Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Temmuz 2020 Burç Yorumu: Bölüm-1

   Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Temmuz ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart – 20 Nisan) 

Koç burcu için Temmuz ayı oldukça hayati önem taşıyor. Yaşamınıza dair önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. İş hayatınızda bazı olumsuzluklar canınızı sıkabilir. Ruhsal olarak aksi ve agresif hissedebilirsiniz. Bazı durumlar sizi çileden çıkarabilir. Dostlarınız ve aileniz ile münakaşalardan kaçınmanızda yarar var zira sonradan pişmanlık duyabilirsiniz. Maddi olarak bazı zorluklar yaşayabilirsiniz ama sevdikleriniz size yardımcı olacaklardır. Aşk hayatında biraz beklemede olacaksınız. Ama bu dönemde karşınıza yeni çıkan kişileri de ciddiyetle değerlendireceksiniz. eÇift üyeleri arasında size en uygun adayı bulmanız içten bile değil. Sevgili koç burçları için büyük aşkın zamanı var ama çokta uzakta değil.

BOĞA

(21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğalar için Temmuz yenilikler ayı olacak. Beklediğiniz terfi haberi kapıda. Ailenizin sizinle gurur duyacağı bir yükseliş yaşayacaksınız. Hayatınıza dair yenilikler gerçekleştireceksiniz. Uzun zamandır denemeyi istediğiniz hobiler için vakit yaratacaksınız. Kafanızdaki kişi için kararı bu ayda vereceksiniz. Emin adımları atacağınız bir dönem olacak. Maddi olarak feraha kavuşacaksınız. Ama harcamalar konusunda dikkatli olmanızda fayda var zira savurganlık sizin en zayıf noktanız. Planlı ve programlı olmalısınız. Ruhsal olarak pek pozitif hissetmeyeceksiniz ama korkmayın eÇift her daim sizin yanınızda!

İKİZLER

(21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler için tam bir hesaplaşma ayı olacak Temmuz. Geçmişinizle olan sorunlarınızı deşmeye devam edeceksiniz. Yaz mevsimleri ikizler için harika geçer ama bu sene Merkür retrosu ikizlerin peşini bir türlü bırakmıyor. Beslenme ile ilgili dikkat etmeniz gereken bir ay olacak. Sağlık sorunları yaşamamak için kendinize bir an önce çeki düzen vermeniz gerekiyor. Çevreniz ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu ay fazla aksiyona girmeden kendi içinizde geçirmenizde fayda var. Aşk hayatınızda da aradığınızı bir türlü bulamıyorsunuz. Bu yaz sizin için biraz kurak geçecek ama yaz sonu o doğru insan sizi eÇift’te bekliyor.

YENGEÇ

( 21 Haziran – 22 Temmuz)

eÇift ‘in Yengeç burçları öncelikle doğum gününüzü kutlarız. Aşk anlamında müthiş bir dönemdesiniz. Kutlamalar, sevinçler, mutluluklar içinde bir ay geçireceksiniz. Ciddi adımlar atacağınız bir ay olacak. Özellikle kalbinizdeki kişi ile evlilik planlarını yapmaya başlayacaksınız. Hayatında kimse olmayan Yengeçler ise doğru kişiyi hayatına alacak. Seyahat edeceksiniz hemde tahmin edemeyeceğiniz kadar. Ama sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir. Fazla sağlıksız besleniyorsunuz. Bunun dışında harika bol sürprizli bir Temmuz sizi bekliyor! 

   

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

eÇift Aslanları için bu dönem zorlu geçecek. Geçen aydan kalan hesaplaşmalara, iç dünyanızdaki yüzleşmelere devam edeceksiniz. Ama bu son ayınız. Ağustos ile birlikte güzel bir dönem sizin için başlayacak. Az daha dişinizi sıkmanız gerekiyor. İş hayatınız bir nebze daha sakin geçecek. Gergin bir ay geçireceğiniz için bu durumu çevrenizdekilere elinizden geldiğince az yansıtmalısınız. Bu dönemde alacağınız kararlar dikkat edin zira önümüzdeki bir yıl boyunca bunun yankıları ile boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Aşk için en doğru zaman Ağustos!

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

   Başaklar için Haziran ayı sabırlarının sınanacağı bir ay olacak. Haziran ayında başlayan kısmet döneminiz hala devam ediyor. Maddi yatırımlar için en doğru zaman. Eski arkadaşlarınız ile tekrar bir samimiyet yaşayacaksınız. Yeni bir aşk görünmüyor bu ay içerisinde daha çok eskilerle hesaplaşmalar içinde geçecek. Bu durumları yaşamadan  eÇift’te size uygun adayı bulabilirsiniz. Ani kararlardan kaçınmanız gereken bir ay olacak.