Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Ağustos 2020 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Ağustos ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi için Ağustos demek ”Yeni” demek. Yeni çevre, yeni bir iş, yeni hobiler ve en önemlisi de yeni bir aşk! Terazi için en beklenmedik  anda güzel ve yoğun bir aşk onu gelip bulacak. Planlarınızda olmadığı için birden afallayacaksınız. eÇift ‘e üye olduğunuz güne şükran duyacaksınız zira bu kişi size site üzerinden ulaşacak. Öyle gelip geçici bir heves değil ciddi adımların atılacağı bir ilişki olacak. Beklediğiniz ve hak ettiğiniz o aşk sonunda sizi bulacak. Çevrenizde de güzel evlilik haberleri olacak. Aileniz ile düğün hazırlıklarını tasarlamaya başlayın!

AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

   eÇift akrepleri için rahat ve huzurlu bir ay olacak. Geçen aydan kalan negatif enerjinizi aza indireceksiniz. Daha iç huzurunuzu bulacağınız ve kırdığınız kişilerle tekrar barışacağınız bir dönem olacak. Aşk hayatınız hala durgun ama son demleri artık. Sonbahar size ferahlık getirecek. İş alanında terfi alacaksınız. Projeleriniz ilgi görecek ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Uzaktan misafirleriniz olacak ve miras ile ilgili konularda hukuki yollara başvuracaksınız. 

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık) 

Sevgili eÇift yayları Ağustos ayı sizin tamamen kendinizi yenileyeceğiniz bir dönem olacak. Yeni hobiler ve yeni insanlar tanıyacaksınız. Sıkı durun ama ülke değiştireceksiniz. Ciddi bir değişim olacak. Aşk anlamında bu değişimin etkileri yüzünden beklemede ama çokta uzakta değil. Alışkanlıklarınız, uyku düzeniniz bütün bunlar kökten değişecek. Sağlığınız ile ilgili kontrolleri aksatmayın. Maddi olarak büyük feraha ereceksiniz.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

   Bu yaz eÇift’in Oğlakları için evlilik kesin diyebiliriz. Haziran ayında başlayan bu bereketli dönem Temmuz ayında da devam edecek diye geçen aylarda belirtmiştik. Yazın son demlerini yaşarken oğlaklar için aşk kapıları sonuna kadar açık. Sadece kendi aşk hayatınızı düzene sokmakla kalmıyor çevrenize de bu hususta yardımcı oluyorsunuz. Maddi olarak biraz dikkatli olmanızda fayda var. Gereksiz harcamalar ileride başınızı ağrıtabilir. Bol bol seyahat edeceğiniz bir dönem olacak.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

  Aşk için doğru adres eÇift’ , doğru kişide kova burcu olacak. Evet bu dönemde karşınıza sizinle aynı burçtan bir kişi çıkacak. Bir çok ortak noktanızın olması sizi şaşırtacak. Hatta aynı zamanlarda aynı ortamlarda bulunmuşsunuz fakat kaderiniz sizi anca bir araya getirmiş olacak. Film gibi bir senaryo olarak düşünebilirsiniz fakat gerçekten böyle güzel bir sürpriz yaşayacaksınız. Ağustos ayı size uğurlu gelecek. İş yaşamınızda da beklediğiniz yükselişi gerçekleştireceksiniz.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

   Balıklar için tam bir yüzleşme dönemi olacak. Bazı olumsuz haberler duyacaksınız ve bunun sonucunda da hesap soracaksınız. Geçmişin yükünü artık omuzlarınızdan atıyorsunuz. Enerjinizi düşüren her kim varsa artık sizin hayatınızda yeri olmayacak. Duygusallığı kenara bırakıp daha radikal kararlar alacaksınız. eÇift’in seçkin üyeleri arasından size uygun bir adayın olduğunu lütfen unutmayın. Aşk hayatınızdaki durgunluğun son evreleri. Yazın bitmesiyle birlikte yükselişe geçeceksiniz.