Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Ağustos 2020 Burç Yorumu: Bölüm-1

   Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Ağustos ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart – 20 Nisan) 

Koç burcu Ağustos ayını oldukça hareketli geçirecek. Yeni hobiler, yeni arkadaşlıklar, eğlenceli bir çok ortamda bulunacaksınız. Aileniz ve sevdiklerinizle daha çok zaman geçireceksiniz. Kariyer odaklı bir döneme giriyorsunuz. Yeni teklifler ve terfi kapıda. Çok şanslı olacağınız bir dönem olacak. Hayati kararlar alırken fazla pozitif enerjiye kapılmayın. Aşk hayatınızda istediğinizi pek bulamadınız. Bu dönemde biraz daha sakin ve düşünerek geçireceksiniz. Acele etmeden emin adımlarla yürümek istiyorsunuz. Çok sevdiğiniz bir dostunuz veya ailenizden birisi bu ayda evlenebilir. Ciddi kararların arifesinde olacağınız bir Ağustos geçireceksiniz. eÇift koçları için sonbahar aşkın mevsimi olabilir. Yazın son demlerini güzel geçirmenizi temenni ederiz.

BOĞA

(21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğalar o güzel enerjilerini bu yeni dönemde de sürdürecekler. Ağustos ayı sizin kendinizden çok sevdiklerinizin sorunları ile uğraşacağınız bir ay olacak. Gayrimenkul alımı, ev değiştirme, yatırım alanlarında maddi olarak sizi bir adım ileri götürecek adımlar atacaksınız. Beklemediğiniz bir zamanda seyahate çıkacaksınız. Evde daha çok zaman geçirerek iç hesaplaşmalarınızı yapacaksınız. Aşk için biraz beklemede kalmayı tercih edeceksiniz. Bazı denemelerin olumsuz sonuçlanması cesaretinizi kırmış olabilir ama pes etmek yok. eÇift her daim sizin yanınızda!

İKİZLER

(21 Mayıs – 21 Haziran)

Temmuz ayını hesaplaşmalarla geçiren İkizler için bu ay ilaç gibi gelecek. Çözülmeyi bekleyen sorunlar nihayete erecek. Hem maddi hem manevi her alanda ferahlayacaksınız. Depresif ruh halinizde arıyorsunuz. Yüksek enerjiniz ile yeni bir aşkın sinyallerini veriyorsunuz. Kendinizde bir çok değişiklik yapmak isteyeceksiniz. Aileniz ile olan sorunlarınız tamamen ortadan kalkacak. Birleştirici bir unsur olarak insanları etrafınızda toplayacaksınız. Kişisel gelişiminiz için bayağı bir efor harcayacaksınız. Yeni bir iş sektörünü denemek için bazı girişimleriniz olacak. Ağustos ayında mutlaka eÇift’i ziyaret edin çünkü o doğru insan sizi bekliyor.

YENGEÇ

( 21 Haziran – 22 Temmuz)

eÇift ‘in Yengeç burçları için Ağustos biraz gerilimli başlayacak. Gerek kendi içinizde gerek aileniz ile olan zıtlıklar sizi negatif anlamda etkileyecek. Enerjinizi yüksek tutup iş odaklı alanlarda başarı için kullanabilirsiniz. Bu dönem daha çok maddi konularla zaman geçireceksiniz. Gelecek dönemlerde bir yatırım için planlamalara başladınız ilk adım olarak bazı fikirlerinizi hayata geçireceksiniz. Aşk hayatınızda geçmişten gelen insanlar ile uğraşacaksınız. Geri dönüş yapmak isteyenler olacaktır. Ağustos ayında yeni olarak sadece projeleriniz mevcut. Ama sonbahar sizin için büyük değişimlere gebe olacak. Yazın son ayında enerjinizi yüksek tutarak gelecek dönemler için algılarınızı açabilirsiniz.

   

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

eÇift Aslanlarının nedir bu çektikleri yeter artık! 2020 yılı hiç uğurlu gelmedi aslanlar için. Ağustos ayında durgunluk devam edecek. Yeni karar almak için lütfen biraz daha bekleyin. Sağlık ile ilgili kontrollerinizi aksatmayın. Çevrenizde bir temizliğe gideceksiniz. Fazlalık olarak gördüğünüz, size negatif enerji veren kişilerle iletişimi keseceksiniz. Bu dönemde sakin kalmaya çalışın. İstemeden de olsa kırıcı kelimeler sarf edebilirsiniz. Daha çok kendiniz ile kalmanız iyi olacaktır. Bu dönem bittikten sonra sonbahar sizin yeniden doğumunuz olacak. Çok az kaldı sevgili aslanlar.

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

   Başaklar için Ağustos tam bir köşe kapmaca oyunu şeklinde geçecek. İş yaşamınızda bazı olayların merkezinde bulacaksınız kendinizi. Aİle ile olan sorunlarda da yine kilit roller üstleneceksiniz. Yapınız gereği titiz ve detaycı olduğunuz için sizin görüşleriniz ve fikirleriniz çok değer görecek. Ama ayın sonuna doğru güzel bir aşk sizi bekliyor. Çevrenizde yoksa bile  eÇift’te size uygun adayı bulabilirsiniz. Mücadele içinde geçecek bir dönemi güzel bir aşk ile noktalayacaksınız. Pardon virgül koyacaksınız diyelim zira sonbahar başaklar için enteresan olaylar gebe olmaya aday.