tatsız gibi duruyor. Eski ayrılıkların travmalarını hala üstünüzden atamamışsınız. Kendinizi sorgulamanız gereken bir dönemde olacaksınız. Lütfen enerjinizi asla düşürmeden hayatınıza devam edin. Bazı aksaklıklar boş vermenize sebep olabilir ama siz dik duruşunuzu asla bozmayın. Size huzur veren kişilerle seyahate çıkabilirsiniz. Dış görünüşünüzde radikal değişimler düşünüyorsunuz. Emin olduğunuz her konuda adım atmaktan korkmayın. Pişman olmayacaksınız.

   

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

eÇift Aslanlarına müjdemizi verelim. Uzun zaman süren o depresif dönem artık bitti! Bu süreçte inancını ve umudunu asla kaybetmeyen Aslan burcunu gönülden tebrik ediyoruz. Cefa dönemi bitti artık sefa zamanı. Öncelikle aşk hayatınızda beklemediğiniz bir değişim olacak. Platonik olarak hoşlandığınız kişiden duygularınızın karşılıksız olmadığına dair ilk emareleri görebilirsiniz. Maddi anlamda elinizi bollaşacak. Geçmişte yapmış olduğunuz bir yatırımın size getirisi olacak. Zor dönemde, insanlara karşı  toleransınız iyice düştü bu bazı kararlar almanızda etki edebilir. Çevrenizde size artık samimi gelmeyen kişilerin varlığını hissedebilirsiniz. Temizlik şart gibi görünüyor. Şanslı ve kendinizi odak noktasına alacağını döneme giriyorsunuz. 

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

   Başaklar için Eylül önemli kararların alınacağı bir dönem olacak. Zaten Ağustos yorumunda bunun ipucunu vermiştik. Aşk hayatınızdaki gelişmeleri oturup ince eleyip sık dokumalısınız. Artıları, eksileri neler gözden geçirmelisiniz. Bu dönemde bol bol empati yaparak emin adımlarla ilerlemeniz gerekiyor. Bu dönemde hayata dair önemli çıkarımlarda bulunacaksınız. Güven ve dostluk ilişkileri minvalinde bazı süreçlerden geçeceksiniz. Sonunda ise gerçek dost ve düşmanlarınızı tanıyacaksınız. eÇift’ te olduğu gibi birileri insanları sahte mi? Yoksa gerçek mi ? kontrolünü sağlayabilse. Ama hayat bu yaşamadan öğrenilmiyor. Sevgili başaklar çok güzel hayat dersleri alacağınız bir döneme giriyorsunuz.