Afrodizyak Arkadaşlık Aşk Burç Yorumları Burçlar eÇift Evlilik Güncel Ruhun Gıdası Yaşam

eÇift Temmuz 2020 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Temmuz ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi için Temmuz ayı sosyalleşmenin, seyahatlerin ayı olacak. Resmen elinizde bavulunuz kah orada kah burada olacaksınız. Aileniz ile ilgili bazı negatif olaylar meydana gelebilir ama ciddi konular değil. Sizin aracılığınız ile olaylar çözüme kavuşacak. Arkadaş çevrenizde temizlik yapabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınız ile yollarınızı ayırabilirsiniz. Bu size iyi gelecek. İş hayatınızda yeniliklere gebe gelişmeler olabilir. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Aşk hayatınızda yükseliş devam ediyor. Belki eÇift bu konuda size yardımcı olabilir. Seçenekleriniz arasından en doğru kişiyi seçeceksiniz. 

AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

   Zorlu mücadelelerin olacağı bir döneme giriyorsunuz. Hem iş hem aşk hayatınızda gardınızı asla indirmeyin. Ciddi kararlardan uzak durun zira hiç doğru bir zaman değil. Daha önce eÇift üzerinden iletişim kurduğunuz birisi size geri dönüş yapabilir. Kontrollü bir dönem olacak. Bazı negatif duyumlar alacaksınız ama çok kulak takmayın. Önemli sizsiniz ve insanların dedikodularına asla aldırmayın. Ağustos sizin için daha aydın olacak.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık) 

Sevgili eÇift yayları Temmuz ayı çok daha büyük sürprizlere gebe olacak diye önceki ayda belirtmiştik. Sıra geldi o güzel sürprizlere. Hayatında birisi olan yaylar için evlilik kararı alınabilir. Yalnız yaylar ise aşk kapıda. Dikkat edin ince eleyip sık dokumanız gerekecek. Zira yanlış kararlar alıp inatlaşarak kendinize zarar verme ihtimaliniz var. Maddi olarak borçlarınızı kapatacağınız bir ay olacak. Terfi alabilir veya yeni bir işe başlayabilirsiniz.Pozitif enerjini korumanız gereken bir dönemdesiniz.

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

   Bu yaz eÇift’in Oğlakları için evlilik kesin diyebiliriz. Haziran ayında başlayan bu bereketli dönem Temmuz ayında da devam edecek. Hala geç kalmış değilsiniz sevgili oğlaklar. Aile ve yakın çevrenizden nazar değebilir lütfen dikkat edin. Olumlu gelişmeleri herkes ile paylaşmayın. Bazı insanların negatif enerjisi sizi yorabilir. Ruhsal olarak aşırı rahat ve huzurlu olacaksınız. Maddi yatırımlar için çok doğru bir dönemdesiniz. Şehir veya ev değiştirebilirsiniz.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

   Yeni heyecanlar ve projeler için deli gibi çalışacaksınız. Disiplinli bir tutum takınırsanız uzun zamandır düşlediğiniz başarılara sonunda erişebileceksiniz. Aşk için doğru adres eÇift’ olacak çünkü uzun mesafe ilişkisi yaşama ihtimaliniz var. Hayatınıza girecek doğru insan ile aynı şehirde değilsiniz ama o kişi ile iletişim için doğru adrestesiniz. Maddi konularda hırs yapmadan sakin kararlar vermeniz gerekiyor. Sağlık için ise geçmişte almış olduğunuz tedbirlerin geri dönüşü harika olacak.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

   Balıklar için daha çok maddi konular ve ailevi problemler ile geçecek bir ay olacak. Temmuz’da plan program içinde olacaksınız. Geçen ay için var olan kısmetli dönem hala devam etmekte. eÇift’in başarı hikayelerinde yeriniz alabilirsiniz. Yakın çevrenize hem manevi hem de maddi destek olacaksınız. Enerjiniz biraz düşebilir ama yılmadan emin adımlarla devam etmeniz gerekiyor. Egzersizlere devam sevgili balıklar. Bu inadınız size olumlu geri dönüşler yaşamanıza sebep olacak. İş yaşamınızda uzun süredir düşündüğünüz değişikliği bu ay içerisinde yapabilirsiniz.