Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Güncel Kalp Çarpıntısı Ruhun Gıdası Şifa Niyetine

eÇift Haziran 2020 Burç Yorumu: Bölüm-2

Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Haziran ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

TERAZİ

(24 Eylül – 23 Ekim)

Seyahatlerin bol olduğu bir ay geçireceksiniz. Eski arkadaşlarınız ile görüşecek geçmişe doğru bir yolculuğa çıkacaksınız. Aileniz ile bazı sorunlarınız olabilir. Geçmişte yaşadığınız bazı duygusal ilişkilerin sancılarını hissedebilirsiniz. Aşk anlamında henüz yeni bir oluşuma hazır değilsiniz. Ama kendinizi zorlamayın. Huzur ve mutluluk duyacağınız mekanlarda zaman geçirmeye özen gösterin. Evlilik için vaktinizin daraldığını hissedebilirsiniz. İçiniz rahat olsun. Hala vaktiniz var. Unutmayın eÇift hep sizinle!

AKREP

(24 Ekim – 24 Kasım)

   Yapısı gereği akrep ya siyahtır ya beyaz. Hiç ortası yoktur. Bu ay tamda bu temel özelliğinizi parlayacağı bir dönem olacak. Sonradan pişman olabileceğiniz kararlar verebilirsiniz. Dikkatli olun! Çevreniz ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Daha çok maddi konularda yükselişe geçeceğiniz bir ay olacak Daha önce eÇift üzerinden sohbet ettiğin ama belirli bir süredir iletişimde olmadığın kişilere bir bakmanızı öneririz. Zira ciddi bir ilişki için harika bir dönemdesiniz.

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık) 

Hesaplaşma ayı olacak desek sanırım abartmış olmayız. Sevgili eÇift yayları bu dönemde geçmiş hesaplarınızı önünüze alıp yarım kalmışlıkları sorgulayacaksınız. Deyim yerindeyse “Sezar’ın Hakkı Sezar’a’’ vereceksiniz. Maddi olarak ufak şekilde borçlandığınız bir dönem olacak. Sağlığınıza oldukça dikkat ediyorsunuz. Duygusal olarak kararsızlıklar yaşayacaksınız. Bazen mutlu hissedecek akabinde hüzünleneceksiniz. Dönemsel bir durum üstünde fazla durmadan ileriye bakmanızı tavsiye ederiz. Temmuz ayı çok daha büyük sürprizlere gebe olacak!

OĞLAK

(22 Aralık – 22 Ocak)

   Bu yaz eÇift’in yeni başarı hikayelerine yenisi eklenecekse bu çiftlerden birinin burcu mutlaka Oğlaktır.. Çünkü Oğlaklar için Haziran dönemi çok pozitif ve harika geçecek. Evlilik için ilk düşünceler bu ayda oluşmaya başlayacak ve yaz bitmeden dünya evine girmiş olacaksınız. Umarız bu mutluluğunuzu bizimle paylaşırsınız. Onun dışında maddi konularda eliniz rahatlayacak. Çevrenize yeni insanlar dahil olacak. Bu kişilere karşı güven problemi yaşayabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

KOVA

(21 Ocak – 18 Şubat)

   Haziran ayı sizin enerjinizi tavan yaptığı bir dönem olacak. Ama bunu doğru yöne kanalize etmek zorundasınız. Yoksa enerjiniz hep boşa gidecek. İş hayatınızda büyük değişiklik olacak. Bazı arkadaşlarınız ile dargınlıklar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızı kendi kararınız ile yavaşlatmak isteyeceksiniz. Geçmişte yapmış olduğunuzu hataları tekrarlamamak için ince eleyip sık dokuyacaksınız. Yaz aylarını eÇift’te ciddi ilişki için geçirebilirsiniz. Bu eforunuz size güzel bir aşk olarak geri dönecek.

BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

   Oğlaklar gibi balıklar içinde bu dönem evlilik yolunda atılacak önemli adımların ilk emareleri görülecek. Elinizi çabuk tutun Oğlaklar yoksa eÇift’in yeni başarı hikayelerinin kahramanları Balıklar olabilir! Aşk hayatınızda her şey yolunda gözükse de maddi konularda dikkatli olmanızda fayda var. İş yaşamınızda rakiplerinizden yeni hamleler gelebilir. Güçlü ve kararlı bir ay geçireceksiniz. Alacağınız kararlardan sakın dönmeyin